Karalama defteri..

offfffff sivrisinek offffff
bi oturtmadın yahuuu ısırmadık yerimi bırakmadın laa güzelim balkonum var çıkamıyorm senin yüzünden ama sen dur şimdi cibreni çıkartcam az kaldı
kanımımı değişsem napsam yaa offfffffffff

Kendi hayatımı kurmak istiyorum artık. Yurt dışı bile bu kendini kaybeden ülkeden iyi olabilir.

kandil gecesi bugün tüm dualar kabul olur
türkan ablamın babası ölmüş çok üzüldüm allah rahmet eylesin

peynirli yumurta yaptım babama
kalkıyımda evi toplıyım az
kpss başvuruları başlamış
yrn annemle markete gitcez ordanda ben gezmeye
deniz ve fatma sordular seni neredesin

neslihn iyi kızda anlayamıyorum bi türlü acaba benle mine içinmi konuşuyor bunu anlamanın tek yolu var onu hiç arayıp sormayım bakalım o msj atcakmı bana eğer benimle mine için knşyrsa çok sinirim bozulur çnkü ben onu gerçek arkdşm sanmıştım

şu lys fen sınavından korktuğum kadar hiç bişeyden korkmadım. noluyo bana?! eskiden sınavları bu kadar önemsemezdim hatta ygsye bile gayet rahat girmiştim..

dün tüm vücut lazer yaptırmaya karar verdim hadi hayırlısı
bugün miğde ağrısıyla uyandım çok kötüydü allahım sağlık çok önmli fatma iyi deniz iyi merak etme merve binlerce arıyo açmyrm ne açıcam yaaa salak mı ne?
neyse yarın aldıgım yavru ağzı eteğimi giycem heycanlıyım
birazdanda yemeğe davetliyiz ailecek yola çıkcaz
dünde bhr ablalardaydık

[video=youtube;vd99OAW_OXs]http://www.youtube.com/watch?v=vd99OAW_OXs[/video]

geçer geçer bunlarda geçer neler gördük bizzzzzzzzzzz bunlarda geçer

dün dnz vardı
neyse dün yavru ağzı eteğimi giydm çok güzeldi ya
şimdide bolonez makarna yedim karpuz keyfim babamla

hava çok güzel
bende temizlik yapıyorum oh
yarın kppss ye başvuruya gtcm ondan snrada belki kübrayla blşrm
bizim iş yerinde şerefsizbiri var çok sinirliyim o çocuga ya pislik

eveettt lys bitti tam da istediğim gibi geçti korkmama gerek yokmuş yaa ama şimdi bütün gün evde bilgisayar başında çok sıkılıyorum zayıflamam da lazım :26: arada müzik açıp deli gibi dans ediyorum hem sıkıntım geçiyo hem de zayıflamada etkili ama yerime oturduğum an yine sıkılıyorum napcam ben ya psikolojim bozuldu resmen bi an önce 17 eylül gelse de üniversiteye başlasam

dün aşkımla ebu gündeş konserine gittik çok güzeldi vakit nasıl geçti anlamadım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…