kanser

Allah sıfa versın... kenzul ars okuyacagım arkadasının oglu ıcın hastalıgım bıtınce , okuyunca da yazarım canım ..

Merhaba. Sizlere sormak sormak, fikirlerinizi almak istediğim konu göğüs kanseri. Sevdiğim bir arkadaşımın annesine bu tanı kondu. 8 aylık tedavi- ameliyat sürecinden sonra şükür bir şeyi kalmadı. Biliyorsunuzdur kanserden sonra 5 yıl kullanılması gereken ilaçlar var tekrarlamaması için. Ancak bu ilaçlar yan etki gösteriyor. Daha önce bunu yaşamış ya da çevresinde yaşayan olmuş olabilir diye sizlere sormak istedim. Hangi ilaçlar , nasıl tedavi yöntemleri uygulandı. Bilgisi olan varsa lütfen yardım etsin.

merhaba arkadaşlar.
annemin kuzeninin oğlu kan kanseri henüz 9 yaşında. ilaç tedavisi gördü fakat fayda etmedi. ışın tedavisi görücek ve bu son çare. dualarınızı eksik etmeyin nolur daha çok küçük saçları dökülücek en kötüsü de ölme ihtimali var doktorlar ümitlenmeyin diyo çok üzülüyorum fakat Allah'tan ümit kesilmez. herkese teşekkür ederim:KK61:

merhaba
Öncelikle Allah herkese şifa versin Ben bir bilgiyi paylaşmak istedim. Gürcistanda bir merkez (Türk firması) Kanser hastalarını 15 günde tedavi ediyormuş 15 gün sonunda kan değerleri temiz bir şekilde merkezden ayrılıyorlar. Detaylı bilgi
için mesajlarınızı bekliyorum

Son düzenleyen: Moderatör:
X