Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Kara zm ekirdei'yle Gs bytmek

sen ciddi misin canım? yani özel ama istersen paylaşabilir misin?severek mi evlendiniz?ne kadar süredir birbirinizi tanıyordunuz? bu bir bahane miydi acaba... canım çok şaşırdım ve çok üzüldüm senin adına ama sen üzülme bence gerçekten seven birisi bu nedenle ayrılmaz... parasını verir silikon taktırtır olmadı. hem destekli bile taksan küçük oldugu belli olur, anlamamış mı hiç evlenmeden önce.

Çok mühim olmayan bir meseleden dolayı ayrılmışsınız canım, madem öyle silikon taktırtsaydı ya sana. Seven insan sakatta olsan körde olsan herşeyin ile sever seni. Eğer "gerçekten" seviyor ise. Üzüldüm tatlım. Böyle bir nedenden dolayı aslında ayrılması iyi olmuş (demekte istemiyorum fakat) tanımış oldun. İleri de daha büyük şeyleri dert ederdi diye düşünüyorum canım. :teselli:

Ya hanımlar bu küç burun kanamasına sebebiyet verebilir mi?:1shok:
Bilen biri var mı aranızdakafamçokkarıştı
Deli olucam gece 4 te uyandım burun kanamasıyla durdurana kadar canım çıktı.
Zaten kansız zayıf bişiyim iyice kötü etti başım dönüyo sürekli:sinifsinif:
Sabah kalan kan pıhtılarını temizleyeyim dedim yine kanamaya başladı:/
Şimdi gidip aynını yapsam yine kanıcak gibi geliyo
Daha önce hiç burnum kanamamıştı durduk yere bi yere de vurmadım püff

yaaa benimde göğüslerim çok küçük kızlar napsam yaaaa hangi yöntem en etkilisi :sinifsinif:

Kizlar bencede ise yariyor gögüs ucundan ölctüm önceden 93 simdi 94-95 =) kücü sabahlari suyla yutuyodum sadece ve masaj yapmiyodum ama artik sabah aksam icicem ve masaji günde 2 kere yapcam =) durmak yok yola devam....ha bi sorunum daha var benim gögüslerim baya dik ve sivri yaaa yuvarlakda degil üstü dolgulu alti dogru dürüst hic yok =(

Bende şimdi banyoda farkettim dolgunlaşmışlarkaydirigubbakcemile2
Üstelik düzgün bile yapmadım unuttuğum zamanlar oldu masaj yapmadım çay içmedim ve sadece 1 haftadır kullanıyorumsırnaşık şey
Sevindirik oldum:lepi:
Bundan sonra düzgün yapıcam eve gidiyim yurtta olmuyo çay da alıcam masaj yağıda alıcam onlar olmadan dolgunlaştıysa onlar olsa daha çabuk olurkaydirigubbakcemile2
Bir de beslenme uzmanına gidip yemeklerden tiksinme işine son verip güzelce bi de 8-9 kilo aldım mı değmeyin keyfime:teytey:

Son düzenleme:

benim de dik ve sivri ama am tersi benim de altlar ve dış yanlar dolgun, üstler boş
masajla altlar dolar bence.

Karar üzüm çekirdeği kilo aldırıyor.. Tecrübeyle sabittir. Abartmıyorum ilk haftada 2 kilo aldım.. Ki hayat tarzımda kesinlikle bir değişme olmadığı halde...

Bünyeyle ilgisi olabilir diye düşünmüştüm ama benimle birlikte annem de kullanmaya başladı, ben söyleyince "ayyy ben de söylicem söylicem çekiniyorum, resmen bir haftada 2-3 kilo aldım, küçe bağlıyorum" dedi...

Yani.."kilo aldırmıyor" diyen arkadaşlar var, belki de bu söylediğime itiraz edecekler.. Ama herkesin kendi fikridir, saygı duyarım.. Ben bir daha kesinlikle yemem.. Tecrübemi paylaşayım dedim...

bünye meselesi canım olabilir, bana aldırmadı, uzun zaman yedim.

severek evlenmişitk güya biliyorduda göz var nizam var ama evlendikten sonra sorun yapmaya başladı 1 çocukla bıraktı beni aldattı boşandık 7 ay oluyor çok zor bi durum kızlar allah kimseye yaşatmasın biri çıktı karşıma bekardı bu seferde onun ailesi istemedi bitti artık napcağımı şaşaırdım böyle kürler uygulayarak vakit geçiriyorum.... bu arada acayip bi dolgunlaşma var benim göğüslerde

bende almadım rejimdeyim aksine bağırsakları çok iyi çalıştırıyor

Bendede dolgunluk var =) ve bagirsaklarimi masallah cok iyi calistiriyor =)

anladım canım, zor gerçekten hele çocuk olması daha da zor. ama seni haketmeyen birisiymiş demek ki, boşver o nedenle, nasıl birisi oldugunu erkenden öğrenmişsin. onun zaten aldatacağı varmış, nice güzel kadınlar aldatılıyor, karısı dünya güzeli de olsa aldatan aldatır. o nedenle kendinde bir eksik bulma sakın. dolgunlaşmasına da sevindim, hadi hayırlısı:)

Bosver takma canim ya... Annemde ayrildi gögüsleri büyük oldugu halde =) ve masallah genc kiz gibi suan 36 yasinda bende 18 ablam saniyor görenler ve annemde cok cekti hep aldatildi... Sen üzülme ne ekilirse o bicilir kimse onlari sizin kaldirdigi gibi kaldiramaz... Allah büyüktür ümidini kaybetme... Seni cok seven ve deger veren biri cikar... Annemde cikti ve cok sükür cok mutlu...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…