Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Kara zm ekirdei'yle Gs bytmek

İlk kaşığımı yedim. Vatana millete foruma hayırlı olsun guclubacismile
Tadı hiç de anlaşılan gibi kötü değilmiş.

canım ya ne yağı bu nasıl yapcam onada başlayım hergün küç suyla yutuyorum inş. bi faydası olur

Çörek otu yağı var tatlım, o da büyümesin de etkenmiş. Kullanan arkadaşlar söylüyor. Onu da takviye olarak kullanabilirsin. zemuszemus

Bir göğüs üstü bir göğüs altı ölçüsü wardır arkaaşlar ondan iki rakam yani göğüs üstü koltukaltından meme ucundan ölçülüyo göğüs altıda göğüsün altından ölçülür budur yani okişmi kızlaropuyorumnanaktan

süpermiş,
bazıları küç ile büyütemediklerini söylüyor. belki hazır parçalanmış almışlardır bir süre sonra bozulmaya başlamıştır etki etmemiştir.

Canım az kullanmışsın 2-3 hatta 4 ay kullanılması gerekiyo sonucu güzel we kalıcı istiyorsanız
ilaçların bitsin yeniden başla we uzun süre kullan canım opuyorumnanaktan

Çörek otu nasıl tatlım onu da denemeyi düşünüyorum? opuyorumnanaktan

didi senınle aynı zamanda kullanmaya başladık... ben de başlayalı 1 ay oldu 4 ay gerekmiyor nur:) büyüdüler valla.ben de hazır aldım.. ilk 20 gun sabah akşam duzenli kullandım...(düzenli olarak sabah akşam 5 er dk masaj da yaptım) son gunlerde sadece sabah ya da sadece akşam içiyorum pek duzenli kullanmıyorum(masajıda bıraktım üşendim)bu durumda bile etkisini gösteriyor:kedi: sevgilimle 2 yıl oldu birlkteliğimiz esiken dekolteme kızmazdı artık kızyor
önceden kızmıyordun deyince 'artk dikkat çekiyor diyor'

:lepi:

Tebrik ederim tatlım. Ben kullandım fakat göremedim bir etkisini daha sonra tekrardan deneyeceğim. Birde ben masaj falan yapmaya üşeniyorum. :kedi:delikafadulden Yalnızca küç kullanıyorum. Artık çok fazla takmıyorum kafaya, ben onları küçükte seviyorum. zemuszemus

Ya bu Küc agzimin heryerine yapisiyor normal mi bu??

Canım bol su iç yapışır ewet bol suyla güzel gidiyor cokacimcoook

Lolitacım ne güzel dewam et yapmaya büyümeye başlamışken büyüsünler bence yaptıklarına dewam et bırakma masajı falan opuyorumnanaktan

kızlar bişey sorcam ben küçü öğütülmüş almıştım acaba yanlışmı aldım cevaplarsanız sevinirim cicişler

kesinlikle işe yarıyor kızlar :)) ben 1 mayıstan itibaren kullanıyorum yani bugün tam bir ay oldu , devam ediyorum tabiiki .. dolgunlaştı kesinlikle ama sabah akşam düzenli kullandım ve suyla yuttum .. durmak yok yola devam bide şu çörekotuyağıyla masaja başlayabilsem süper olacak :teytey:

bugün alıcam çörek otu yağını inş.. bi fayda gösterir 1 hafta oldu küç yiyorum suyla yutuyorum tadı okadarda kötü değil hemen büyüsün istiyorum kızlar fark göstrince yazın olur mu

Küc yardim ediyor galiba bugün 4.günüm ve az agirim var sadece sabahlari iciyodum aksamlarida icicem bide masaj yapcam insallah birseyler olur... =)

Benim bugün 5. günüm. Büyüme yok elbette ama hassaslaştı göğüslerim, hissediyorum yani.. Uzun vadede sonuç alınacağını düşünüyorum.
Sizle yine paylaşırım.

kızlar 1 ay sonucunda galiba sonuç alacağım yağ sürmeyede başladım düzenli küç yiyorum sabah akşam 1 çorba kaşığı şimdiden bi dolgunlaşma var inş... büyüyrlerr biran önce kafama çok takıyorum. bu göğüsler yüzünden evliliğim bitti kızlarr göğüslerin küçük istemiyorum diyip ayrıldı eşim:kedi:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…