Kanser Hastası Annem İçin Dualarınızı Rica Ediyorum

kalan sayı 65.000

Kızlar bu ara çok etiket yapıyorum hakkınızı helal edin acil durumlar oluyor birlik olalım destek olalım istiyorum
ne olur kusura bakmayın
Canım ne güzel vesile oluyorsunuz ne kusuru elimden geldiğince bende okumaya çalışıyorum burda hiç tanımadan birbirimize dua ediyoruz benimde zor zamanımda yanımda oldunuz Allah razı olsun

Canım ne güzel vesile oluyorsunuz ne kusuru elimden geldiğince bende okumaya çalışıyorum burda hiç tanımadan birbirimize dua ediyoruz benimde zor zamanımda yanımda oldunuz Allah razı olsun
Canım benim hepimiz insaniz ne zaman ne olacağımız belli değil hepimizin dua ya ihtiyacı var ve kimin duası kabul okur ida belli değil o niyetle okumalar yapıyoruz Rabbim kabul etsin bazen rahatsız mi ediyorum acaba diyorum
Yine etiket yapıyorum okumak isteyenler okuyan rabbim okuyan okumayan herkesten razı olsun
O yüzden bi helallik işteyim dedim
Allah razı olsun
Rabbim zor imtihanlar vermesin sagligimizi bozmasın deda diğerleri gelip geçiyor
Inşallah her zaman birbirimize destek olacağız canım benim
Tekrar sözlerinden dolayı teşekkür ederim Allah razi olsun Nefescim❣

Allah hepinizden binlerce kez razı olsun. İyiki varsınız. Bu birlik bu dua kardeşliği beni çok mutlu etti. Allah'ım dualarımızı kabul etsin de annemi bize bağışlasın. Çok zor günlerimizde dualarinizla güneş doğsun evimize... Allah razı olsun her birinizden...

Etiket yapmak isterdim ama yoğun bir gundeyiz hastanede yine bu yüzden yapamıyorum. İnşallah size iyi haber verebilirim. Dualarımızı kabul etsin rabbim amin.

Amiiin inşallah en kısa sürede şifa nasip olsun

Ben böyle üst üste etiket alınca üzüldüm demek acil bir sürü hasta var diye Allahım kapılarda bekletmesin hasta beklemek çok zor çok fazla zor.

Allah rızası için çekiyoruz dua ediyoruz karşılıksız Allah şifa versin hepsine

Aynen bende çok üzülüyorum arka arkaya bu haftasonu öyle oldu Allah herkese şifa versin çaresiz bırakmasın
Tesbihatlarimizi kabul etsin
Aynen Allah rızası için hepsi temiz kalp temiz niyetle okunuyor
Elbet bir kişinin duası kabul olur niyetiyle okunuyor inşallah kabul olsun canım benim ❤❣

Canım , rabbim Şafii ismiyle şifa versin , eğer şifa vermeyecekse en hayırlı sonlar versin . Annemi geçen yıl kaybettim beyin tümöründen her şey için şükürler olsun . Kendine ve bebeciğine dikkat et

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…