Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Kara zm ekirdei'yle Gs bytmek

Şimdi üstümü başımı giyinip gidip küç alcam..

Bıktım bu küçük memişleri düşünmekten boyum uzun, memişler minik. Ne orantısız ne saçma.

Küç alıcam,
çörek otu yağı alıcam
bide rezene çayı içerim.

Uyku falan problemimde var benim zaten iyi geliyor öyle sanıyorum ki

:21:

kızlar bende de üzüm çekirdeği yağı var nasıl kullanmalıyım tarif edermisiniz ? toz hali yerine yağıda işe yarar mı ?

kızlar bende de üzüm çekirdeği yağı var nasıl kullanmalıyım tarif edermisiniz ? toz hali yerine yağıda işe yarar mı ?

küç bende bir ay düzenli kullanımdan sonra kilo aldırmaya başladı bacaklarımda çatlaklar oluşmaya başladı halbuki ne güzeldiler:KK43:( birden bıraktım bende haliyle kilo alınca vücut çatlamaya başlıyo ama gü geçtilçe daha çok çizikler oluşuyodu ya durmicak sandım ben şahsen aman aman tövbe dedim zaten 52 kiloydum böyle iyi fazlası kötü olacak kilo almak isteyenler için çok ideal bi yol ama az az her gün alınırsada baya yararlı sağlığımız için sevgiler kızlar:)))

küç ancak kilo aldırır bende 2 kilo aldırdı 52 iken 54 çıktım çatlaklar oluştu bacaklarımda nefret ettim ha göğüsler büyüdü mü hayır!! çok şükür sonraki aylar geri verdim o 2 kiloyu şimdi mutluyum bidaha aslaaaa

bende kullandım bunu kızlar.amasabah akşam değil.sadece günde 1 kere hergün hiç aksatmadan yedim.kutunn sonunada geldim artık.açıkçası pek bi değişim göremedm.tek farkettğim şey adet dönemime girdğimde göğüslerimn eskisinde daha çok şişiyo olması.keşke hep öyle kalsalar ama 4 güne kalmadan sönüveriyo.anlıcağınız bana pek faydası olmadı gbi:KK4:

Kızlar, küç nedir nasıl kullanılır dıye bakıyım araştırıyım dedim ve bununla karşılaştım:

Kara Üzüm Çekirdeği : Östrojen hormononu artırarak göğüslerin büyümesini sağlar. Ancak çok etkisiz yöntem olmasına karşın, hormon dengesini bozarak meme dokusunda kanser gelişimine neden olabilir. Kesinlikle kullanılmaması gerekir.

ben geçen yıllarda bu forumda görüp bi süre kullandım bunda. hiç de bi faydasını göremedim açıkçası.

demek ki kişiden kişiye değişiyor çünkü ben en fazla faydayı küçden buldum diyebilirim.bir haftalık kullanımdan sonra bile dolgunluğu hissedebilmiştim.yaptığı o dolgunluk da gitmedi şükür.cildimi de güzelleştirdi,yüzüme berraklık verdi.arada arada gene içiyorum çünkü sağlığa çok yararlı bir besin.kanser yapacağını hiç sanmıyorum çünkü içinde antioksidanlar var hem de dünyadaki antioksidan kaynağı en yüksek besinlerdenmiş.antioksidan da vücutta biriken zararlı olan,kanser yapan toksinlerin düşmanıdır.ben çok seviyorum küçü kısaca:114:

ya ben kara üzüm çekirdeğini toz olarak almadim kendisini yoğurda karıstırıp yiyorum etkisi olur mu sizcee

olur tabiki yoğurt bal pekmez yada sadede yiyebilirsin ben 5 aydır kullanıyorum etkisi ilk başta oluyo sonra bünye alışıyo göğüsü büyütmüyo yada çok az bişey büyüttü gibi geliyo bana ama cilde çok faydası var o yüzden de kullanabilirsin

demek ki kişiden kişiye değişiyor çünkü ben en fazla faydayı küçden buldum diyebilirim.bir haftalık kullanımdan sonra bile dolgunluğu hissedebilmiştim.yaptığı o dolgunluk da gitmedi şükür.cildimi de güzelleştirdi,yüzüme berraklık verdi.arada arada gene içiyorum çünkü sağlığa çok yararlı bir besin.kanser yapacağını hiç sanmıyorum çünkü içinde antioksidanlar var hem de dünyadaki antioksidan kaynağı en yüksek besinlerdenmiş.antioksidan da vücutta biriken zararlı olan,kanser yapan toksinlerin düşmanıdır.ben çok seviyorum küçü kısaca:114:

canım sen yeni kullanmaya başladın sanırım ilk 1 2 hafta öle dolgunluk veriyo hatta vücutta kaşınma yaptı benim alerji gibi kızarıklıklar oldu ama sonra geçiyo çünkü bünye alışıyo ben yaklaşık 5 aydır kullanıyorum büyüme olduysa çok az olmuştur yada olmadı yani farkedilmicek derecede aöa dediğin gibi cildi güzelleştiriyo yani cildi sıkılaştırıyo yaşlanmayı geciktiriyo cildin hücrelerini yeniledğinden güzelleştiriyo bende bu yüzden devam kullanmaya devam ediyorum kullanmanda fayda var tabiki:nazar:

canım sen yeni kullanmaya başladın sanırım ilk 1 2 hafta öle dolgunluk veriyo hatta vücutta kaşınma yaptı benim alerji gibi kızarıklıklar oldu ama sonra geçiyo çünkü bünye alışıyo ben yaklaşık 5 aydır kullanıyorum büyüme olduysa çok az olmuştur yada olmadı yani farkedilmicek derecede aöa dediğin gibi cildi güzelleştiriyo yani cildi sıkılaştırıyo yaşlanmayı geciktiriyo cildin hücrelerini yeniledğinden güzelleştiriyo bende bu yüzden devam kullanmaya devam ediyorum kullanmanda fayda var tabiki:nazar:

yok yeni değil 1 yıl önce başladım ben.ilk bi düzenli kullandım şimdi aklıma geldikçe içiyorum.valla şans belki de bana yaptığı dolgunluk gitmedi dolu dolu yapmıştı halen daha öyle.alerji de yapmadı bana.diyorum ya bünyeden bünyeye değişiyo sonuçlar..

Kızlar, küç nedir nasıl kullanılır dıye bakıyım araştırıyım dedim ve bununla karşılaştım:

Kara Üzüm Çekirdeği : Östrojen hormononu artırarak göğüslerin büyümesini sağlar. Ancak çok etkisiz yöntem olmasına karşın, hormon dengesini bozarak meme dokusunda kanser gelişimine neden olabilir. Kesinlikle kullanılmaması gerekir.

aa ciddimisin bunu hiç bilmiyordum doğru olabilir mi acaba ama bunun ne zararı olabilir ki bildiğin üzüm çekirdeği bu

X