Kanser Hastası Arkadaşımız İçin Dua Eder misiniz ?

canım öncelikle Allah şifa versin benimde dayım kanser hastası biraz araştırdık guanabana diye bir meyve var ama buralarda rastlamadık biz o kansere iyi geliyormuş biz bulamadık aktardan ilacını aldık onun şimdi yollayacağız dayıma isterseniz siz de bir deneyin şifanın nasıl geleceği belli olmaz.

Bir de aktar bize çörek otu bal polen verdi karıştırıp içsin dedi inşallah şifa olurmuş sizde deneyin isterseniz ve yediği yemeklerde bir kaşık zerdeçal döksün kanserojen maddeleri yok ediyormuş bunu herkes kullanabilir dedi. İnşallah bir faydası dokunur. Tekrar Allah şifasını versin başta o kardeşimizle dayımın sonra da bütün hastalarımızın.

canım öncelikle Allah şifa versin benimde dayım kanser hastası biraz araştırdık guanabana diye bir meyve var ama buralarda rastlamadık biz o kansere iyi geliyormuş biz bulamadık aktardan ilacını aldık onun şimdi yollayacağız dayıma isterseniz siz de bir deneyin şifanın nasıl geleceği belli olmaz.

Bir de aktar bize çörek otu bal polen verdi karıştırıp içsin dedi inşallah şifa olurmuş sizde deneyin isterseniz ve yediği yemeklerde bir kaşık zerdeçal döksün kanserojen maddeleri yok ediyormuş bunu herkes kullanabilir dedi. İnşallah bir faydası dokunur. Tekrar Allah şifasını versin başta o kardeşimizle dayımın sonra da bütün hastalarımızın.

Canım benim öncelikle bu bilgiyi paylaştığın için Allah razı olsun Allah tüm hastalarımıza acil şifalar versin

Canım benim öncelikle bu bilgiyi paylaştığın için Allah razı olsun Allah tüm hastalarımıza acil şifalar versin

Amin cümlemizin inşallah. Dayım henüz kullanmadı kendisi Rusya'da yaşıyor yarın yollayacağız inşallah siz de bir gidin konuşun aktarla belki şifası bunlardadır. Allah büyük şifa da ondan her şey de denemekten zarar gelmez ama diyorum ya bir araştırın bakın

Arkadaşlar merhaba. Onur adlı arkadaşımız malesef ki kanser hastası ve 1 yıldır hastanede tedavi görmekte. Aynı zamanda bu süreçte de malesef eşiyle boşandı. Arkadaşımız hem psikolojik hem de sağlık açısından kötü durumda Allah evlerden uzak etsin

Uzun lafın kısası , hasta olan Onur arkadaşımız için tefriciye okuyacağız. Tefriciye haricinde de ''ya şafi ya kafi ya muafi '' ve kişiyi ipten alan dua olarak bilinen 16.641 ya latif esma-i şerif okuyacağız.
Sizlerden ricamız siz de okumamıza vaktiniz doğrultusunda katkıda bulunur musunuz ? Kimler ne kadar ne okursa.
Ne olur Onur arkadaşımıza da destek olalım

Okunacak dualar ;

4444 Salavat-ı Tefriciye
Okunan : 1280 - Okunacak : 3164

16.641 Ya Latif Celle Celalühü
Okunan : 8541 - Okunacak : 8.100

Ya Şafi Ya Kafi Ya Muafi ne kadar okuyabilirsek
Okunan : 950

Onur’un Okumasında Okuyan Arkadaşların Takip Listesi ( Gözümden Kaçanlar Uyarırsa Sevinirim )

Tefriciye
Kuzum90 = 105
Berirem = 30
perican55 = 215
monarkk = 100
Kelebekcim = 200
Yedinoktabes = 150
cesmi_naz = 250
DolmA = 100
kocamlaben = 30
ysmn1096 = 100

Ya Latif Celle Celalühü
PembeLokum = 800
perican55 = 5591
Vitae = 400 + 100 İhlas-ı Şerif
Monarkk = 250
Kelebekcim = 200
ysmn1096 = 1300

Ya Şafi Ya Kafi Ya Muafi
perican55= 200
monarkk = 250
Kelebekcim = 200
ysmn1096 = 300

200 tefriciye okundu dahada okudukca yazarım cnm Allah tez zamanda şifa ile ayaklandırsın

Arkadaşlar merhaba. Onur adlı arkadaşımız malesef ki kanser hastası ve 1 yıldır hastanede tedavi görmekte. Aynı zamanda bu süreçte de malesef eşiyle boşandı. Arkadaşımız hem psikolojik hem de sağlık açısından kötü durumda Allah evlerden uzak etsin

Uzun lafın kısası , hasta olan Onur arkadaşımız için tefriciye okuyacağız. Tefriciye haricinde de ''ya şafi ya kafi ya muafi '' ve kişiyi ipten alan dua olarak bilinen 16.641 ya latif esma-i şerif okuyacağız.
Sizlerden ricamız siz de okumamıza vaktiniz doğrultusunda katkıda bulunur musunuz ? Kimler ne kadar ne okursa.

