Kanser Hastası Arkadaşımız İçin Dua Eder misiniz ?

Kizlar sizler içinde dua ediyorum Rabbim gonlunuzde her ne varsa Rabbim onu hayirli kilip size nasip etsin ne sikintiniz varsa gidersin insallah

ARKADAŞLAR BİLDİĞİNİZ ÜZERE HASTA OLAN HASTASI OLANLAR İÇİN BU TOPIK ONURDAN SONRA KALSIN VE DEVAM EDELİM DEDİK ŞU ANDA HAMİLE OLAN BİR ARKADAŞIMIZ VAR ANNE KARNINDA OLAN ERKEK BEBEĞİ MUHAMMED ALİNİN SAĞLIĞI İÇİN ŞİFAYA KAVUŞMASI ANNESİNİN SAĞLIKLA KUCAĞINA ALMASI İÇİN AŞŞAĞIDAKİ DUALARDAN,SALAVAT VE ESMALARDAN KİM NE KADAR OKUMAK İSTERSE SÜRE ADET VS KURALLARIMIZ YOK NE KADAR ÇOK KALP O KADAR İYİ KIMIN DUASI GERİ ÇEVRİLMEZ BILINMEZ
ULVİYE OĞLU MUHAMMED ALİ İÇİN OKUYORUZ

Şifa salavatı
“Allahümme salli âlâ Seyyidina Muhammedin Tıbbil kulubi ve devâihâ ve afiyetil ebdani ve şifaiha ve nuril ebsari ve ziyâihâ ve âlâ âlihi ve sahbihi ve sellim.”

“Ey Allah’ım! Kalplerin doktoru ve devası,vücudların şifası,gözlerin nuru ve ziyası olan Muhammed(s.sv)’e,aline ve ashabına salat-ü selam eyle.”

2000 Adet Şifa salavatı
OKUNAN:360
FARMASİ:100 ADET
NURLUM :100 ADET
SİBELİM :60 ADET
ÖZGEM81:100 ADET

16.641 Ya Latif Celle Celalühü

OKUNAN:9850
FARMASİ:5000 ADET
NURLUM :3000 ADET
SİBELİM :850 ADET
ÖZGEM81:1000 ADET
DEBUSİ :100 ADET

Ya Şafi Ya Kafi Ya Muafi ne kadar okuyabilirsek
OKUNAN:7100
FARMASİ:1000 ADET
NURLUM :500 ADET
SİBELİM :5500 ADET

Fatiha suresi kim ne kadar okumak isterse
OKUNAN:290 ADET
FARMASİ: 100 ADET
SİBELİM :40 ADET
DEBUSİ:50 ADET

İhlas suresi kim ne kadar okumak isterse
OKUNAN 200 ADET
NURLUM: 100 ADET

Son düzenleme:
Merhaba. Eskiden üye olmuştum ama ilk defa foruma girip yazıyorum..
Ulviye arkadaşım ben de senin gibi Rabbim nasip ederse Aralık annesi olacağım inşallah. Benim oğlum henüz 20.haftasına yeni girdi ve kanamamız sebebiyle yatıyoruz haftalardır. Ona birşey olacak korkusu hayatımda yaşadığım hiç bir korkuya benzemiyormuş.. Seni çok iyi anlıyorum ama içini ferah tutman için yazmak istedim. Ben oğlumun kanamam çok diye acile panikle girdiğimde ultrasondaki sinmiş halini unutamıyorum ki çok hareketliyizdir normalde. Senin de oğlun korkuyodur annesi, biliyorum içindeki korku içini sızlatıyor ama oğlunu düşün pozitif olmaya çalış, ben öyle yapıyorum artık :) bana kaybetmiş olabileceğimi söylediklerinin üzerinden 2 hafta geçti ve oğlum dün tekrar ağır kanamayla acile gittiğimde ultrasonda el sallıyordu :)
Doktorum bana bebeğimizi Allah'a emanet ediyoruz, sen hiç Allah'ın emânetine iyi bakmadığını gördün mü dediğinde çok moral olmuştu bana. Sen de öyle düşün :) onlar bize rabbimizin emaneti ve biz de şimdi onu Rabb'imize emanet ediyoruz. Anneannem hep doktor dediğin de bir kul değil mi nerden bilecek der :) biz tüm olumsuzluklara tıkıyoruz kulaklarımızı ve oğlumla konuşuyoruz. Çok zor birşey ama inan ki başarınca ferahlıyor için :) bu benim ikinci bebeğim ve ben ilkini kaybetmiştim.oğlumu da kaybetme korkusu beni bitiriyordu ama şimdi pozitif olmayı öğrendim.
Sana moral olması için yazmak istedim sadece. Özel mesaj yazmak istedim ama yazamıyormuşum.. Rabbim hayırlısında kucaklarımıza almayı nasip etsin inşallah evlatlarımızı. Oğlumla duamıza sizi de dahil edeceğiz inşallah iyi olacak herşey sıkma o miniği annesi, üzme kendini de :)

