Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Kara zm ekirdei'yle Gs bytmek

şimdi yedim sözünü dinleyip üstüne suyumu içiyorum..yanında destekleyici bişey ullanıyo musun?

Masaj yapabilirsin canım mersin yağı çilek yağı yılanğ yılanğ yağıyla başka yağlarda kullanabilirsin sabah akşam göğüslerine masaj yaparsan sonuç daha güzel olur canımopuyorumnanaktan

ben de kullanıyorum iki aydır filan. aslında daha çok damar sağlığım için. göğüslerde de biraz farketti sanki. ama öyle ciddi bir büyüme yok. hala tahta statüsündeyim. bakalım belki daha uzun vadede farkeder. küçü hayatımın sonuna kadar yemeyi düşünüyorum ne de olsa.

ben de kullanıyorum iki aydır filan. aslında daha çok damar sağlığım için. göğüslerde de biraz farketti sanki. ama öyle ciddi bir büyüme yok. hala tahta statüsündeyim. bakalım belki daha uzun vadede farkeder. küçü hayatımın sonuna kadar yemeyi düşünüyorum ne de olsa.

Canım masaj da yaparsan belki daha cabuk büyüme olur faydasını görüsün bence yapopuyorumnanaktan

ben su cc boosterden almayı düsünüyorum bikaç dakikada büyütenden.en azından garantili.3-5 saat büyük kalıyor.delikafadulden

kızlar ben kullandım 1 aydır küçü baya etkili kızlar denendi onaylandı yazan konudaki kremli karışımı yapıyordum daha önce ama havalar çok soğuduğu için hasta olmak istemiyorum bu yönteme geçtim 89 cm şuan kızlar ve bitti küçüm alamıcamda şuan için inş tekrar eskiye dönmez çok üzülürüm snr

kızlarrrr günde 2 kez yiyomm gecen gün erkek arkadasım gögüslerin sekillenmis sanki dedi :kedi:d 2 haftadır düzenli yiyom

Canım masaj da yaparsan belki daha cabuk büyüme olur faydasını görüsün bence yapopuyorumnanaktan

son iki banyomdan önce çilek yağıyla dondurduğum buzları sürüyorum. ama dediğim gibi gene de pek ümitli değilim. tahta olmayı çok sorun etmiyorum ama bi şansımı denemek istiyorum. :)

kızlarrrr günde 2 kez yiyomm gecen gün erkek arkadasım gögüslerin sekillenmis sanki dedi :kedi:d 2 haftadır düzenli yiyom
Canım ne güzel düzenli yemeye dewam et tama mı büyüyecekler opuyorumnanaktan
son iki banyomdan önce çilek yağıyla dondurduğum buzları sürüyorum. ama dediğim gibi gene de pek ümitli değilim. tahta olmayı çok sorun etmiyorum ama bi şansımı denemek istiyorum. :)

Canım banyodan sonra yağla masaj yap öylece kalsın silme banyodan sonra gözenekler acılıyo ya daha faydalı olur mersin yağınıda dene canım çilekle karıştır düzenli yapmaya calış canım we umudunu yitirme tamamı sewgileropuyorumnanaktan

bi yerde mersin yağını sürmek zararlı diye bişi okumuştum sanki var mı öyle bişe siz duydunuz mu kızlar?

cnm bende dıştan uygulamalarda çok fzl kullanılmamalı diye biliyorum bu arada anason yağı süt artırıcı göğüs toparlayıcı etkileri varmış netten araştırabilirsiniz ben kullanmadım

Ben mersin yağını kullandım kullanıyorumda bi etksini görmedim okumadım da kasıntı kızarıklık yapabilir belki kişiye göre olabilir opuyorumnanaktan

slm arkadaşlar ben kuç tozunu yiyemiyorum çok kötü tadı var ben kara üzüm kurusunu aldım onu yiyorum günde bir avuç bakalım etkisi olcakmı

Canım yiyemiyorsan sewdiğin şeylerle yemeyi dene yoğur la pek önermiyorum ama pekmezle ye balla ye pudinğle ye sewdiğin bişeyle yani üzüm kurusu küç gibi etki etmeyebilir ama yemeye dewamopuyorumnanaktan

