Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri KARA ÜZÜM ÇEKİRDEĞİ ve GÖĞÜS BÜYÜTME

Ececim bana şu küç'ten biraz bahsedermisin? O çekirdekleri öyle direk mi çiğnicez? Ben aslında netten bir tablet aldım, breast gain plus diye. Ama ennem öyle kimyasalların şimdi işe yarasa bi le ileride zararlı olduğunu söyleyip duruyor. Ciddi ciddi şu üzüm çekirdeği işini denesem iyi olur galiba? Teşekkürler.

canımcım ; o çekirdekler kahve gibi aslında... iri çekirdekler halinde değil ama kahve gibi de tamamen pürüzsüz değil... istersen suyla ; istersen yoğurtla ; ya da kilo almak istersen pekmezle yiyebilirsin... istersen dene... ben de ilaçlara aynı nedenden dolayı cesaret edemiyorum...

gerçekten işe yarıyor şu nar ve küç yalnız bırakıldığı zaman eski haline dönmez inşallah.... kullanıpta bırakan var mı acaba sonuç ne oldu merak ediyorum.

ben ne zamna kullanmaya başlasam 2-3 gün içinde işmeye ve ağrımaya başlıyor.bıraktığım günün ertesi günü iniveriyorlar.
artık sadece sigara içtiğim için kullanıcam..

..................................................................................

Son düzenleyen: Moderatör:
off ya şu küçü bende deneyeceğim..alayım diyorum ama hep unutuyorum...galiba sizin gibi takmadığım için mi ne... benim gögüs ölçüm 84,sizce normal mi..

off ya şu küçü bende deneyeceğim..alayım diyorum ama hep unutuyorum...galiba sizin gibi takmadığım için mi ne... benim gögüs ölçüm 84,sizce normal mi..

canım benimde seksendört bende bilmiyorum ama bana küçük geliyorlar birde sırtın dar olabilir senin belki daha büyüktür benden gelki benim çok geniş değildir sırtım ama sen kendini nasıl mutlu hissediyosan öyle yap canım a.s.

Selam kızlar!! a.s

Yaklaşık 1 aydır göğüs bakım kremi kullanıyorum.. Son 2 haftadır nar çekirdeği ve küç karışımı kullanmaya başladım.. Gerçekten de inanılmaz gelişmeler var..Ben kilo verdiğim halde göğüslerim toparlandı ve irileşti..Düzenli kullanıldığı takdirde gerçekten de işe yarıyor..

Küç ve nar çekirdeği karışımını özellikle regl dönemimden sonra başladım çünkü bilirsiniz regl döneminde göğüsler sertleşiyor ve yalancı bir dolgunluk oluyor..Çok ilginçtirki hala regl döneminde ki gibi göğüslrim..

Kızlar pes etmeyin.. Kullanın.. Gerçekten de mucizevi birşey bu!!..

Herkese kolay gelsin!!

canım sabah-akşam 2 tatlı kaşığı yoğurt+1 tatlı kaşığı k.ü.ç yiyom.
benim emzirmeden dolayı deforme olmuştu,ama faydasını gördüm.

tok karnına mı alıcaz bunu ilaç gibi mi yani? bir de aktardan isterken nasıl isticez ayrıca bir ismi varmı yoksa sadece kara üzüm çekirdeği mi dicez? herhangi bir yan etkisi yoktur dimi arkadaşlar....:eek:

kullanan,etkı goren arkadaslar, k.ü.ç ve nar çekırdegı kullanmayı dusunuyorum ama bellı bır marka olması sartmı?hepsı aynı sonucu verırmı?etkısını gorenler nasılını aldılar?lutfen cvp yazınn..

Selam kızlar!! a.s

Yaklaşık 1 aydır göğüs bakım kremi kullanıyorum.. Son 2 haftadır nar çekirdeği ve küç karışımı kullanmaya başladım.. Gerçekten de inanılmaz gelişmeler var..Ben kilo verdiğim halde göğüslerim toparlandı ve irileşti..Düzenli kullanıldığı takdirde gerçekten de işe yarıyor..

Küç ve nar çekirdeği karışımını özellikle regl dönemimden sonra başladım çünkü bilirsiniz regl döneminde göğüsler sertleşiyor ve yalancı bir dolgunluk oluyor..Çok ilginçtirki hala regl döneminde ki gibi göğüslrim..

Kızlar pes etmeyin.. Kullanın.. Gerçekten de mucizevi birşey bu!!..

Herkese kolay gelsin!!

hüzün arkadaşımın dediklerine tamamıyla katılıyorum gerçektende düzenli kullandığın zaman çok etkisi oluyor ben 10 gün düzenli kullanıyım büyük ölçüde farkı görebiliyorum eşim şaşıp kalıyor:jeyyar:birde yaptığım diğer uygulamaları anlatmak istedim sizlere normalde sadece k.ü.ç. yiyorum akşamları sadece günde bi defa ce bir çay kaşığı olarak alıyorum ve yatarken sütyenimi çıkarıp yarıyorum genelde hemen hemen her gün yatmadan önce duş alırım duşta vücut sabunu kullanıyorum o kalıp sabunla göğsüme dairesel olarak masaj yapıyorum ikisinede bir sağdan sola birde soldan sağa 15-20 kez yapıyorum.o zaman her gün daha fazla büyüyor eğer duş almadıysam koltuk altı rolonuyla göğüslerime yine dairesel olarak 15-20 kez masaj yapıyorum yine aynı etkiyi görüyorum.deneyin ve görün arkadaşlar sonra hepiniz teşekkür edeceksiniz.kaydirigubbakcemile5

roll on guzel fikir yaaaa yuppiii hatta icine de bos olursa, bitkisel yaglardan koysak :uhm: :dance:

....................................................................................

nar suyu , rezene çayı ada çayı , k.ü.ç , buz masajı, elma sirkesi.........:KK70: daha varmı başka yapılabilecek şeyler . Bu üzüm çekirdeğine bende başlicam yarın alıp , umarım faydasını görürüm

ya arkadaşlar benimde sorunum küçük göğüsler ayrıca zayıfım ne yapmalıyım daha sonra büyürmü yoksa bişeyler yapmam gerekiyomu

mrhb ben 17 yaşındym bende bu yöntemleri denicem zayıfım ve küçük göğüslüyüm hiç bir zararı olmaz değilmi küç.nin şimdiden teşekkürler

....................................................................................

X