Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri KARA ÜZÜM ÇEKİRDEĞİ ve GÖĞÜS BÜYÜTME

kızlar benimde 2 hafatyı gecti
dolgunluk var ama büyüme yok... artı kabızlık paroblemime iyi geldi iştahım kapandı
ben gayet menunum hafif hissediyorum kendimi

ben yaklaşık 2 aydır kullanıyorum gözle görülür bi değişiklik var.göğüslerim toparlandı süt varmış gibi sertleşti.darısı sizin başınıza...

Vallahi ben bahçeden topladığım kara üzümleri yiyiyorum hemde içinde ki çekirdekleri :):):):)1 hafta oldu yoğurda da karıştırmıyorum biraz daha yiyeceğim sonucu size bildiririm

evt cnm aktardan alıyoruz kapalı kutulu olanı tercıh et açık olanlar gerçek olmayabılır ben suyla içiyorum gunde 3 oğün ve yaklaşık bı hafta oldu ve goğüslerımde dolgunluk oluşmaya basladı eskısıne gore daha dolgun suan ama en az 3 ay kullanılması gerektıgını bılıyorum

ben de almayı düşünüorum ya ins faydası olur..daha önce hiçbir problemim yoktu,80e düştü bedenim,zayıfladığım için..bi umut 85 olur mu küçle acep???

tsk ederim canım peki bu cekirdek tanesi büyük mü ? hap gibi mi içiyorsun yoksa sıcak suya atıp karıstırıyormusun ? Bu konularda biraz cahilimde daha once soylendiyse kusura bakmayın.

hayır cnm ya zaten öğütülmüş kara üzüm çekirdeğini öğütülmüş olarak alıyosun toz gıbı ama hap olanlarıda varmıs galıba ama ben ole almadım pek doğal gelmedı o bana öğütülmüş tozunu aldım kapalı orjınal yanı gunde 3 defa sabah oğle akşam bı tatlı kaşığı alıyorum suyla baya ılaç içermiş gıbı içiyorum daha çabuk yutuluyo çünki toz oldugu için bıraz zorlanma olabılır ben yoğurtla yedım mıdemı bulandırdı o yuzden suyla bı defada yutmak daha ıyı ama gerçekten memnun kaldım bı hafta oldu ama hem goğüslerımde hemde cildimde çok değişiklik var ayrıca selülite de bırebırmıs

arkadaşlar merhaba, ben baya bi uzak kaldım, zaten son mesajımdan sonra da bırakmıştım küç yemeyi, 3 hafta önce falan aktardan açıkta satılanlardan aldım, kutudakinden çook çok farklıydı tadı, öğüre öğüre 1 hafta zor yedim ve attım. yine kutudakilerden alıp başlamayı düşünüyorum. ben geçen ramazanda 1 ay kullanmıştım, çoook işe yaramıştı ama salak gibi bıraktım, regl sonrası puuufff inmişlerdi.normalde regl dönemimde şişer benim zaten ama çok hafif şişerdi, küç kullanırken nerdese 2 katına çıktı, t-shirtlerimin düğmeleri zor kapanmaya başlamıştı, annem falan gözlerine inanamamıştı. şimdi başlayıp bida da hiç bırakmamayı düşünüyorum, haberdar ederim sizleri de..
bu arada secret diye bir film var, film değil de belgesel tadında bişey, kitabı yayınlanmıştı önce hatta, evrendeki çekim yasası ile ilgili, onu mutrlaka izleyin, düşünce gücünün neler yapabildiğine inanamazsınız gerçekten, sakınnn umutlarınızı yitirmeyin..

arkadaşlar fiyatı ne kadar acaba?bide sadece büyütüyo mu?ben sıkılaşmasınıda istiyorum da :çok üzgünüm:

ben hala devam edıyorum ve bence gelısıme var cunku sertık ve acı hıssedıyorum arad bır sızıda oluyor daha kullanalı 2 hafta oldu ama ben eksınlıkle dogaldan yanayım bana kalırsa sıyah kan uzumunu alın atın agzınza yıyın ben oylede yapıyrum aktardan aldıgım tozu yogurdada karıstırıyorum hatta yagınıda aldım ıcınede damlatıyorum aklıma geldıkcede gogsumede dırek suruyorum bence ayrıntılara takılmayın onemı yok o hersekılde ıse yarar ama ben kapalı paketlere guvenmem ısın aslı

ıse yararsa yazacagım sıze

umarım herkes mutlu olur

ya arkadaslar bende aldim bu torzdan, sizinkide kahverengi mi?! acaba dogrumu aldim?
sadece jogurtlami oluyor suyun icine atsam olmazmi

ben ortadan olcunce 85 cıkıor. hani 90-60-90 tabirine bakarsan benimkiler cok ufak. acaba olcemıyormuyum? yoksa gogus bedenim gogusun altından mı ölçüluyor

arkadaşlar 2 hafta kullandm snra sertleşme ve arğı oldu göğsümde bıraktm. başlamadan önce ölçtüğümde 80di. bırakalı da 2 hafta oldu bgn ölçtüm ve 83 çıktı. yani işe yaradı tekrar başlıcam. :)

ben ölçtüm şimdi 76 cıktı kızlar

( cok kucuk ama

ıkı haftadır kullanıyorum ondan once olcmemıstım ama bundan sonra her hafta olcup yazıcam sıze kı herkes gelısmeyı kendınde takıp edebılsın

bide göğüs altını ölç bence. bölece büyümenin göğüs kafesinde mi yoksa göğüsün kendisinde mi olduunu daha ii anlarsın. bndn tavsiye

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…