Kandilde Dualaşalım mı??

birebira

Herşey güzel olacak..
Kayıtlı Üye
6 Haziran 2008
651
2
Arkadaşlar hepimiz çok çalışıyoruz bebiş için ama yarın kandil yani hepimize tatilcoksekeriremsu
Yarın birbirimize dua edelim olur mu? Okuyabilenler yasin okuyalım, tüm anne olmak isteyenler ve hamile arkadaşlarımız için. İnşallah Rabbim bu güzel günde yapacağımız duaları kabul eder. :1hug:

Hepinize a.s.

evet canım bırbırımıze dua edelım su guzel gunde ıns dualarımız allah katında kabul olurda hayırlısıyla bebıslerımıze kavusuruz amınnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Evet canlarım. Hep beraber dua edelim tüm bebek isteyenler için. Allahım dualarımızı kabul etsin inşallah .. Amin.

insalah cnm hepimiz icin evlat hasretiyle yanip tutusanlar icin herkese allah rizasi icin edicemm benide unutmayin emiii

Kesinlile katılıyorum arkadaşlar bugün yüce rabbim dualarımızı kabul edecektir.Ben on ay bebek için uğraştım artık namaz kılıyor dua okuyordum.Tam bir ay sonra yüce rabbim dualarımı kabul etti ama bebeğimi kaybettim.İnşallah yine o güzel duyguyu tatmak nasip olur.İnşallah isteyen herkeze allahım sağlıklı bebekler nasip eder.İki aydır bende bekliyorum bakalım umarım bu ay olur.Çok zor insan başka bişey düşünemez hale geliyor.Bu gece herkez bol bol du etsin hepimiz iiçin inşallah.

Kesinlile katılıyorum arkadaşlar bugün yüce rabbim dualarımızı kabul edecektir.Ben on ay bebek için uğraştım artık namaz kılıyor dua okuyordum.Tam bir ay sonra yüce rabbim dualarımı kabul etti ama bebeğimi kaybettim.İnşallah yine o güzel duyguyu tatmak nasip olur.İnşallah isteyen herkeze allahım sağlıklı bebekler nasip eder.İki aydır bende bekliyorum bakalım umarım bu ay olur.Çok zor insan başka bişey düşünemez hale geliyor.Bu gece herkez bol bol du etsin hepimiz iiçin inşallah.

Canım kandil perşembeyi cumaya bağlayan gece aslında, ben şimdiden yazdım ki haberi olmayan varsa haberdar olsun diye. Hergece dua ediyoruz ama yarın daha bi çok edelim, Rabbim kabul eder inşallah..

Benim dualarım hepinizle arkadaşlarım inş hamileler bebeklerine, isteyenlerde tatlı göbişlerine sağlık sıhhatle kavuşurlarcoksekeriremsu

evet arkadaşlar kandiliniz mübarek olsun allah kimin ne isteği varsa nasip etsin inşallah allah ellrini açıp dualarla haykıran kullarının dualarını eminim kabul edecektiir bu gece bütün müslüman arkadaşlarla dualarımızla buluşmak üzere allah a emanet olun

allahım tez günde hayırlısıyla evlatlar nasip etsin allahım aratmadan versin herkeseeeee

canim cok guzel dusunmussun. dualarimizi eksik etmeyelim birbirimizden. biz kocaman bir aileyiz.

Arkadaşlar hepimiz çok çalışıyoruz bebiş için ama yarın kandil yani hepimize tatilcoksekeriremsu
Yarın birbirimize dua edelim olur mu? Okuyabilenler yasin okuyalım, tüm anne olmak isteyenler ve hamile arkadaşlarımız için. İnşallah Rabbim bu güzel günde yapacağımız duaları kabul eder. :1hug:

Hepinize a.s.

Yarin ne kandili ki?

Canim cuma gunu recep ayi giriyor ama cuma gunu kandil degil. Regaip kandili pazartesiyi saliya baglayan gece.Yani pazartesi gunu oruc tutulursa iyi olur. Tabiki cuma gunude muslumanlarin bayram gunu o gunde bir vakit vardir ki istenen sey reddolunmaz ve o vaktin ikindinin cikacagi vakit oldugu rivayet edilir.

Canim cuma gunu recep ayi giriyor ama cuma gunu kandil degil. Regaip kandili pazartesiyi saliya baglayan gece.Yani pazartesi gunu oruc tutulursa iyi olur. Tabiki cuma gunude muslumanlarin bayram gunu o gunde bir vakit vardir ki istenen sey reddolunmaz ve o vaktin ikindinin cikacagi vakit oldugu rivayet edilir.

Günaydın bebekim, ben bugün regaip kandili diye okudum heryerde internetten?:uhm: Regaip kandili Recep ayının ilk perşembe gecesidir. Yani perşembeyi cumaya bağlayan gece diye biliyorum.

Herkesin kandili mübarek olsun, Allah gönlünüzdekini versin arkadaşlar!a.s.

Son düzenleme:
herkesin regaip kandili mübarek olsun...allah herkesin dualarını kabul etsin...çocuk özlemi çeken herkesin kucaklarını çifter çifter bebeklerle doldursun....bizler gibi hamilelere allah tamamını görmeyi ve kucağımıza almayı nasip etsin..evlatlarımız sağlıklı, sıhhatli, hayırlı evlatlar olsunlar...evlerimizde de dirlik, düzen, huzur olsun inşallahhhh...AMİNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNNN

kandil4yazijb5di4.jpg

kandil4yazijb5di4.4122f934ea.jpg

kandilimiz mübarek olsun.
inşallah bu akşam eve gidince dua etmek isteğim allah c.c. ya yalvarmak şsteğim var ki.
allahım yüce rabbim herkese gölünde ki muradı verisn ,kimeyi boynu bükük bırakmasın,rabbim herkesi sevindirisn içinde bizleri de
amin

böyle bir başlık açtıgınız için çok saolun.herkesin kandili mübarek olsun.allah herkesin gönlüne göre güsel ve hayırlı evlatlar nasip etsin inşallah.

Hepinize a.s.

canım çok güzel anlamlı bir topik açmışsın bunun için teşekkür ederim senin ve bütün kk kandilini kutlarım a.s.allah kabul ederse inş bende bu kandilde sizler içinde hepimiz içinde dua edicem yüce rabbim herkezin dualarını kabul kabul etsin aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn herkezin gönlünün muradını versin aminnnnnnnnnnnnn:teselli::1hug:a.s.

herkezin kandilini kutlar hayırlara vesile olmasını dilerim arkadaşlar dualarımızın kabul olmasını dilerim
bebek bekleyen ve isteyen arkadaşlarıma Allah yardım etsin dilerim
hayırlısıyla aralıkta bende bebeğimi bekliyorum dualarınızı bekliyorum
sağlıkla kalına.s.

tüm müslüman aleminin regaip kandili mübarek olsun
bebek isteyen arkadaşlara tez zamanda Rabbim hayırlı evlatlar versin.(banada)
doğum yapacaklarada Allah yardım etsin bir avazda kurtasın

X