Düğün Kanli carsaf!!!

ne saçma sapan adetler var ya. bakire kız istemek ayrı olay, cümle aleme yaşadığınız özel gecenin ürününü göstermeniz için sizi zorlamaları gibi bi terbiyesizlik ayrı olay.

:KK50:ülkemin yozlaşan bekaret delilidir.anal oral soft her türlü denyimden geçmiş kızların 4cmlik duvarını koruyarak ilk gecelerinde sütten çıkmış ak kaşık olma ispatıdır.her erkeğin görmek isteyeceği muhtemel tablodur.:KK50:

:KK50:ülkemin yozlaşan bekaret delilidir.anal oral soft her türlü denyimden geçmiş kızların 4cmlik duvarını koruyarak ilk gecelerinde sütten çıkmış ak kaşık olma ispatıdır.her erkeğin görmek isteyeceği muhtemel tablodur.:KK50:

arkadaşa %100 hatta yüzde bin beşyüz katılıyorum..Hala nelerin derdindeyiz ya o 4cmlik zarlamı namus emsali olunuyor hadi olunuyorsa nie elaleme gerine gerine gösterilme gereği duyuluyor öyle bir çarşaf? bizki çamaşırları kurutmak için dışarı asarken ipin gözükmeyen tarafına iç çamaşırlarımızı asan bir toplumuz bu kadar utanma ve ahlak duygusu yoğunsa bütün millete biz o işi yaptık aha karımda kızmış buda ispatı demenin ne manası var kime ne??? kimi ilgilendirir 2 insanın özeli offf Allahım akıl fikir ver bu yoz yobaz insanlara!!! aklım almıyor ve böyle birşeyin hala sürdüğünü duymak kanımı dondurdu saçmalık buna ortak olmakta saçmalık :KK20:

boyle adetlere uyuz oluyorum hala ne carsafı ya gorup napıcaklar alan memnun mıllet o kanlı carsafa bakarken utanmıcak mı
kız ıcınde cok kotu ya yazık hem tedırgın hep panık ıcınde olucak ne sacma adetler 2012 deyız mıllet mılatta kalmıs hala

erkeklerinkide saçma, siz herşeyi yapın, kızlığı bekleyin sonra. bunun kimseye verileceği bir hesabı yok. bu allah senin aranda ya. yapmışsanda günahı senin.onlara ne yemek düşüyor acaba. böyle şeylere önem verilen yerlerde en çok ensest ilişkilerin oldugu açıkken, o onun amcasıyla, o obürünün komşusuyla tren yaparken bir ahlaksızlık yokda bumu ahlaksızlık. büyük düşünür cem yılmaz derki hani marjinal bizdik:)

zinayı onayladıgımdan değil ama bu kişinin vicdanıyla alakalı.kimseye düşmez bunun hesabını sormak

inanın bu bişi degil bizde de boyle sacma adetler yoktur kesınlıkle.. ama ev arkadasım kilisliydi ve resmen kızlık testini gormeden istemeye gitmezler dıye anlatrdı bnde agzım acık dınlerdım :))))

canım eskiden çok daha fazlaymış bu adetleri uygulamak bi tanıdığımız vardı yirmi küsür yıllık evli o zamanlar mutlaka uyguluyorlarmış ama abla eşine demiş kesinlikle istemiyorm ben diye onlar uygulamamış bu adeti. Eşinle net bi r şekilde konuşmalısın diye düşünüyorm

X