Karalama defteri..

bugün çok güzel bir etek aldım bide bluz
cumartesi düğün var hiç gidesim yok ama maalesef çok yakın akraba
pazar günü gdyrm antlyaya drylara görüşmek üzere merak etme iyiyim fatma iyi

dün düğündeydik abimle biz gittik güzeldi baya halay çektim hiç durmadık
bugün antlyaya gdyrm gece 11 buçukta bincem grşrz defterim ben bi karar verdm mneyle ztn 3 aydır knşmyrm şimdide knşmcm çnkü salak değilim
grşrz

Kendi kusurunu,hatasını ayıbını görmeyipte başkasına şöyle böyle diyen...Düşüncesiz kişilere fitil oluyorum..Yahu sen önce kendine bak,düzelt onladn sonra gel..Allah allahh..Bak sinirleniyorumm.Bagırmak agzını burnunu Tövbe tövbeee....Sakinleşmek lazım,öfke şeytandandır..Sakin ol arzumm....

Herkese dürüstlük abidesi gibi dikiliyorsun karşına, ve sen nabza göre şerbet dükkânı açmışsın, ticarete atılmanı takdir etmiyorum sanma, fakat benim ruhum kimsenin sermayesi değildi, aklında bulunsun isterim..!
Kaz gelecek yere tavuk ihraç edenlerin iktidarında, helal süt emmiş bir yılansin sen, Bilirim..!
Cinsine tükürdüğüm cinsine çeker diyenlere, manalı bir cevaptın da aslında...

Gün, birgün sevdalanmis geceye. Gece, yakamoz düsürmüs denize. O gün bu gün ayrilmaz olmus gece ile gündüz. Taki günes tutulup gölge düsürene kadar. Sen hangi mevsimin günesisin ey sevdam. Kaldir basini bak günese. Yildizin tüm parlakligini günese emanet etmis ey gece gözlum. Senin icini sevdamla isitsin diye sakin ola kacmayasin gunesten . Onda benim sevdam var sana emanet.

eşya kolilemek ne hüzünlü bir işmiş meğer
gitmek istemiyorum hiçbir yere.Şu an şu mekanda bi ömür yaşasam keşke ...

dün geldim antlydan tatilim çok güzeldi muhteşemdi ah ahhhhhhhhhh
maalesef geri döndüm neyse neler oldu neler
artık bi tanede denizimiz var
merve mine mehtap hepsi bitti
deniz kaldı
e ftmyıda bllysn zaten
hayatın neler getireceği hiç belli değil
sular kesikti bugün şimdi geldi gidiyimde duş alıyım sonrada fırında tavuk patates yapıcam
yarında ilaç yazdrcm

allah cezanı versin facebook facem kitlendi 3 arkadaş istedin 2 sine ulaştım aytene ulaşamıyorum kafayı yicem bir haftadır açılmıyo face offfffffffffffffffffffffffffffff

açtım faceyi
dün deniz vardı
güzeldi
ftm yrn grşcz
geçmişe değil geleceğe bakmayı öğrendim:)

ağlama yüreğim yar gelmez, gelse de artık FARK EDER ... fark eder ne yalan söyleyeyim,fark eder yani... yeter ki bir gelsin artık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…