Kapımız herkese açık buyurun sohbete :)

Sen malzemeleri üstüne koy, dondurucaya at. Kargoyla yolla ben fırına atarım abla nasıl fikir hahaha ..:KK52:
Özelden adresi yolla:KK55::KK9:
maşallahhhhhh :nazar::nazar::nazar:

hep takip ediyorum topiğini o baklavalar börekler yeminle yakın olsak utanmam hemen atlar gelirdim :KK52:

Sağol canım buyur gel her zaman beklerim:KK55::KK9:Buzlukta baklava var çıkartıp ikram ederim:KK56::KK52:

En hamaratımız sensin ama :KK17:
Benim yaşım büyük ondan:KK14:
Nevom , sen bu kadar yemek yapıyorsun ama çok zayıfsın . Bu olayda bi çelişki var, yaptıklarını yemiyor musun yoksa :KK20:

Çok zayıf değilim:KK17:Yiyorum canım yemez olur muyum ama eşim daha çok yiyor:KK1:Bende biraz kilo aldım mı diyet yapıyorum buarada sinyaller çalıyor diyete başlamam lazım ama o pazartesi bir gelmiyor:KK1:

Esmerim , o kişiyle derdim yok benim tek sorunum hafızam..
Mevzular kişiler birbirine girdi..

Mesela nevonun 8 çocuğu var diye biliyorum meğerse üçmüş haha:KK52::KK52::KK52:

ay sen çok yaşa gece gece güldürdün, ne deli dolu kızsın sen :KK1:

yaşın kaç vallahi merak ettim :KK52:

Benim yaşım büyük ondan:KK14:

Çok zayıf değilim:KK17:Yiyorum canım yemez olur muyum ama eşim daha çok yiyor:KK1:Bende biraz kilo aldım mı diyet yapıyorum buarada sinyaller çalıyor diyete başlamam lazım ama o pazartesi bir gelmiyor:KK1:

Bende diyetteyim ..
Öyle uyduğum bir program yok az yiyorum , ekmeğin hamur kısmını yemiyorum bazen ekmek hiç yemiyorum, onun haricinde tek öğün yiyorum aralarda içecek oluyor tabi..
Sonra az önce yaptığım gibi her gece yatmadan önce bi yarım saat de sporumu yapıyorummmm

Gel birlikte zayıflayalım..
56 geliyorum :KK43: 54 olmam lazımm 3 günde inerim ..:KK14:

Esmerim , o kişiyle derdim yok benim tek sorunum hafızam..
Mevzular kişiler birbirine girdi..

Mesela nevonun 8 çocuğu var diye biliyorum meğerse üçmüş haha:KK52::KK52::KK52:
Aman Allah korusun 3 çocukla ancak baş ediyorum:KK30:
buzluğa baklavamıı :KK53:

anam birde ben ev hanımıyım diye geçiniyorum :KK14:
Canım fazla gelince sonra yemek için buzluğa koyuyorum.Poğaça,börek kurabiye,pizza sonra çıkartıp yemek iyi oluyor:KK56:
Benim işim gücüm yemek yapmak fazla olunca ne yapalım:KK1:
Kargo çalışanları benden önce sulanmasın hı :KK19:

Orasını bilmiyorum artık:KK9:

Bende diyetteyim ..
Öyle uyduğum bir program yok az yiyorum , ekmeğin hamur kısmını yemiyorum bazen ekmek hiç yemiyorum, onun haricinde tek öğün yiyorum aralarda içecek oluyor tabi..
Sonra az önce yaptığım gibi her gece yatmadan önce bi yarım saat de sporumu yapıyorummmm

Gel birlikte zayıflayalım..
56 geliyorum :KK43: 54 olmam lazımm 3 günde inerim ..:KK14:

Maşaallah çok iyisin canım:nazar:Haftaya başlayacağım inşaallah:KK60:

ay sen çok yaşa gece gece güldürdün, ne deli dolu kızsın sen :KK1:

yaşın kaç vallahi merak ettim :KK52:

Eyvallah esmerim sende başka bi delisin hani.. :KK16:

20 yaşındayım 3 senelik bir ilişkim var, kendi aramızda nişanımız var ımmm sonracığıma hı bir de asker yareniyim, çok ta sevdiğim bir ailem var..
Onun haricinde sahip olduğum başka birşey yok valla , Allah'a şükür ..:nazar:

senin yaş kaç

nevo bu topiğin sınırını çok yükseltiyor ben ise çok alçaltıyorummmm:KK53::KK53:

Aman Allah korusun 3 çocukla ancak baş ediyorum:KK30:

Canım fazla gelince sonra yemek için buzluğa koyuyorum.Poğaça,börek kurabiye,pizza sonra çıkartıp yemek iyi oluyor:KK56:
Benim işim gücüm yemek yapmak fazla olunca ne yapalım:KK1:

Orasını bilmiyorum artık:KK9:

Abla düşünsene benim gibi bir kızın olduğunu ..:KK53:
Annem bir tane yapmış bırakmış.. :KK9:

Eyvallah esmerim sende başka bi delisin hani.. :KK16:

20 yaşındayım 3 senelik bir ilişkim var, kendi aramızda nişanımız var ımmm sonracığıma hı bir de asker yareniyim, çok ta sevdiğim bir ailem var..
Onun haricinde sahip olduğum başka birşey yok valla , Allah'a şükür ..:nazar:

senin yaş kaç

nevo bu topiğin sınırını çok yükseltiyor ben ise çok alçaltıyorummmm:KK53::KK53:

Aaaa çok ayıp ablaya yaşlı mı diyorsun:KK20::KK1::KK1:

Hangi atın haftasında başlayacaksın diye sorasım geldi..
Ne de olsa o hafta gelmek bilmeyecek haha:KK52::KK52::KK52:
Yok gelmesi lazım:KK53:
Abla düşünsene benim gibi bir kızın olduğunu ..:KK53:
Annem bir tane yapmış bırakmış.. :KK9:

Bilmem düşünmem lazım zor bir soru:KK53: Ben çok disiplinliyim seni de mum gibi yapardım:KK9::KK53:

Yok gelmesi lazım:KK53:

Bilmem düşünmem lazım zor bir soru:KK53: Ben çok disiplinliyim seni de mum gibi yapardım:KK9::KK53:

Ih valla hiç zararım yok evdeyim kuzu kuzu otururummm

Annem çok titiz benim, ben mutfağa girdiğimde domates kestim diyelim, daha kesmeye devam edeceğimi bildiği halde sürekli bıçağı yıkar bu yüzden hiç giresim gelmiyor mutfağaaaa :KK15:

X