Kanser Hastası Arkadaşımız İçin Dua Eder misiniz ?

30 tane okunmuşum vardı kumbarada onu vereyım...okursam tekrar yazarım..allahım şifa versın inş...

Allah razı olsun gülüüüüüüm Alah sizin gibi yüreği güzel insanları başımızdan eksik etmesin inşallah

amin kuzum ne demek utandırdın beni

şu an benim diğer iki topikten de eksik duam yok, yarın ne kadar okuyabilirsem Onur arkadaşımız şifa bulsun diye okurum, akşamına da buraya yazarım canım, Rabbim kabul etsin yeter ki

Canim 20 adet salavati tefriciye daha okudum. Yarin insallah devam okuyacagim. Yine okuduklarimi yazarim. Allah dualarimizi kabul etsin :)

Hay maaşallaah sana canım , şuan öyle yoğun bir his geldi ki içime inşallah Allah'ın izniyle duamız kabul olacak
Canım az önceki okuduğun 10'dan hariç mi 20 daha okudun yoksa toplamda mı 20 oldu ?

Hay maaşallaah sana canım , şuan öyle yoğun bir his geldi ki içime inşallah Allah'ın izniyle duamız kabul olacak
Canım az önceki okuduğun 10'dan hariç mi 20 daha okudun yoksa toplamda mı 20 oldu ?

10dan haric canim toplamda 30 oldu yani

30 tane okunmuşum vardı kumbarada onu vereyım...okursam tekrar yazarım..allahım şifa versın inş...

Allah razı olsun cancağğğzım rabbim kabul etsin inşallah

Utanma balım utanma , şu çivisi çıkmış dünyada insanlar en yakınlarına 1 fatiha okumazken bizler burda hiç tanımadığımız ve belki de hiç tanımayacağız insanlar için dua ediyoruz az bile söylüyorum bu zamanda nerde böyle insanlar ... Allah kabul etsin ve okuduğunuz her bir duayı dileklerinize vesile etsin inşallah

amin canım benim çok teşekkür ederim ben sizler sayesinde bu duaya alıştım, Rabbim yeter ki kabul etsin güzel şeylere vesile olmuş olalım, tanıdık tanımadık ne fark eder ki hem baya da tanıştık kaynaştık biz buralarda

100 Ya latif bende okuycam Rabbim acil sifalar versin tum hastalara ve benim babacima

bende katılacağım..

okuduğumda buraya sayısını yazarım elimden geldiğince okumaya çalışırım inşaAllah dualarınız kabul olur..

10dan haric canim toplamda 30 oldu yani

Tamamdır canım kaydettim muhasebe defterine

ay perim benim......Allah razı olsun......

Amiiiin gülüm cümlemizden inşallahhh

Evet goccaman bir aile olduk burda

100 Ya latif bende okuycam Rabbim acil sifalar versin tum hastalara ve benim babacima

Oy canım Allah babana acil şifalar versin , Onur kardeşimiz bitince de babamıza başlayalım canım. Okuduğunda yazarsın sayıdan düşerim emi canım ?

bende katılacağım..

okuduğumda buraya sayısını yazarım elimden geldiğince okumaya çalışırım inşaAllah dualarınız kabul olur..

Hoşgeldin gülüm Allah razı olsun Allah kabul etsin. dünyada hala merhameti vicdanı olan insanları görmek ne güzel

Son düzenleme:

300 adet tam ve doğru olarak Yâ Latif Celle Celaluhu okudum. Rabbim hayırlı ve acil şifalar versin

400 tane Onur kardeşimiz için ve tüm hasta olup şifa bekleyenler için Ya Latif CC okudum Rabbim bu mübarek ay hürmetine kabul etsin inşallah daha da okuyacağım Allah nasip ederse işyerinde olduğum için şimdilik 400 :)

fıtığım ben de okurum okuyabildiğim kadar. haber veririm sana. Rabbim tez zamanda şifasını versin inşallah

Alıntılayamadım pericim. Ben de geldim. İnşallah onurunda güzel haberlerini alırız. Okudukca bildiyoruz burada anladığım kadarıyla. Belli okuma sayıları olmuyor. Ben de yazarım canım okudukca.

canım merhaba.
100 adet tefriciye
250 adet Ya Latif Celle Celalühü
250 adet Ya Şafi Ya Kafi Ya Muafi okudum.
Allah kabul etsin. Acil şifalar versin arkadaş için...

100 tefriciye
100 ya latif ya celle celalühğ
100 ya şafi ya kafi ya muafi

Allah kabul etsin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…