Kanser hastası bir arkadaşımız için dua

Jessica canim aslinda onlari ben hic tanimiyorum. O yasin okuyanlar hatim cikaranlari hic tanimiyorum. Su kkdan tanistigim canim bitanem dedigim bir arkadasim var @MissPoine ben hemen ona soyledim ve o da gruba yazdi hemen okumuslar Allah razi olsun. Ben cocuk istiyorum sevgil miss bana surpriz yapmis meryem suresi okumuslar neler neler okumuslar benim icin. Bir bilsen öyle iyi insanlar ki tanimadan dualarda bulusuyoruz. Allahim onlardan misspoinden binlerce kez razi olsun. Inaniyorum ki o insanlarin dualari hepimizn dualari kabul olacak..

Allah onlardan razı olsun, ne kadar zarif bir düşünce bu.

Ben de hayırlı bir evladınız olması için dua edeceğim, Allah evlat, sağlık, para... kimi neyin yokluğuyla sınıyorsa ona kavuşturup şükür sevabı nasip etsin inşallah.

Allah onlardan razı olsun, ne kadar zarif bir düşünce bu.

Ben de hayırlı bir evladınız olması için dua edeceğim, Allah evlat, sağlık, para... kimi neyin yokluğuyla sınıyorsa ona kavuşturup şükür sevabı nasip etsin inşallah.

Amin amin Rabbim onlardan razi olsun gerçekten. Cok tesekkur ederim Allah razi olsun. Rabbim saglik sihhat versin her sey olur insallah..

Sorumluluk alamadık, korktuk biraz vermedik anne sütü zaten doktorlar değerler iyi dediler şükür, bugün ilaca başlandı, çok teşekkür ederim ilginize...

Allah razı olsun, @Bilgece nin arkadaşları Yasin okudular, sizler dualar ettiniz, mahalledekilere bile söylemişsiniz ne diyeceğimi bilemiyorum, ne büyük nasibi varmış Hakanın çok şükür, Allah razı olsun tekrar.

Böyle manevi bir bağ, bu kadar değerli bir destek karşısında sözler yetersiz kalıyor, ablası da ben de duacınızım artık, inşallah ilaç tüm kötü oluşumları yok eder, Hakan sağlığına kavuşur, o da katılır dualarımıza, çok teşekkür ederim.
Allah cümlemizden razı olsun canım benim

İlaç akşam sekiz gibi bitti...

Sekizde dinlendirmek adına seruma uyku yapması için bir şey enjekte edildi, uyudu dinlendi ve az önce tekrar başlattılar, sabaha kadar kemoterapi devam edecek.

İlk kez bu şekilde oluyor, çok ağır bi ilaç, çok hırpalanacak, haftaya bir kez daha verilecek.

İnşallah her şey yolundadır, Allah yardımcımız olsun.

Allahım yardımcısı olsun inşaallah en kısa zamanda iyileşir hep onun için dua ediyoruz inanın ki iyileşsin onun niyetine birşeyler dağıticam elimden çok şey gelse yaparım şuan tabi sadece duaya ihtiyacı var ve hep dua edicem

Allahım yardımcısı olsun inşaallah en kısa zamanda iyileşir hep onun için dua ediyoruz inanın ki iyileşsin onun niyetine birşeyler dağıticam elimden çok şey gelse yaparım şuan tabi sadece duaya ihtiyacı var ve hep dua edicem

Allah razı olsun, o bizden güç alıyor, ben sizlerden...

İyileşecek inşallah, çok teşekkür ederim.

COLIN COLIN

@Bilgece

Hepinize seslendim çünkü hiç fikrim olmayan bir konuda bilgisi ya da tavsiyesi olanlara çok ihtiyacımız var.

Az önce COLIN COLIN çok güzel bir öneride bulundu, anne sütü.

Evet anne sütü kendi başına tedavi etmiyor ama kan değerlerine tavan yaptırıyor, bizim de tedavinin devamı için buna ihtiyacımız var, vücut direnci artmalı.

Benim sizden yardım istediğim konu şu...

Doktorlarımız alternatif tıbba ve bu yönde tavsiyelere hiç sıcak bakmıyorlar, tıbbi tedaviyi yeterli görüyorlar.

Biz anne sütünü tamamen organik beslenen, stresten uzak duran bir anneden temin etsek ve hastamıza yedirsek yanlış bir şey yapmış olur muyuz?

Eğer bu iyi bir fikirse kaç kere ve ne aralıklarla vermeliyiz?

Beyincik ve mide kanserini anne sütü takviyesiyle yenen örnekler de var nette...

Anne sütünün gerekli mineral ve vitaminleri ihtiva ettiğini de biliyoruz.

