Kapımız herkese açık buyurun sohbete :)

Aman Allah korusun 3 çocukla ancak baş ediyorum:KK30:

Canım fazla gelince sonra yemek için buzluğa koyuyorum.Poğaça,börek kurabiye,pizza sonra çıkartıp yemek iyi oluyor:KK56:
Benim işim gücüm yemek yapmak fazla olunca ne yapalım:KK1:

Orasını bilmiyorum artık:KK9:

Maşaallah çok iyisin canım:nazar:Haftaya başlayacağım inşaallah:KK60:

benide alın aranıza bende diyetteyim :KK52:

ne zaman başım sıkışsa koşacağım sana anlaşıldı :KK9: kocan ne şanslııııı :KK23:

Eyvallah esmerim sende başka bi delisin hani.. :KK16:

20 yaşındayım 3 senelik bir ilişkim var, kendi aramızda nişanımız var ımmm sonracığıma hı bir de asker yareniyim, çok ta sevdiğim bir ailem var..
Onun haricinde sahip olduğum başka birşey yok valla , Allah'a şükür ..:nazar:

senin yaş kaç

nevo bu topiğin sınırını çok yükseltiyor ben ise çok alçaltıyorummmm:KK53::KK53:

ayy Allah tamamına erdirsin inşallah :KK16:

bende de var azcık delilik :KK76:

ben 26 ma gireceğim, yaşlanıyorum:KK14:

Abla düşünsene benim gibi bir kızın olduğunu ..:KK53:
Annem bir tane yapmış bırakmış.. :KK9:

:KK52::KK52::KK52::KK52:

Aaaa çok ayıp ablaya yaşlı mı diyorsun:KK20::KK1::KK1:

eminimmmm çok güzel bir hatun vardır şuan karşımız da :KK31:

Ih valla hiç zararım yok evdeyim kuzu kuzu otururummm

Annem çok titiz benim, ben mutfağa girdiğimde domates kestim diyelim, daha kesmeye devam edeceğimi bildiği halde sürekli bıçağı yıkar bu yüzden hiç giresim gelmiyor mutfağaaaa :KK15:

Ben de mutfakta çok takıntılıyım elime aldığım herşeyi kullanmadan önce yıkarım:KK17:Elimi sürekli yıkarım:KK53:Mutfağa herkesi sokmam:KK31:Benim kızlarda senin gibi şikayet edecekler mi beni:KK30:

ne zaman başım sıkışsa koşacağım sana anlaşıldı :KK9: kocan ne şanslııııı :KK23:

Ben on yedi yaşlarındayken 20 me kadar hayal kurmuştum bunları bunları yaparım ederim diye..
Şu 20 yaşta takıla kaldım, zaman hızlı ilerlerdi sanki ilerlemiyor..
Sanki ilerisi yok gibi..
20 imden sonra bi boşluğa düşecekmişim gibi hissediyorum.Sizede oluyor muydu..:KK31:

Tamam birlikte diyet yapalım(mutfaktan çıkabilirsem):KK1:
Gel canım her zaman:KK19:Erkeğin kalbine giden yolu buldum:KK1:
Ben daha yaşlıyım o zaman 32 oldum:KK14:
Sağol canım:KK16:O senin güzelliğin:KK54:

Ben de mutfakta çok takıntılıyım elime aldığım herşeyi kullanmadan önce yıkarım:KK17:Elimi sürekli yıkarım:KK53:Mutfağa herkesi sokmam:KK31:Benim kızlarda senin gibi şikayet edecekler mi beni:KK30:

Ah aynı annem..
Yoksa diğer odadan beni mi işletiyorsun seni görmesem annemle konuşuyorum sanıcammm:KK52::KK52::KK52:

ederlerrrrrrr ama sen karışma kızlarınaaa öğrensinler

bende öyleyim çok takıntılıyım sorma :26:

ama ne yapalım pis olmaktan iyidir değil mi :KK1:

Ah aynı annem..
Yoksa diğer odadan beni mi işletiyorsun seni görmesem annemle konuşuyorum sanıcammm:KK52::KK52::KK52:

ederlerrrrrrr ama sen karışma kızlarınaaa öğrensinler

Eğer yaptığımız yemeği sadece biz yiyeceksek yapmalarına izin veriyorum çok meraklılar :KK9:ama misafir gelecekse asla elleyemezler:KK20::KK1:

Eğer yaptığımız yemeği sadece biz yiyeceksek yapmalarına izin veriyorum çok meraklılar :KK9:ama misafir gelecekse asla elleyemezler:KK20::KK1:

Ben kendi evimin mutfağında bireysel pratik şeyler hazırlayabiliyorum ve yiyorum.
Onun haricinde rahat olamadığım için evin mutfak bölümünü kullanmıyorumm...:KK30:

Ben on yedi yaşlarındayken 20 me kadar hayal kurmuştum bunları bunları yaparım ederim diye..
Şu 20 yaşta takıla kaldım, zaman hızlı ilerlerdi sanki ilerlemiyor..
Sanki ilerisi yok gibi..
20 imden sonra bi boşluğa düşecekmişim gibi hissediyorum.Sizede oluyor muydu..:KK31:

22 den sonra öyle bir akıyor ki nasıl olduğunu anlamıyorsun bile, senin yaşında olmayı çok isterdim vallahi :KK31:

Tamam birlikte diyet yapalım(mutfaktan çıkabilirsem):KK1:
Gel canım her zaman:KK19:Erkeğin kalbine giden yolu buldum:KK1:
Ben daha yaşlıyım o zaman 32 oldum:KK14:
Sağol canım:KK16:O senin güzelliğin:KK54:

yoooo ben şakasına dedim aslaaa değilsin genç güzel ve hamarat bir anne var karşımızdaaaa :KK76:

ee diyete ne zaman başlıyoruzzzz :21:

Evet hatırlıyorsun:KK52:O zamanlar yeni üye sayılırdım:KK9:

unutmam ben :KK42: ay herkese yetişmeye çalışıyordum amma popülerdim :KK9:

22 den sonra öyle bir akıyor ki nasıl olduğunu anlamıyorsun bile, senin yaşında olmayı çok isterdim vallahi :KK31:

yoooo ben şakasına dedim aslaaa değilsin genç güzel ve hamarat bir anne var karşımızdaaaa :KK76:

Bakalım göreceğiz :)

Tekrardan hayırlı olsun topiğin :) Ben ara ara gelirim yine..
Şimdi çıkmam lazım görüşmek üzere..

Nevom görüşürüz :)

Ben kendi evimin mutfağında bireysel pratik şeyler hazırlayabiliyorum ve yiyorum.
Onun haricinde rahat olamadığım için evin mutfak bölümünü kullanmıyorumm...:KK30:
Daha çok gençsin yaparsın :KK34::nazar:Ama yapmaya çalışman meraklı olman çok güzel:KK19:

Sağol canım ben bu jagger'i görmesem kendimi genç hissediyorum o hatırlatıyor:KK9:
Pazartesi:KK53:
Evet çok popülerdin hatırlıyorum:KK19:

X