Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri Kara zm ekirdei'yle Gs bytmek

Küç kara üzüm çekirdeği oluyor.Aktarlarda bulabilirsin öğütülmüş kara üzüm çekirdeği istiorum diyip alabilrsin ben 200 gr.3 tl ye alıorum paketler içinde olyor.Burdan okuduğum kadarıyla ister yoğurtla ister bala karıştırıp yiyorsun ben her gece iki tatlı kaşığı alıorum suyla yutuorum biraz kötü bi kokusu var ama sen zorlanırsan yoğurda karıştırırarakda yiyebilirsin zaten satıldığı paketin üstündede yazıo nasıl tüketildiği..

kıs ne üzümü kaydirigubbakcemile3

küç ü yoğurtla kariştir her gun sabah akşam yoğurtla ye :)
ben yapıodum ama sıkılıyorum her gun her gun tadını sevmedım bıraktım duruo yarısı halen :)
bi de nerde satılır demişsin cnm ya ben internetten almiştim 20 lira mıydı neydı bayagı oldu ama

Küç kara üzüm çekirdeği oluyor.Aktarlarda bulabilirsin öğütülmüş kara üzüm çekirdeği istiorum diyip alabilrsin ben 200 gr.3 tl ye alıorum paketler içinde olyor.Burdan okuduğum kadarıyla ister yoğurtla ister bala karıştırıp yiyorsun ben her gece iki tatlı kaşığı alıorum suyla yutuorum biraz kötü bi kokusu var ama sen zorlanırsan yoğurda karıştırırarakda yiyebilirsin zaten satıldığı paketin üstündede yazıo nasıl tüketildiği..

hıııııımmm
anladım kızlar teşekkür ederim
onun dısında bide masajj yapmam gerekiyo galiba

en iyi yontem hamile kalmak :) aninda buyuyor vallahi hatta her gecengun daha da buyuyor kaydirigubbakcemile3

bugun aldım kara üzüm çekirdeğini şimdi yogurtla karıştırıp yicem aç karna dio yemiş bulundum yemegi :KK70:

Aç tok farketmez canım düzenli ye yeter

nur ummm, sen şerbetçi otu konusunda da yazıyorsun. yaptığın her şeyi bir sıralayabilir misin burda? hangisini ne kadar süredir yapıyorsun? ne kadar büyüme oldu? en önemlisi de kaç yaşındasın? benim yaşım 27 de o yüzden ben pek ümitli değilim. yardımcı olursan sevinirim. şimdiden teşekkürler.

nur ummm, sen şerbetçi otu konusunda da yazıyorsun. yaptığın her şeyi bir sıralayabilir misin burda? hangisini ne kadar süredir yapıyorsun? ne kadar büyüme oldu? en önemlisi de kaç yaşındasın? benim yaşım 27 de o yüzden ben pek ümitli değilim. yardımcı olursan sevinirim. şimdiden teşekkürler.

Canım benim yaşımda 29 30 giricem kısmetse bu ayın sonunda
Yaptıklarım ilk önce küç le başladım düzenli 5-6 ay belkide daha fazla kullandım masaj yaptım bitkisel yağlarla düzenli inandım büyüyeceklerine we 4-5 cm büyüdü

We şerbetci otu bunu görünce yapabileceğim bir şey diye düşünerek yaptım ilk yapışımda tutmadı sonradan doğru yaptım 2 cm de böyle büyüdü düzenli yapamdım ama yinede büyüdüler halen daha karışmış kremim war we ara ara sürüyorum aksatarakta olsa

benim memeişler bayabi küçüklerdi we biraz içe doğru göçüklük warkemik yapımdan kaynaklanıyo bide ayrık göğüslerim büyüdü dewamda ediyo inş büyüyecekler inanıyorum
İstersen sende büyütebilirsin canım ümidini yitirme tamam mı tatlım sewgilerimleopuyorumnanaktan

Canım benim yaşımda 29 30 giricem kısmetse bu ayın sonunda
Yaptıklarım ilk önce küç le başladım düzenli 5-6 ay belkide daha fazla kullandım masaj yaptım bitkisel yağlarla düzenli inandım büyüyeceklerine we 4-5 cm büyüdü