Çok ümitlendik, hatta ablası hemen süt bulma telaşına düştü, siz ne diyorsunuz?
150 ya Şafi celle celalühü çektim devam edeceğim inşallah

Alternatif tıbbi çok inanırım ben, deneyin anne sütünü kanserde en büyük ihtiyaç vücut ve organ enerjisi anne sütü mucize neden olmasın
Ayrıca babasının bağırsak kanserinde çim suyundan çok fayda gördüğünü söyleyen bir hasta yakını var çevremde

Lösev başkanıyla iletişim halindeyiz, o anne sütü kullanımı hakkında bilgisi olmadığını söyleyip mesafeli yaklaşınca konuya korktum da biraz ama bi yandan da çok mantıklı geliyor.

Yeni doğum yapmış bir tanıdığımız yok, Hakanın ablasının baktığı bebek sütten kesilmek üzere yani 2-3 bardak mümkün değil.

Yeni doğum yapmış biri, günde 2-3 bardak taze süt, inşallah bulabiliriz.
Annesinin sütü olmayan çocuklarda anne sütü alsın diye Türkiye genelinde bir zincir kurup çocuklara anne sütü yollayan bir grup vardı blogları vardı 4_5 yıl önce tvde izlemiştim bi araştırın isterseniz vermeyi düşünüyorsanız

150 ya Şafi celle celalühü çektim devam edeceğim inşallah

Alternatif tıbbi çok inanırım ben, deneyin anne sütünü kanserde en büyük ihtiyaç vücut ve organ enerjisi anne sütü mucize neden olmasın
Ayrıca babasının bağırsak kanserinde çim suyundan çok fayda gördüğünü söyleyen bir hasta yakını var çevremde

Tamamen katılıyorum size.

Ama doktorlar değerler iyi durumda diye ilaca başlayınca sorumluluk almak istemedik, çekincelerimiz oldu, onları dinledik ve anne sütü vermedik.

Akşam ilaç verildi, sonra kısa bir mola ardından tekrar başlandı ve sabaha kadar sürecek Allahın izniyle.

Belki Hakana anne sütü veremedik ama dualarımız sayesinde annesinden süt emdiği günlerdeki kadar dirençli olacak inşallah, içimde zerre kadar umutsuzluk veya şüphe yok çok şükür.

Desteğiniz için çok teşekkürler, Allah razı olsun.

Tamamen katılıyorum size.

Ama doktorlar değerler iyi durumda diye ilaca başlayınca sorumluluk almak istemedik, çekincelerimiz oldu, onları dinledik ve anne sütü vermedik.

Akşam ilaç verildi, sonra kısa bir mola ardından tekrar başlandı ve sabaha kadar sürecek Allahın izniyle.

Belki Hakana anne sütü veremedik ama dualarımız sayesinde annesinden süt emdiği günlerdeki kadar dirençli olacak inşallah, içimde zerre kadar umutsuzluk veya şüphe yok çok şükür.

Desteğiniz için çok teşekkürler, Allah razı olsun.

Allah sağlık versin inşallah dayanma gücü ve enerjisi versin

İnşallah hiçbir alternatife ihtiyaç duymadan sağlığına kavuşur.
İnternet'ten baktım grubun adı anne sütü olanlar, olmayanı bulsunlarmış, birgün başka biri konuyu açıp okur doğru bilgi olsun allahım kimseyi dermansız bırakmasın

Allah sağlık versin inşallah dayanma gücü ve enerjisi versin

İnşallah hiçbir alternatife ihtiyaç duymadan sağlığına kavuşur.
İnternet'ten baktım grubun adı anne sütü olanlar, olmayanı bulsunlarmış, birgün başka biri konuyu açıp okur doğru bilgi olsun allahım kimseyi dermansız bırakmasın
Allah razi olsun canim. Iyi yaptin bilgiyi vermekle. Baskalarina da lazim olabilir.

Hergun mu verilecek ilac boyle?

Normalde kemoterapide ilaç birkaç saat verilir sonra hasta yaklaşık bir hafta dinlendirilir, kan değerlerine bakılır.

Hastalığın seyrine göre de birkaç kür yeterli olur.

Ama Hakanda normal kemoterapi seyri işe yaramadı hatta yeni kötü oluşumlar meydana geldi.

O yüzden son çare olarak çok kuvvetli bir ilaç deneniyor, son çare onların tabiri tabi Allah çaresiz bırakmasın.

Dün akşam yaklaşık üç saat verildi sonra bir müddet uyutup yeniden başladılar, sabaha kadar devam etti.

Böyle bir ilacı ilk defa alıyoruz, çok kuvvetli ve yıpratıcı.

O yüzden bir değişiklik olmazsa bir hafta dinlendirip haftaya tekrar verilecek.

