Karalama defteri..

Kalk hadi Peri yemek yapacaksin usenme ya bir kerede. Ne zaman gececek bu tembelligim? Odaminda temizlenmesi gerek. Annemi kandirayim duygu somurusu yapayim da beraber yapalim.

Herkes hep gülsün mutlu olsun, ben hep böyle karamsar, yalniz olayim de mi......

"Hayatındaki her şey anlamını yitirdiğinde elinden tutan çok önemli. Çünkü onun seni götürüp bırakacağı yer dünyaya baktığı pencerenin önü."
"Çünkü sevgi emekti, saygıydı, güvendi. Sevmek sadık olmaktı, şefkatle sevmekti. Sevgi aitlikti, bir olmaktı. En önemlisi sahip çıkmaktı."

Yalanlarina heran yenisini ekleyip hala sana guvenmemi istiyorsun lanet olsun sana.

Cenem düşüyor bazen böyle. Konusacak kimsem yok senden baska. Sense konusma konusunda pek başarılı degilsin.
Hem cok mutluyum şu anda hem icimde büyük bi hüzün var. Hava hem cok güzel hem soguk ve rüzgarlı. Hem gezesim var hem evde oturup yatasim... Hem gülmek istiyorum hem de icli icli aglamak...
Güzel bir an. Karisik olsa da bitmesini istemiyorum...

Ne vazgeçiyorum tamamen ne de çabalıyorum ben galiba yoruldum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…