Bir de ben sürekli okuyorum bunu:
Elimi karnıma koyup oğlumu severken bir yandan da ilkinde 3 kere bismillah demek kaydıyla 7 kere

"Euzü bi izzetillahi ve kudretihi min şerri ma ecidu ve uhaziru"

Bu dua şifa duası diye de geçiyor. Eşim de arada elini koyup okur. Rabbim şifa versin inşallah.

Son düzenleme:
Kizlar esimle hazirladiginiz yaziyi görünce o kadar duygulandikki gozlerimiz doldu.hepinizden Allah razi olsun hepinizin gönlüne gore versin Rabbim

Canım benim eşine selamlar. Sizden tek ricamız bu süreçte moralinizi ve umudunuzu yüksek tutmasın. Bebişimiz bunu hisseder ve onun da gücü tükenir annem babam mutsuz diye.

Biz elimizden gelen desteği yapacağız ve inan dualarımız kabul olacak. Yeter ki buna inanalım.

Ulviye arkadaşım ben de senin gibi Rabbim nasip ederse Aralık annesi olacağım inşallah. Benim oğlum henüz 20.haftasına yeni girdi ve kanamamız sebebiyle yatıyoruz haftalardır. Ona birşey olacak korkusu hayatımda yaşadığım hiç bir korkuya benzemiyormuş.. Seni çok iyi anlıyorum ama içini ferah tutman için yazmak istedim. Ben oğlumun kanamam çok diye acile panikle girdiğimde ultrasondaki sinmiş halini unutamıyorum ki çok hareketliyizdir normalde. Senin de oğlun korkuyodur annesi, biliyorum içindeki korku içini sızlatıyor ama oğlunu düşün pozitif olmaya çalış, ben öyle yapıyorum artık :) bana kaybetmiş olabileceğimi söylediklerinin üzerinden 2 hafta geçti ve oğlum dün tekrar ağır kanamayla acile gittiğimde ultrasonda el sallıyordu :)
Doktorum bana bebeğimizi Allah'a emanet ediyoruz, sen hiç Allah'ın emânetine iyi bakmadığını gördün mü dediğinde çok moral olmuştu bana. Sen de öyle düşün :) onlar bize rabbimizin emaneti ve biz de şimdi onu Rabb'imize emanet ediyoruz. Anneannem hep doktor dediğin de bir kul değil mi nerden bilecek der :) biz tüm olumsuzluklara tıkıyoruz kulaklarımızı ve oğlumla konuşuyoruz. Çok zor birşey ama inan ki başarınca ferahlıyor için :) bu benim ikinci bebeğim ve ben ilkini kaybetmiştim.oğlumu da kaybetme korkusu beni bitiriyordu ama şimdi pozitif olmayı öğrendim.
Sana moral olması için yazmak istedim sadece. Özel mesaj yazmak istedim ama yazamıyormuşum.. Rabbim hayırlısında kucaklarımıza almayı nasip etsin inşallah evlatlarımızı. Oğlumla duamıza sizi de dahil edeceğiz inşallah iyi olacak herşey sıkma o miniği annesi, üzme kendini de :)

Elimi karnıma koyup oğlumu severken bir yandan da ilkinde 3 kere bismillah demek kaydıyla 7 kere

Bu dua şifa duası diye de geçiyor. Eşim de arada elini koyup okur. Rabbim şifa versin inşallah.

