Karalama defteri..

her şeyin farkındayken hiçbir şey yokmuş gibi davranmak bir gün bana kafayı yedirtecek ama dur bakalım

Şöyle bir ay sonraya geçsek direk . .
Sabırsızlıkla bekliyorum seni bebeğim. .
İnşallah gelirsin artık . .

geçmiş affedilir mi ki içimde ki şeyler dün gibi sızlatırken, keşke böyle olmasaydı da diyemiyorum ama geçen zamana yazık.

You just walk in
I make you smile...

Cok eskilerden bi Spice Girls şarkısı :))

Çok kaliteli günahlara imza attık.
Allah affetsin.

Ben onu öyle sevdim ki ‘Hadi ölelim!’ dese neden diye sormaz, ‘Seninle her şeye varım!’ derdim.
Karşısında durup saatlerce onu izleyebilirdim.
Baktıkça umut dolardı içim. Hiç kıpırdamadan bir insana bakmakla bile mutlu olunur mu?
Ben oluyordum.

Varken değerini bilmediğiniz hiçbir şeyin yokluğunda şikayet etme hakkına sahip değilsiniz.

şu ara hiçbir şey düşünmek istemiyorum her şey kendi kendine çözülsün veya çözülmesin umrumda değil

Herkes birbirini yenebilir artık,herkes bir kapıyı çarpıp gidebilir.Herkes dün gülümsediğine bugün öfkesini kusabilir.O sokaktan bir daha geçmemek için kendine sözler verebilir ama yeter ki kırgınlığınız hafiflediğinde,öfkeniz bittiğinde birbirinizi neden sevdiğinizi hatırlayın.

"Bazı şeyler geçmişte kalır, yeniden karşına alıp da oturtamazsın. O cümleyi kursaydın değiştiremezdin, bir şey daha yapsaydın da olduramazdın. Bazı şeyleri kurtaramazsın. Senaryo bu, yitirmek zorundasın."

"Düşünce kalkabilirsin ama düştüğünü unutmazsın. Nerde düştün, nasıl düştün, kim itti, kim tuttu, kim tutmadı, kim başını çevirdi, hiçbirini."

“Her sevgi affedemez her şeyi. Çok sevmek ilaç olmaya yetmez bazen. Öyle ki, çok sevdiği için enkaz altında kalır insan. Sırf sevdiği için yanabilir. Sevgi, acıdır. Sevmek, yangın yeri.”

Kimseyi o öyle bi şey yapmaz diyerek savunmayın. Çünkü artık herkes her şeyi yapar.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…