Kanser,dua

Stardust07

All iz well
Kayıtlı Üye
16 Nisan 2017
1.782
1.543
Kızlar Merhaba.
Konum bu bölüm için umarım uygundur.acil yardım lazım bana,bize çünkü.dün amcamın kanser olduğu kesinleşti ve nerden kaynaklandığı belli değil.yayılmış kanser.kuzenim yengem falan çok kötü,amcam gözümüzün önünde acı içinde.elimizden gelen sadece dua etmek diye 4444 duasına başlayalım dedik.ama sadece cevremdekilerle olmuyor.okuyabilecek kimse varsa yardimci olabilir mi bize Allah rızası için.

Nasil belli degilmis ? Tum vucudumu sarmis ?

Allah sifa versin ama duayla olacak is degil bu

Oncellikle d vitaminine baslasin ve tum vitamin degerlerini olcturun demir b12 cinko ....

Kemoterapi gormeyecekse ilikli kemik suyu, kayısı çekirdeği propolis baslayın

Birde hergün 1 adet siyah havuç 1 adet siyah salgam 1 adet yesil elmanın suyunu sıkın içsin 40 günde etkili sonrasına gerek yok

Kemoterapi görecekse bunların hiçbirini yapamazsınız

Nasil belli degilmis ? Tum vucudumu sarmis ?

Allah sifa versin ama duayla olacak is degil bu

Oncellikle d vitaminine baslasin ve tum vitamin degerlerini olcturun demir b12 cinko ....

Kemoterapi gormeyecekse ilikli kemik suyu, kayısı çekirdeği propolis baslayın

Birde hergün 1 adet siyah havuç 1 adet siyah salgam 1 adet yesil elmanın suyunu sıkın içsin 40 günde etkili sonrasına gerek yok

Kemoterapi görecekse bunların hiçbirini yapamazsınız
Yeni gördüm yorumunuzu kusura bakmayın.tekrardan çekildi film ya da her ne ise.bu hafta kemoterapiye başladı.hiç ümit verici konuşmuyor doktorlar.ama insan yakıştıramıyor da.ilk defa yaşıyoruz böyle bişey.Allah herkesin yardımcısı olsun şifa versin çok zormuş.teşekkür ederim yorumunuz için

arkadaşlar merhabalar.
Ailemizin koca çınarı, biricik babam iki yıl önce tedavi gördüğü kanser hastalığının tekrarlaması sonucu rahatsızlanmıştır. Bu aşamada sen başta olmak üzere tüm sevdiğim emziren annelerden anne sütü temin etmeye çalışıyorum. Kansere karşı en etkili ilacın anne sütü olduğu hem yerli hemde yabancı bir çok profesör tarafından kanıtlanmıştır. Bu süreçte özellikle belirtmek istiyorum ki, evladının rızkından keserek, onların gelişimine engel olarak asla süt vermeni istemiyorum.
Ricam artan, evladının ihtiyacından fazla olan sütlerini vereceğim süt saklama poşetine koyman olacaktır. Gönüllü annelerden günde iki bardak süt toplayabilmek amacım.
Sende dilersen sütünü vererek yada çevrendeki emziren annelere benim bu derman arayışlarımdan haberdar ederek destek ve hayra vesile olabilirsin.
Bu zorlu süreçte yanımda olacağını ümit ediyorum. Rabbim kimseye dermanı olmayan dert vermesin ve derman arattırmasın inşAllah.

Öncelikle hepinize çok geçmiş olsun lütfen elinizde kullanmadığınız peruk varsa bizimle iletişime geçin

Eklentiler

• 6BB4C87C-E466-4A63-AD1D-FA143AF80101.jpeg
    6BB4C87C-E466-4A63-AD1D-FA143AF80101.jpeg
    69,6 KB · Görüntüleme: 39
X