Canim seni o kadar iyi anliyorumki gözlerim doldu rabbim saglicakla aliriz bebeklerimizi Rabbim bugünlerin yüzü suyu hurmetine inseallah aliriz yavrucuklarimizi kucagimiza sanada hep dua edeceğim bizide et olurmu teyzosu ben kendimi yedim bitirdim bebegimide çok uzdum artik üzmek istemiyorum çok sulu gözüm napiyim tutamiyorum

Kizlarr bu.dualar hastayken okunuyormu dua komitesi kuruyoruz da sorunlar oluyor bilgisi olan ben okunuyor diye biliyorum ama.emin olmak istedim

Canım , benim bilgim bayanlar özel günlerde Kuranda yer alan sureleri okuyamazlar.

Onun dışında her türlü salavat , esma , kelime-i tevhid vs .. okuyabilirler. Bilgim bu yönde

Canım , benim bilgim bayanlar özel günlerde Kuranda yer alan sureleri okuyamazlar.

Onun dışında her türlü salavat , esma , kelime-i tevhid vs .. okuyabilirler. Bilgim bu yönde

Canim öğrendim onu bismillahsiz okurlarsa dua yerine geçiyormuş ama besmele çekerse ayet yerine geçiyormuş bende öğrenmiş oldum

Canim öğrendim onu bismillahsiz okurlarsa dua yerine geçiyormuş ama besmele çekerse ayet yerine geçiyormuş bende öğrenmiş oldum

Sayende ben de öğrenmiş oldum bunu canım çok sağolasın. Bak nette bir dua buldum sizlerle paylaşayım arkadaşlar.

Allahümme bi huşuil-kalbi indes sucudi leke ya seyyidi bi ğayri cühudin ve bike ya Allah ya Celil fela şey'e yüdanike fil-vefai bil-uhudi ve bi kürsiyyikel-mükelleli binnuri ila arşikel-mecidi ve bima kane tahte arşike hakkan kable en tahlukassemavati ve savt-er ruudi künte iz künte misle ma lem tezel katt ilahen urifte bittevhidi fec'alni minel muhibbine vel'mahbubinel mukarrebinel aşikin.Ya Allah ya Allah ya Allah ya Allah ya Allah ya Allah ya Allah ya Allah... ANLAMI
aLLAHIM KALB HUZURU İLE SECDE HALİMDE SANA SIĞINIYORUM;İNKARSIZ VE İNATSİZ OLARAK EY EFENDİM. DİLEĞİMİ SANA ARZ EDİYORUM YA ALLAH YA CELİL, VERİLEN SÖZLERESENİN KADAR VEFA GÖSTERN YOKTUR.NURLA SÜSLÜ KÜRSİDEN İTİBAREN BÜYÜK,ŞEREFLİ ARŞINA KADAR NE VARSA ONLARIN HÜRMETİNE.SEMALARI RAAD SESLERİNİ HAK OLARAK YARATMADAN EVVEL ARŞIN ALTINDA BULUNANLAR HÜRMETİNE...SEN SEN OLALI BENZERİ OLMAYAN TEKLİĞİNLE BİLİNEN İLAHSIN.SENDEN DİLİYORUM BENİ ZATIN İÇİN SEVENLERDEN,SEVİLENLERDEN,YAKINLIK BULANLARDAN,AŞIKLARDAN EYLE YA ALLAH YA ALLLAH YA ALLAH YA ALLAH YA ALLAH YA ALLAH YA ALLAH YA ALLAH...AMİN...
Şeyh Ebul kasım Abdulgafur hz.babasının şöyle dediğini anlattı : yüce Haktan bir muradımı tazarru ve niyaz ederek istedim.tam otuz sene niyaz ettim;muradımın husulü müyesser olmadı.__
Artık nasip değilmiş . diyerek meyus oldum.sonradan,bir gece rüyamda bana şöyle dediler;__ya ebelhüseyin. başın ucunda bir dua var; onu al .o dua ile dua et;muradın hasıl olur. uyandığım zaman başımın ucunda bu duayı buldum okudum;o saatte muradıma erdim.sonra her ne murad için okuduysam vücuda geldi ... murad duasıdır( delaili hayrattan alıntıdır...)