Off bende var ama tadı çok çirkin ben suyla yutuyordum sanki kum yutuyor gibi :| Tekrar başlıcam ama of ben 16 yaşındayım bi sorun yapmaz dimi? :KK43:(

valla ben 37 gündür . suyla yutuyorum . yaş sınırı var diyordu nette ama ben yapıyorum. sanki dolgunlaştı valla. şimdi 75 i tam dolduruyor. önce olmuyordu. bakalım 2 ayda belirgin bir fark oluyormuş(.bu arada 30 yaş sınır diyorlar)

Off bende var ama tadı çok çirkin ben suyla yutuyordum sanki kum yutuyor gibi :| Tekrar başlıcam ama of ben 16 yaşındayım bi sorun yapmaz dimi? :KK43:(
Canım tadına alışıyosun zamanla sende alışırsın yaşın küçük büyüme olur sende ama kullan küç ü de zararı olmaz
valla ben 37 gündür . suyla yutuyorum . yaş sınırı var diyordu nette ama ben yapıyorum. sanki dolgunlaştı valla. şimdi 75 i tam dolduruyor. önce olmuyordu. bakalım 2 ayda belirgin bir fark oluyormuş(.bu arada 30 yaş sınır diyorlar)

canım dolgunlaşma warsa dewam et hiç birakma düzenli ye yaşı takma kafana bende 30 a giricem hala büyüyolar salaa gitsinnnhihoyyyt

ayyy ben bıraktımm yemeyi yaaa ve hiç umudum yok büyüyeceğinden.bıraktım çünkü evdeki yoğurt bitmişti.gidip hemen yiyim bari.bi çeşit depresyonda gibiyim kendim için iyi yararlı sağlıklı hiç bişi yapmak istemiyorum:Sbunun sıkıştırılıp tablet haline getirilmiş hali yok mu yaaa:S

ayyy ben bıraktımm yemeyi yaaa ve hiç umudum yok büyüyeceğinden.bıraktım çünkü evdeki yoğurt bitmişti.gidip hemen yiyim bari.bi çeşit depresyonda gibiyim kendim için iyi yararlı sağlıklı hiç bişi yapmak istemiyorum:Sbunun sıkıştırılıp tablet haline getirilmiş hali yok mu yaaa:S

Yapma böyleee yapma böyleeee aaaa sıkıştırlmış tablet olarak war ama hem pahalı hemde dozu az geliyo günde iki tatlı kaş küç yerine geçmez tmm canım sen yemeye dewam et alışıyosun zamanla tadına küçük küçük pudiğler war onlardan al yarım paket pudinge kat ye süper oluyo pes etmek yok wazgeçmek yok tamammı tatlımm a.s

arkadaslar ben bir bucuk aydir kullanyorum gercekten ise yariyor
ben hergün bir kupa ada cayi iciyorum sabah aksam kakau yagiyla masaj yapiyorum ve günde bir defa küc yiyorum gece yatmadan önce
gögüslerim gercekten dolgunlasti önceden avucumu doldurmuyodu bile simdi tasiyor sigmiyor:)
gercekten ise yarioyr
benim bu aralar gögüs uclarim aciyor elliyemiyorum neden acaba bi fikriniz varmi
büyüyomu dersiniz

arkadaslar ben bir bucuk aydir kullanyorum gercekten ise yariyor
ben hergün bir kupa ada cayi iciyorum sabah aksam kakau yagiyla masaj yapiyorum ve günde bir defa küc yiyorum gece yatmadan önce
gögüslerim gercekten dolgunlasti önceden avucumu doldurmuyodu bile simdi tasiyor sigmiyor:)
gercekten ise yarioyr
benim bu aralar gögüs uclarim aciyor elliyemiyorum neden acaba bi fikriniz varmi
büyüyomu dersiniz

Canım aramıza hoş geldin seninde büyümüş gözün aydın sendede işe yaramış küç e dewam et sabah da alsan daha cabuk büyür gibi düzenli yapıyosan büyür canım

göğüs uçların için masaj yaparken yawaş yap hassaslaşıyorlar büyüdüğü içinde olabilir

X