We şerbetci otu bunu görünce yapabileceğim bir şey diye düşünerek yaptım ilk yapışımda tutmadı sonradan doğru yaptım 2 cm de böyle büyüdü düzenli yapamdım ama yinede büyüdüler halen daha karışmış kremim war we ara ara sürüyorum aksatarakta olsa

benim memeişler bayabi küçüklerdi we biraz içe doğru göçüklük warkemik yapımdan kaynaklanıyo bide ayrık göğüslerim büyüdü dewamda ediyo inş büyüyecekler inanıyorum
İstersen sende büyütebilirsin canım ümidini yitirme tamam mı tatlım sewgilerimleopuyorumnanaktan

çok sağol. benim küçle 3 cm büyüdü de acaba arkası gelir mi diye merak ediyorum ben de. yalnız ben bi ara masaj yapmaya da kalkıştım. bebe yağı kullandım. feci şekilde pütürler oldu göğsümde. acaba ben yağı fazla mı koydum anlamadım. o yüzden masajı bir haftadan fazla yapamadım. sen hangi yağları kullandın? acaba çilek yağı kullansam o da pütür yapar mı?

ya ben 3-4 aydır küç adaçayı ve çilek yağı üçlüsünü uyguluyorum.. adetim bu ay bayağı bi gecikti bi nedende bulamıyorum bunlarla alakası yoktur dimi yaa öyle bi şekilde etki etmezler heralde biri yardımcı olsun bana ühühü

Canım bana da sanki adaçayı içince daha az adet oldum gibi geldi bu ay.
Onun etkisi mi oldu anlamadım.. :sm_confused:

YAAAAAAAA göğüs küçültücü bişe yokmu yaaaaaaaaaaaaaa bende küçültmek istiyorum.Slikonlu gıbı benımde güğsüm yahu küçük sewıyorum kızlar bendekaydirigubbakcemile3

YAAAAAAAA göğüs küçültücü bişe yokmu yaaaaaaaaaaaaaa bende küçültmek istiyorum.Slikonlu gıbı benımde güğsüm yahu küçük sewıyorum kızlar bendekaydirigubbakcemile3

O zaman yanlış topiktesiniz. Biz büyütmeye çalışıyoruz. Doğal yollarla göğüs küçültmeye bakabilirsiniz.:nazar:

Kızlar bende yeni başladım küçe,yazsını okuduğum çoğu arkadas,nerden alalım,öğütecek yer bulamadım vs..demiş.Aktarla falan uğraşmayın bence hem bana pek güvenilir ve sağlıklı gelmiyor açıkta satılıyorsa tabi,eğer memleketinizde Watsons varsa hazır öğütülmüş siyah üzüm çekirdeği diye kabında satılıyor,fiyatı 6.5 tl.Aksu Vital markası.Belki aynı markaya daha ucuz bir yerde de bulabilirsiniz.Herkese kolay gelsin..opuyorumnanaktan

Eklentiler

• $OGUTULMUS-SIYAH-UZUM-CEKIRDEGI-250-GR_9631_medium.jpg
    $OGUTULMUS-SIYAH-UZUM-CEKIRDEGI-250-GR_9631_medium.jpg
    29,3 KB · Görüntüleme: 38
Kızlar küç adeti düzenliyo benim baya bi düzenledi
ada cayıda düzenliyodur adete yakın içmeyin weya olunca çogaltıyo tam bilmiyorum ama öyle sanırım siz dewam edin herşey yoluna girecek tmm kızlar opuyorumnanaktan

çok sağol. benim küçle 3 cm büyüdü de acaba arkası gelir mi diye merak ediyorum ben de. yalnız ben bi ara masaj yapmaya da kalkıştım. bebe yağı kullandım. feci şekilde pütürler oldu göğsümde. acaba ben yağı fazla mı koydum anlamadım. o yüzden masajı bir haftadan fazla yapamadım. sen hangi yağları kullandın? acaba çilek yağı kullansam o da pütür yapar mı?

canım bu 3 cm lik büyüme na kadar zamanda oldudelikafadulden

Ben de bugün başladım küç kullanmaya.Kara üzüm pekmezine karıştırıp yiyorum,hem pekmez kışı üşümeden geçirtiyor.
Şerbetçi otu aldım ama hangi kremle karıştıracağıma daha karar veremedim.Bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.:uhm:
Oriflame dan aldığım bir el kremim var,kayısı özlü onunla karıştırsam olurmu?
Ya da hafif nemlendirici vücut kosyonum var,çok hafif,kokusu da çok güzel onu mu kullansam acaba?...
Bi fikir verin bana kızlar,bugün hazırlayıp yarın kullanmak istiyorum.

X