Kanser Hastası Arkadaşımız İçin Dua Eder misiniz ?

ben aldıklarımı dün bitirdim perican

1000 tane de daha ya şafi ya kafi ya muafi alıyorum

ben aldıklarımı dün bitirdim perican

1000 tane de daha ya şafi ya kafi ya muafi alıyorum

Oyyy Allah razı olsun gülüüüüüüm Allahım kabul etsin dualarını dileklerine vesile etsin :KK16:

bende seni seviyorum......:KK19::KK19::KK19::KK19:

hemde bu kadar......:119::119::119::119::119::119:

kuzum bende 500 adet Ya Şafi Ya Kafi Ya Muafi alıyorum......

bitirince yazarım......:KK34::KK34::KK34::KK34:

Sen de mi seviyon :26::26: :KK8::KK8::KK76:

Goccaman büssürü mü seviyon :KK16::KK16:

Ben seni seni seviyom lilrubaaaaam :KK19::KK19:

BEni mi seviyon :86::86::111::111:

Ben seni seviyom ki hepiciğinizi çok seviyom :KK52::KK52::KK16::KK16:

bende seni seviyorum......:KK19::KK19::KK19::KK19:

hemde bu kadar......:119::119::119::119::119::119:

kuzum bende 500 adet Ya Şafi Ya Kafi Ya Muafi alıyorum......

bitirince yazarım......:KK34::KK34::KK34::KK34:

Oyyy Allah razı olsun gülüüüüüüm Allahım kabul etsin dualarını dileklerine vesile etsin :KK16:

Sen de mi seviyon :26::26: :KK8::KK8::KK76:

Goccaman büssürü mü seviyon :KK16::KK16:

Ben seni seni seviyom lilrubaaaaam :KK19::KK19:

İkiniz için endişelenmeye başlayayımmı yoksa biraz daha bekleyeyim mi karar veremedim :)))

Arkadaşlar herkese selam olsun :KK16:

Hepinizden ayrı ayrı Allah razı olsun burda hiç tanımadığımız bir insan için toplanıp onun şifası için yaradana el açarak dua ediyoruz Allah duamızı kabul etsin inşallah.

Sizlerden bir ricam olacak , ilk sayfada benim ilk mesajımda hangi duadan ne kadar okunması gerektiği , ne kadar okumamız kaldığını liste halinde düzenledim. Okuyan kişilerin neleri ne kadar okuduğunu da listeliyorum ve düzenli olarak güncelliyorum.

Okuma yapmadan önce listeyi konrtol etmeniz tavsiyemdir. Mesela Ya Latif esmasını şükür tamamladık. Sadece tefriciyemizden eksiğimiz var. Ya Şafi Ya Kafi Ya Muafi esmalarımız zaten sayısız olduğu için onda sıkıntımız yok.

Bir de okumalarını listeye eklemeyi unuttuğum gözümden kaçan arkadaşlar olabilir. İsimlerinizi ve okuma sayılarınızı da kontrol edip açık ya da eksik olan varsa beni uyarın lütfen ki düzelteyim.

Allah'a emanet olun.

cnm 60 tefriciye daha düşelim kaç kaldı tefriciyesi bu arada

İkiniz için endişelenmeye başlayayımmı yoksa biraz daha bekleyeyim mi karar veremedim :)))

endişelen bence kuzum.......

:KK9::KK9::KK9::KK9:

çünkü ben seni de seviyorum........:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

:KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: tamam başlıyayım endişelenmeye o zaman bende girdiysem işin içine vay halimize :KK35::KK35::KK35::KK35::KK35: delisin kuzum sen ya :KK23::KK23::KK23::KK23: bende sizi seviom sevgi yumağı olalım :KK6::KK6::KK6:

Endişelenmeye gerek yok gülüm en azından hakeden insanları sevdiğimizden eminiz. Hadi sarılalım sıkı sıkı teletabiler :KK16::KK16::KK19::KK19:

Arkadaşlar merhaba,

Dün bir arkadaşımızı kaybettik :KK43: Onun ruhu için birer Fatiha okur musunuz? Zamanı olan arkadaşlarım da istediği kadar günahlarının affı için Estağfirullah çekerler mi rica etsem :KK43:

Allah hepinizden razı olsun.

Adı :Ferhat Seyhan:KK43:

X