Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Kara zm ekirdei'yle Gs bytmek

bende ilk başlarda agrı vardı ama artık yok bugün 1 haftam olcak adaçayı masajlar ve küç ama her zaman tam manasıyla düzenli yapamıyorum

ben de öyle..tam düzenli olmuyo yani.. artık ağrı gitti

Canlarım her zaman ağrı olucak diye bişey yok ama düzenli kullansanız çok iyi olur küç we masaj bunları düzenli yapın farkı görüceksiniz düzenli yapmaya bakın kızlar öpüldünüzopuyorumnanaktan

kilo verdirceğni sanmıyorum ama zayıflama hapı olan fx15in içinde kara üzüm çekirdeği vardı onu biliyorum..isal falan yapıyo gerçi verdirirse öyle verdirir

bence masajla faydası olur.Çünkü üzüm kan akışını hızlandıran bir meyvedir.

Dıştan küç yağı içten küç çekirdekleri memeişlerimizi büyüteceğiz kızlarhihoyyyt

hımm bizim aktara sorayım bakalım...gerçi nezin kremini almayı düşünüyorum şu yağlarım bitsinde..daha karar veremedim Uhm

kızlar küçü pekmezle karıştırınca daha bi faydası oluyo yada bal bu gibi şeler

kızlar küçü pekmezle karıştırınca daha bi faydası oluyo yada bal bu gibi şeler

bende deniycemde kilo verdirmesinden korkuyorum nette arastırdım kara uzum cekirdegi kilo verdiren seylerin icinde oluyor bilgisi olan varmı

cildin kollejen bağlarını kuvvetlendiriyo yani cilt yaşlanmalarına ve damar sertliğine bile iyi gelir..ayrıca regli düzenliyor ve bilgisayar başındaki gözleri koruyor deniyor..okadar çok etkisi varki..o yuzden yemek daha iyi yağına göre

beni tarif etmişin kız..
-reglim düzensiz
-göğüslerim sarkcak nerdese ve büyütmek istiyorum
-bilgisyar basındn kalmıorum xd

X