Okunacak dualar ;

4444 Salavat-ı Tefriciye
Okunan : 1480 - Okunacak : 2964

Okunan : 8541 - Okunacak : 8.100

Onur’un Okumasında Okuyan Arkadaşların Takip Listesi ( Gözümden Kaçanlar Uyarırsa Sevinirim )

Tefriciye
Kuzum90 = 105
Berirem = 30
perican55 = 215
monarkk = 100
Kelebekcim = 200
Yedinoktabes = 150
cesmi_naz = 250
DolmA = 100
kocamlaben = 30
ysmn1096 = 100
özgem81 =200

Ya Latif Celle Celalühü
PembeLokum = 800
perican55 = 5591
Monarkk = 250
Kelebekcim = 200
ysmn1096 = 1300

Ya Şafi Ya Kafi Ya Muafi
perican55= 200
monarkk = 250
Kelebekcim = 200
ysmn1096 = 300

cnm yormayayım senı dııp ekledım kendımı perim diğer topıkte de lıstelerle ulaşmakla ugrasıyosun istersen burayı ben takıp edıp düzenleyebılırım

Son düzenleme:
cnm yormayayım senı dııp ekledım kendımı perim diğer topıkte de lıstelerle ulaşmakla ugrasıyosun istersen burayı ben takıp edıp düzenleyebılırım

Canımsıııııın , Allah razı olsun ama şöyle bi durum var , ilk mesajımda mesaj düzenleme panelinden yapıyom eklemeleri ve bunu sadece hesap sahibi yapıyo sanırsam :44:

Canımsıııııın , Allah razı olsun ama şöyle bi durum var , ilk mesajımda mesaj düzenleme panelinden yapıyom eklemeleri ve bunu sadece hesap sahibi yapıyo sanırsam :44:

tamam cnm ıkı taraftada darlanma dıye yazdım bu arada o 200 basta belırttıgın sayıya ekleyıp kalandanda dustum karısıklık olmasın benle beraber son halı bu :nazar:

Son düzenleme:

Okunacak dualar ;

4444 Salavat-ı Tefriciye
Okunan : 1480 - Okunacak : 2964

Okunan : 8641 - Okunacak : 8.000

Tefriciye
Kuzum90 = 105
Berirem = 30
perican55 = 215
monarkk = 100
Kelebekcim = 200
Yedinoktabes = 150
cesmi_naz = 250
DolmA = 100
kocamlaben = 30
ysmn1096 = 100
özgem81 = 200

Ya Latif Celle Celalühü
PembeLokum = 800
perican55 = 5691
Monarkk = 250
Kelebekcim = 200
ysmn1096 = 1300

Ya Şafi Ya Kafi Ya Muafi
perican55= 200
monarkk = 250
Kelebekcim = 200
ysmn1096 = 300

bende 500 ya latif okuyayım yarın benide ekleyebilirsin canım.Allah saglık sıhat sifalar versin insallah derdine derman olsun Allah.insan esini böyle bir durumda bosarmı kötü günde olmıycaz ne zaman yanında olcaz eslerimizin.Allah yardımcısı olsun

bende 500 ya latif okuyayım yarın benide ekleyebilirsin canım.Allah saglık sıhat sifalar versin insallah derdine derman olsun Allah.insan esini böyle bir durumda bosarmı kötü günde olmıycaz ne zaman yanında olcaz eslerimizin.Allah yardımcısı olsun

Allah razı olsun bacım , okuduğunda sana zahmet tekrar yazarsın listeye eklerim. Gülüm imzayı iyi günde kötü günde diye atıyorlar ama gel gör ki kötü günde kaçan kaçana .. :KK14:

300--Ya Latif Celle Celalühü okudum Allah'ım kabul etsin tez zamanda iyileşsin inşallah çok üzüldüm durumu için..

Ağzına sağlık canım Allah razı olsun , durumu gerçekten üzücü rabbim gücünü de dermanını da bol bol versin inşallah

Amin..
Allah burada dua eden tüm arkadaşlardan sizden de razı olsun
Ne güzel niyetler..Vefalı bir arkadaşı varmış ayrıca:)

Amin..
Allah burada dua eden tüm arkadaşlardan sizden de razı olsun
Ne güzel niyetler..Vefalı bir arkadaşı varmış ayrıca:)

Allah cümlemizden razı olsun inşallah , keşke bu arkadaşımıza bir nebze olsun katkıda bulunabilelim ..
Çok haklısın aynı şeyi ben de söyledim bizi vesile eden arkadaşı için , böyle dosta sahip olmak çok güzel. Bu zamanda insanın en yakını bile el açıp dua etmiyor ..

Allah razı olsun bacım , okuduğunda sana zahmet tekrar yazarsın listeye eklerim. Gülüm imzayı iyi günde kötü günde diye atıyorlar ama gel gör ki kötü günde kaçan kaçana .. :KK14:

tamam canım okudugumda yazarım yarın okurum insallah.Allah hayırlı esler nasip etsin yanında olması gerekirken cok kızdım:KK43:Allah size bagıslasın onuru.saglık sıhat versin insallah

300--- Ya Şafi Ya Kafi Ya Muafi de okudum..Allah'ım kabul etsin
OKudukça yazarım inşallah yine..

X