O zamana kadar yiyip içmesi ve morali çok önemli.

Dualarınıza çok ihtiyacımız var, on dokuz yaşından bu yana hastalık aralıklarla tekrarladı, bir sürü kemoterapi, radyoterapi ve nakil yaşadık ama son umut denilen bu kuvvetli ilaçta biz de acemiyiz.

Allah yardımcımız olsun.

Arkadaşlar...

Ne hissedeceğimi ne yapacağımı bilemiyorum.

Dün iliğin yeterince işe yaramadığını söyleyen doktorlar bugün değerlerin çok iyi olduğunu söylediler.

Hakan yirmi dakika maç izlemiş dün gece, ablası beyaz üzüm verince "siyah üzüm ver, o bana daha faydalı" demiş, maşallah, çok şükür, iki gün önce bilinci kapalıydı, adını bile söyleyemiyordu, hepsi kıymetli dualarınız sayesinde, bir maşallahınızı da alırım son durum için :)

Doktorlar ters bi durum olduğunda öyle açık konuşuyorlar ki... Kesinlikle avutmak için söylediklerini düşünmüyorum, dualarımız kabul oluyor çok şükür, düşünsenize doktor öyle keyiflenmiş ki "değerler çok güzel, bi çorba da bana verin" demiş, hep umutsuz ve çok açık konuşan doktorlar keyifle espri yapıyorlar artık, Allahım çok şükür.

Artık tedavinin son ayağı, bugün ilaç verilecek Allahın izniyle...

Değerler yükseldi ama değerler yükselirken amaç Hakanın vücudunu saran kötü kitlelerden kurtulmaktı, bugün bunun için diğer seferlerden daha da ağır ve doktorların son çare dediği ilaç verilecek.

Yani Hakanın en büyük mücadelesi bugün başlıyor ve kan değerleri tekrar dibi görecek, hem kan değerleri yükselmeli hem de ilaç kitleleri temizlemeli...

Yine dualarınıza ihtiyacımız var, buraya kadar bizim için mucize olan bir sürece eşlik ettiniz, destek verdiniz, lütfen bu çok önemli eşikte de bizi yalnız bırakmayın.

Şimdi okuduğunuz esma ve duaların sayısını yazacağım ablasına, az önce bahsettim sizlerden, hepinizden Allah razı olsun diyor o da, çok teşekkür ederiz, Allah hiçbirimizi darda koymasın inşallah... Amin...
Ayy cok mutlu oldum cok sukur Rabbime ne guzel haber bu masallah dahada iyi olacakki

750 Ya Safi - 750 Ya Muhyi bu benim okudugum 750 Ya Safi - 750 Ya Muhyi buda annemden Rabbim kabul etsin sifa versin tez vakitte ❤

Allah razı olsun, Annenizin de ellerinden öperim.

Ayy cok mutlu oldum cok sukur Rabbime ne guzel haber bu masallah dahada iyi olacakki

Kısa bir molayı saymazsak dün akşamdan sabaha kadar ilaç verildi.

Bir hafta ara verilip değerler takip edilecek sonra tekrar ilaca devam edilecek.

Bu dönemde iştahı ve morali çok önemli ki dualarınız sayesinde gidişat iyi çok şükür.

Allah sizlerden razı olsun, hepimizin yardımcısı olsun inşallah.

Normalde kemoterapide ilaç birkaç saat verilir sonra hasta yaklaşık bir hafta dinlendirilir, kan değerlerine bakılır.

Hastalığın seyrine göre de birkaç kür yeterli olur.

Ama Hakanda normal kemoterapi seyri işe yaramadı hatta yeni kötü oluşumlar meydana geldi.

O yüzden son çare olarak çok kuvvetli bir ilaç deneniyor, son çare onların tabiri tabi Allah çaresiz bırakmasın.

Dün akşam yaklaşık üç saat verildi sonra bir müddet uyutup yeniden başladılar, sabaha kadar devam etti.

Böyle bir ilacı ilk defa alıyoruz, çok kuvvetli ve yıpratıcı.

O yüzden bir değişiklik olmazsa bir hafta dinlendirip haftaya tekrar verilecek.

O zamana kadar yiyip içmesi ve morali çok önemli.

Dualarınıza çok ihtiyacımız var, on dokuz yaşından bu yana hastalık aralıklarla tekrarladı, bir sürü kemoterapi, radyoterapi ve nakil yaşadık ama son umut denilen bu kuvvetli ilaçta biz de acemiyiz.

Allah yardımcımız olsun.
Anladim canim. Bu hafta dualara agirlik verecegiz insallah. Ya Şafi, hastalik da senden, şifa senden.

X