Düğün Kanli carsaf!!!

Esimle konustuk yine oteldeyken. Avucunuzu yalarsiniz dedim, bakti kizginim bisey demedi geri. otelden ciktiktan sonrada carsafi otelin copune attim.:21:

Canim benim esim zaten hep arkamdaydi.:KK69: Ustumede gelmedi hic. Hatta millet o gece oldu saniyor. Sabaha hazir hissettim anca kendimi, oyle olunca daha rahat olduk.

bence çarşaaf isteyen aileler heralde oğullarına güvenmiyolar çünkü o koca orda kanı görmüyo mu yani illa birinin tastiklemesi mi lazım Allah aşkına ya çok çirkin bence ben kendimi biliyorum ya o bana yeter sevdiğima damında bana inanıp güvenmesini isterim ayrıca hem kocan seni biliyosa noluyo 3. şahıslara niye giriyosun araya ya :KK53:cehaleet başka bişi değil

Bide dinine bagli insanlar, anlamiyorum ki hangi mantikla yapiyolar. Hadi ben kendimi kanitladim diyelim.. Hadi ogullarida kanitlasin ozaman bakireligini. ama yoookk bunlar erkek!

Aaaayyyy kızlar yapmayın boyle okuyunca kendi öz annenizle ilgili diyologlarınıza nasıl üzülüyorum ve şaşırıyorum ya..Ben çok şanslıyım bunu hep bılıyorum ama buradakı anne kız ılıskılerını okuyunca daha bır sukredıyorum benim dünya tatlısı bal gibi bir annem var.Bir anne nasıl olurda kız evladını kıyar mısal sen ona uzulecegını soyluyorsun onun ıcı sızlamıyor ya zaten kızını tanıyor heh şimdi tıp var ve artık herşey çok net seni stresini artırıyor yani...Bu zaten yaşanınca çıkıcak ortaya en azından annen senınle bu konuyu evlendıkten sonra paylaşır zaten.Pekı o dünür olacak akrabalar annenedemı guvenmıyor saymıyorkı annen arayı ıdare edemeyecek yada sözu gecemıyecekmı guzelcekonus once annenle gerekırse annenle nişanlını bıraraya getır duygusal bir konuşma yapın.

Esimle konustuk yine oteldeyken. Avucunuzu yalarsiniz dedim, bakti kizginim bisey demedi geri. otelden ciktiktan sonrada carsafi otelin copune attim.:21:

Senin aılende bısey demedı dımıı :) Ne kadar guzel bak ıstedıgını basarmıssın en azından boyle sacma bıseyı bıtırebılme olanagında oldukca yuksek :)

Tebrik ederim seni..
Böyle saçma bir şey belkide senin sayende bitmiş oldu ..
Kendinle birlikte bir sürü kızıda bundan kurtarmış olabilirsiinn :13:

kanlı çarşaf mıı!!! yaaa bu çok kötü bişeyy..
insanın piskolojisini bozaar!!
hala bunların olmasııı çok vahim durumda oldugumuzu gösterir..
yapıcak bişey yok güzelim.. tepkini göstersen bişey var zannederle anlamazlarkii.. allah yardımcın olsun ne diyeyim..

bana böle bişe teklif edilse aynı terbiyesizlikle test sürüşünü kayınpedere teklif ederim o kadar merak ediyorsa gelsin kendi öğrensin bazen insanlara hakettikleri cevabı vermek lazım ama fazlasylaaaa

süper ya :)) valla iyi yapmışsın otele giderek. evli değilim ama bunları duyunca düşünüyorum acaba ilk gece gelmezse ne olur diye. bizde böyle şeyler olmaz ama sanki gelmezse karşı taraf şüphelenir düşüncesi geliyor hep aklıma. birbirini tanımak güvenmek şart. ne güzel ama istediğin olmuş çok sevindimm :)

yıl 2011...hangi devirde yaşıyoruz yaa kanlı çarşaf nedir arkadaşım!!!
büyük konuşmayayım başıma böyle birşey gelmesin..çok kötü bi durum.kocan seni bilsin yeter...
çüş yuh falan diyicem k.bakmayın ama o gece zaten insan korkuyor stres heycan bide kan derdinimi düşünecek.kan gelmediyse gelmedi ne yani gidersin doktora kocan isterse.
ay cidden sinirlendimm:KK47:

müslüman olan bir ülkede boyle aptal adetlerin olması cok acı!
şaka gibi resmen..ama ne yazıkki gerçek özel hayat asla meydana ne dinde ne başka birşeyde serbest değildir ALLAH ıslah etsind iyecek pek birşey yok

X