Kanser ve hamilelik

kadersizmiyimneyim

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2017
33
14
32
Hanımlar merhaba ben 17 yaşımdan beri kanser tedavisi görüyorum şuam 31 yaşındayım bu sürede 3 aylık 5 aylık bebek kaybettim hamilelikte kanser tekrarladığı için ve bana asla çocuğun olmaz demişlerdi 3 yıldır da sürekli olarak immünoterapi alıyorum kanser için onunla iyiyim elhamdülillah şimdi bu ilacı alırken bilmeden hamile kaldım ve bebeğin alınmalı diyorlar ben aldırmak istemiyorum çok dua ettim Allah a evlat çok istiyordum bana dua eder misiniz Allah rızası için hem ben hem bebeğim iyi olalım bebeğim engelli yada hasta olmasın sağlıklı olsun diye duanıza talibim aşağıdaki duayı da okuyabilirseniz bana Sayı verebilir misiniz şimdiden Allah razı olsun

Eklentiler

• IMG_0423.png
    197,5 KB · Görüntüleme: 89
Allah acil şifalar versin sana ve bebegine ben sana okuyuyacagim okudugumda sayiyi yazarim .sen ve bebegin iyi ol bebegini saglikla kucagina al kavuştursun allah onu sana

Merhabalar çok geçmiş olsun umarım sizde bebeğinizde sağlık dolu bir hayat sürersiniz amin. acaba hangi kanser türüyle mücadele ediyorsunuz ve doğal yoldan mı gebe kaldınız yoksa tüp bebekle mi? Bana da över ca tanısı kondu . Tedavi sonrası doğal yoldan hamile kalabilir miyim merak ediyorum .

Yeni gördüm kusura bakmayın yumuşak doku kemik kanseri ewing sarkom ben çok uzun yıllar kemo aldım asla çocuğun olmaz dediler ama rabbim istedikten sonra herşey olur doğal yolla hamile kaldım umarım evladıma da sağlıkla kavuşurum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…