Canim seni o kadar iyi anliyorumki gözlerim doldu rabbim saglicakla aliriz bebeklerimizi Rabbim bugünlerin yüzü suyu hurmetine inseallah aliriz yavrucuklarimizi kucagimiza sanada hep dua edeceğim bizide et olurmu teyzosu ben kendimi yedim bitirdim bebegimide çok uzdum artik üzmek istemiyorum çok sulu gözüm napiyim tutamiyorum

İnan ki ben de çok sulu gözümdür ve o ağlamadan dik durmaya çalışmanın ne kadar zor olduğunu anlayabiliyorum. Ama düşünsene Rabbim bu kadar duayı geri çevirir mi? Istemeyi vermek için vermemiş mi Rabbim? Biz de hayırlı bi evlat istedik ve nasip etti, bizim imtihanımız diğer annelere göre biraz daha ağır ve sabretmekten teslim olmaktan başka şansımız var mı, yok :) ama bu kadar duanın hürmetine derdini veren Rabbim şifasını da verir elbet. Ama en önce bizim moral olarak bunu kaldırmamız lazım. Şu an o kadar sancım var ki yatakta dönemiyorum bile ama biliyorum Rabb'ime emanet ettim artık hayırlısıyla sağlıkla mutlulukla kucağıma alcam inşallah oğlumu :) biz üzüldükçe gelişimleri yavaşlıyor, miniminnacıklar ama çok biliyorlar annesi onlar :) üzmemeye çalış kendini, sen iyi olmazsan bebeğine de faydan olmaz ki. Doğduklarında iki mıncırırız ne kadar korkuttun bizi deriz bi de sarıldık mı onlara oh mis :) sen moralini yüksek tut ki Rabbim de şifa istiyor bu kulum bana teslim oldu desin :) icraatta kolay değil lafta kolay ama üzülmemeye çalış, biz bir haftanın sonunda başardık ki kanamamızı gören doktor bizden çok panik oluyor :) sen de başarırsın. İnşallah kuzucuğunun da bişeysi yoktur duaların hürmetine var olan da iyi olur. Korkma olur mu, hele hele sakın ağlama :)

200 ya latif
855 ya latif c.c
300 ihlas
266 fatiha
700 ya kafi
100 ya muafi
5000 ya safi
Eklersen sevinirim canim

cnm normalde 3 lü esma olrak çekiyorduk Ya Şafi Ya Kafi Ya Muafi diye ama ben reelden bir arkadaşada rica etmiştim nasibin heralde:KK16: oda tek çekmiş senın 3lü esmanı ayrı yazıyım listede

