Düğün Kanli carsaf!!!

:KK53::KK53: valla canım ben bişey diyemicem, allah sana kolaylk versin böyle adetleri olan bi ailede. nişanlının tavrı önemli, size ne benim karımın çarşafından diye tersleyebilse, ah keşkee:KK50:
cnmm bundann 17 yıl once abımler evlendıı..ve ertesı gunn annemın ljuzenı patavatsız bıraz abıme gtr bakalım carsafı dedıı.tabı hıc beklemıos sok oldukk..abımın lafııı sizi ilgilendırmezz bı daha duymayım olduuuu:82::82:keske senınkı de öle olsaaa:KK50::KK50::KK50:ama asma kndını cnmmm olsun grsunler napalımmmm:97::97:

Allahım bu nasıl bir zihniyet herşey bir kan parçasımıymış acaba?Hangi yüzyılda yaşıyorlar?Sene 2011...NİŞANLINLA BU DURUMU KONUŞ...Eger oda aynı şeyi düşünüyorsa Allah sana kolaylık versin bacım böyle zihniyetle nassıl bir ömür gecicek muamma....

Allahım bu nasıl bir zihniyet herşey bir kan parçasımıymış acaba?Hangi yüzyılda yaşıyorlar?Sene 2011...NİŞANLINLA BU DURUMU KONUŞ...Eger oda aynı şeyi düşünüyorsa Allah sana kolaylık versin bacım böyle zihniyetle nassıl bir ömür gecicek muamma....

Canim halletim ben bu olayi. dugun gecesi otelde kalacaz. Otel olmasa annesigilin evinde kalcaktik bizim ev eskisehirde oldugu icin. onuda istemiyordum, bir tasla iki kus oldu. oranin kapisinada gelip istiyecek degildir anneside artik.

Canim halletim ben bu olayi. dugun gecesi otelde kalacaz. Otel olmasa annesigilin evinde kalcaktik bizim ev eskisehirde oldugu icin. onuda istemiyordum, bir tasla iki kus oldu. oranin kapisinada gelip istiyecek degildir anneside artik.

gozun aydın o zaman ama sen yınede temkınlı ol olurmu?Ne olur olmaz..Dunya halii

ne olur beni yanlış anlamayın..türkiyemin her yeri bizimdirama hangi şehirde oturuyorsunuz..ben izmitliyim hiç duymadım biizm burada böyle adetler..şok oldum okurkenn..bendeyeni evleneceğim çok şükür böyle derdim yok

ne olur beni yanlış anlamayın..türkiyemin her yeri bizimdirama hangi şehirde oturuyorsunuz..ben izmitliyim hiç duymadım biizm burada böyle adetler..şok oldum okurkenn..bendeyeni evleneceğim çok şükür böyle derdim yok

adana canim. Bende kalmadi saniyordum, senin kadar bende sok olmustum.

bu bahsi gecen kan da yani fosur fosur birsey degil ki, pembe iki damla ya geliyo ya gelmiyo. carsaf bu olayin neresinde hic anlamiyorum. gelenek olarak gereksizligi zaten ayri mevzu ama bi de teknik olarak boyle bi durum var. neyseki halletmissiniz, problem ortadan kalkmis.

bu bahsi gecen kan da yani fosur fosur birsey degil ki, pembe iki damla ya geliyo ya gelmiyo. carsaf bu olayin neresinde hic anlamiyorum. gelenek olarak gereksizligi zaten ayri mevzu ama bi de teknik olarak boyle bi durum var. neyseki halletmissiniz, problem ortadan kalkmis.

Amaann is olsun iste, kurban kesiyorlar sanki. Iki damla kan yurutecek sanki bizim evliligimizi..

Bu konuyu arastirdim!
Carsaf gormeye gidenler cennetin yuzunu bile goremiyecekmis! Bizimkiler bunu ogrendikten sonra boyle birseye cesaret edebileceklerini hic dusunmuyorlar.
Kizlar sizinde basiniza boyle birsey gelirse sizde gidip hocalara sorun ve cevabini ailelerinize anlattirin.
Kimsenin boyle cahil dusunceler yuzunden bukadar buyuk bir gunah islemesini istemem.

Allah hepimizin yardimcisi olsun ins!

çok ilkel... ne kdr ayıp ya, insnaın eşi ile olan en özel anını böyle belgelemek zorundamı ne kdr kötü... benden böyle bişey istense asla kabul etmem

çok mahrem çünkü..

canım benim ben 3 yıllık evliyim çarsafta gösterdim canımda hiçççççç yanmadı bu iş sadece kendini rahat bırakmanla kolay oluo kasmana gerek yok tatlım sonuçta sevdiğin adamla çok özel bir an yasıcan

Allahım inanmıyorum hala kaldı mı böyle adetler. bir çok erkek artık eşinin bakire olup olmadığını önemsemiyor bile. kaldı ki dediğin gibi ilk gece kanamayabilir de (esnektir vs). n'olacak cümbür cemaat hastaneye gidilip kızlık zarı esnektir raporu alınıp çarşaf yerine mi kullanılacak :KK19: sinir bozucu ve aşağılacı bir durum :KK20:

kanlı çarşaf isteyecek kadar açıklarsa bu konuya madem kendini strese sokma baktın olmadı ertesi gün açıp telefn yeterince orgazm olamadık yorgunluktan bi dahakine denicez dersin kime ne senin sizin yatak odanızda yaşadıklarınızdan annen bile olsa ezdirme kendini sakın!

Biz evlendikten 3 ay sonra yattık.sadıç dayısı olduğu için 2 3 defa aradı nasılsınız iyimisiniz diye.eşimde bana sordu tamam iyiyiz diyim mi ded ve öylece herkesin ağzını kapattık.düğünden önce bu konuyu konuştuk.ben böyle bişey istemiyorum dedim.eşimde kızdı kime ne bizim özelimizden dedi...düğünden sonra kayınvalideme sordum dedim biz göstermedik ama içinizde bi şüphe var mı diye.yok canım sende dedi.sizin özeliniziden kime ne.ne kadar ayıp şeyler bunlar dedi....iş nişanlında bitiyo canım.otur konuş.anlat durum.....en mantıklısı oturup konuşmak.............ama bide şu var.teyzemin gelini kuzenime istemiyorum göstermeyi demiş sanırım.oda yememiş içmemiş teyzeme söylemiş.düğün sabahı 6 da teyzem gelinle damadın yanındaydı.kızı nerdeyse suçlayacaklardı sen kız değilsin diye.

ya hangi yüzyılda kalmış insanlar. şimdi diktireni var, internetten kızlık kanı alıp kullananı var.. insan eşinin sözüne inanmayacaksa çarşafa hiç inanmasın! gitsin doktor kontrolünden geçirsin daha garanti.

Aklıma "Esir Evliler" diye bir kitap geldi. Orda da kızın zarı esnek olduğu için kanamamıştı. Erkek de millete laf getirtmemek için kolunu kesip kan sürmüştü çarşafa :26:

X