Allah sizede şifa versin sağlıkla kucağınıza alın işallah

İnan ki ben de çok sulu gözümdür ve o ağlamadan dik durmaya çalışmanın ne kadar zor olduğunu anlayabiliyorum. Ama düşünsene Rabbim bu kadar duayı geri çevirir mi? Istemeyi vermek için vermemiş mi Rabbim? Biz de hayırlı bi evlat istedik ve nasip etti, bizim imtihanımız diğer annelere göre biraz daha ağır ve sabretmekten teslim olmaktan başka şansımız var mı, yok :) ama bu kadar duanın hürmetine derdini veren Rabbim şifasını da verir elbet. Ama en önce bizim moral olarak bunu kaldırmamız lazım. Şu an o kadar sancım var ki yatakta dönemiyorum bile ama biliyorum Rabb'ime emanet ettim artık hayırlısıyla sağlıkla mutlulukla kucağıma alcam inşallah oğlumu :) biz üzüldükçe gelişimleri yavaşlıyor, miniminnacıklar ama çok biliyorlar annesi onlar :) üzmemeye çalış kendini, sen iyi olmazsan bebeğine de faydan olmaz ki. Doğduklarında iki mıncırırız ne kadar korkuttun bizi deriz bi de sarıldık mı onlara oh mis :) sen moralini yüksek tut ki Rabbim de şifa istiyor bu kulum bana teslim oldu desin :) icraatta kolay değil lafta kolay ama üzülmemeye çalış, biz bir haftanın sonunda başardık ki kanamamızı gören doktor bizden çok panik oluyor :) sen de başarırsın. İnşallah kuzucuğunun da bişeysi yoktur duaların hürmetine var olan da iyi olur. Korkma olur mu, hele hele sakın ağlama :)
Rabbim hamilelerin duasini geri cevirmezmis birbirimize dua edelim bol bol zaten sulu gözüm hamilelikte hepten başka birşey oldum morel şart canim ya

ARKADAŞLAR BİLDİĞİNİZ ÜZERE HASTA OLAN HASTASI OLANLAR İÇİN BU TOPIK ONURDAN SONRA KALSIN VE DEVAM EDELİM DEDİK ŞU ANDA HAMİLE OLAN BİR ARKADAŞIMIZ VAR ANNE KARNINDA OLAN ERKEK BEBEĞİ MUHAMMED ALİNİN SAĞLIĞI İÇİN ŞİFAYA KAVUŞMASI ANNESİNİN SAĞLIKLA KUCAĞINA ALMASI İÇİN AŞŞAĞIDAKİ DUALARDAN,SALAVAT VE ESMALARDAN KİM NE KADAR OKUMAK İSTERSE SÜRE ADET VS KURALLARIMIZ YOK NE KADAR ÇOK KALP O KADAR İYİ KIMIN DUASI GERİ ÇEVRİLMEZ BILINMEZ
ULVİYE OĞLU MUHAMMED ALİ İÇİN OKUYORUZ

Şifa salavatı
“Allahümme salli âlâ Seyyidina Muhammedin Tıbbil kulubi ve devâihâ ve afiyetil ebdani ve şifaiha ve nuril ebsari ve ziyâihâ ve âlâ âlihi ve sahbihi ve sellim.”

“Ey Allah’ım! Kalplerin doktoru ve devası,vücudların şifası,gözlerin nuru ve ziyası olan Muhammed(s.sv)’e,aline ve ashabına salat-ü selam eyle.”

2000 Adet Şifa salavatı
OKUNAN:360
SİBELİM :60 ADET

16.641 Ya Latif Celle Celalühü

OKUNAN:10.015
FARMASİ:5000 ADET
NURLUM :3000 ADET
SİBELİM :1905ADET
ÖZGEM81:1000 ADET
DEBUSİ :100 ADET

Ya Şafi Ya Kafi Ya Muafi kim ne kadar okumak isterse
Ya Şafi
OKUNAN:12300
SİBELİM :10500 ADET
NUTELLA :200 ADET

Ya Kafi
OKUNAN: 2800
SİBELİM :1000 ADET
NUTELLA :200 ADET

Ya muafi
OKUNAN:1700
SİBELİM :100 ADET

Fatiha suresi kim ne kadar okumak isterse
OKUNAN:806 ADET
FARMASİ: 100 ADET
SİBELİM :506 ADET
DEBUSİ: 50 ADET
NUTELLA:50 ADET

İhlas suresi kim ne kadar okumak isterse
OKUNAN 500 ADET
NURLUM: 100 ADET
SİBELİM:300

---------------------------------------------

Son düzenleme:
Canm benden 1000 adet selavat Şerife rabbim şifalar versin kardesimize

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

X