kanamam var arkadaşlar yardım lütfen

sersev79

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2008
841
48
45
3.5 aylık ikizlerime hamileyim arkadaşlar daha önce üzüldüğüm zamanlarda falan az az kanamam oluyodu bu seferki farklı hem çok hem kıpkırmızı çok korkuyorum drumdan haber bekliyorum ama kafayı yemek üzereyim nolur yardım edin bebeklerim benden vazmı geçtiler beni bırakıyorlarmı dualarınıza ihtiyacım var

canım sakın stres yapma...ben de yaşadım aynı kanamayı...kıpkırmızı ve epeyce çok...sanki adet görür gibi...dr um progestan verdi...sana da verecek büyük ihtimalle...yatıp dinleneceksin...eğer sağlıksızsa bebeklerin zaten gider sen ne yaparsan yap...ama allah çok büyük...bak benim oğluşum annesini bırakmadı çok şükür...allah yardımcın olsun canım...

Ben de 12. haftamda kanama oldum. 3 gün sürdü. Doktor progestan verdi. Zaten ikiz bebek bekliyorsan ve kanama da olduğuna göre doktor büyük ihtimalle sol yanına yat dinlen, lavaboya gitmek haricinde kalkma diyecektir. Yerden iğne bile kaldırma. Senin yapabileceklerin bu kadar, gerisi Allah'a kalmış. Aynı şeyleri ben de yaşadım, seni çoook çok iyi anlıyorum. Önce sakinleşmeye çalış, bebeğin stresini anlıyor, unutma. Sonra da yat dinlen, seyahat filan yapma. Ben de çok ağladım, çok dua ettim. Şu anda 32. haftamdayım. Çok şükür problem olmadı bir daha. İnşallah hepimiz hayırlısıyla alırız bebişleri kucağımıza.

canım sakın stres yapma...ben de yaşadım aynı kanamayı...kıpkırmızı ve epeyce çok...sanki adet görür gibi...dr um progestan verdi...sana da verecek büyük ihtimalle...yatıp dinleneceksin...eğer sağlıksızsa bebeklerin zaten gider sen ne yaparsan yap...ama allah çok büyük...bak benim oğluşum annesini bırakmadı çok şükür...allah yardımcın olsun canım...

sağol canım prıogestan kullanıyorum günde 3 ten 1 e indirmişti drum bebeklerimdede hiç bir sorun yoktu cumartesi gitmiştim dr a herşey çok güzel ve yolundaydı noldu bilmiyorum

Ben de 12. haftamda kanama oldum. 3 gün sürdü. Doktor progestan verdi. Zaten ikiz bebek bekliyorsan ve kanama da olduğuna göre doktor büyük ihtimalle sol yanına yat dinlen, lavaboya gitmek haricinde kalkma diyecektir. Yerden iğne bile kaldırma. Senin yapabileceklerin bu kadar, gerisi Allah'a kalmış. Aynı şeyleri ben de yaşadım, seni çoook çok iyi anlıyorum. Önce sakinleşmeye çalış, bebeğin stresini anlıyor, unutma. Sonra da yat dinlen, seyahat filan yapma. Ben de çok ağladım, çok dua ettim. Şu anda 32. haftamdayım. Çok şükür problem olmadı bir daha. İnşallah hepimiz hayırlısıyla alırız bebişleri kucağımıza.

allahım tamamına erdirsin hayırlı doğumlar dilerim arkadaşım inşallah bebeklerimde beni bırakmaz bu sefer çok olunca korktum allahım hepimizin yardımcısı olsun

Amin. Allah kimseyi evlat acısıyla sınamasın. İkizlerde böyle problemler çok oluyor, kafana takma, pozitif düşün. Allah hepimize hayırlı doğumlar nasip etsin.

Amin. Allah kimseyi evlat acısıyla sınamasın. İkizlerde böyle problemler çok oluyor, kafana takma, pozitif düşün. Allah hepimize hayırlı doğumlar nasip etsin.

allah razı olsun canım bütün sorunlar üst üste geldi ne dinlenebildim doğru düzgün ne kendime bakabildim çalışıyorum oda ayrı bi sorun pozitif olmaya çalışıcam becerebilirsem allahım herkesin bebeklerini bağışlasın anne babacığına bu saatten sonra kaybetmek ölüm gibi daha cumartesi gördüm çok güzellerdi inşallah hep öyle kalırlar

canım çok gecmiş olsun. bebekler hızlı buyudugunde bır çok kişi bu tur problemler yasıyor. bır an once dr unla gorus. Bebişlere hiç bişey olmayacak inanıyorum

canım çok gecmiş olsun. Bebekler hızlı buyudugunde bır çok kişi bu tur problemler yasıyor. Bır an once dr unla gorus. Bebişlere hiç bişey olmayacak inanıyorum

çok sağolasın canım inşallah drumu aradım açılmadı tlfn mesaj attım daha cevap gelmedi şaşırdım kaldım vallahi olmadı başka yere gidicem aramazsa evde çaresiz beklemek daha kötü inşallah dediğin gibi bişey olmaz bebişlerime

bence hemen dr.unu ara ve bildir tatlım belki tekrar muayene falan etmek isteyebilir
yada ilaç yazar
geçmiş olsun cnm.

canım dr un doğumda falan olabılır. tekrar ara ıstersen

bence hemen dr.unu ara ve bildir tatlım belki tekrar muayene falan etmek isteyebilir
yada ilaç yazar
geçmiş olsun cnm.

çok sağolasın arkadaşım aradım öğlen çağardı çatlarım artık evde gidene kadar ilaç alıyorum zaten ama belki başka bişeyler verebilir gel bakayım kontrole dedi inşallah bi sorun çıkmaz

allahın izniyle bişey çıkmaz inşallah. gelince durumdan bizide haberdar etmeyi unutma. artık buradaki arkadaşlarımızla sevinip onlarla üzülüyoruz . alıştık galiba birbirimize :eek:

Canım daha hamile değilim ama Allah yardımcınız olsun dualarım ikizlerinle :nazar:

sen bizi naapcan gitsene dra hemen bizim bigilrimizden daha dooru bilgiler verirler

canım korkma bişiy olmaz ikiz oldukları için bebişler eee birde çabuk büyüyorlar hayatım bazen olabiliyor işte bu kanamalar allah evlatlarını esirgesin sana bağışlasın geçmiş olsun hayatım....

hiç bişey olmaz canım.endişe edersen olabilir.ben de yaşadım ilkinde hem de iki kez farklı aylarda.şimdi 5 yaşında ve çok sağlıklı.Allah eline ayağına kavuştursun.kendini üzme

allahın izniyle bişey çıkmaz inşallah. gelince durumdan bizide haberdar etmeyi unutma. artık buradaki arkadaşlarımızla sevinip onlarla üzülüyoruz . alıştık galiba birbirimize :eek:

selam canım haber veremedim kusura bakmayın 4 gün hiç kalkmadan yattım sonrada iş başı yaptım nete daha yeni girebiliyorum bebeklerim çok iyi allahıma şükür kanamalarımda durdu ameliyat olmuştum hamile kalmadan 20 gün önce sanırım ameliyat yerimden kaynaklanıyor fitil takviyesini artırdı dr şimdi çok iyiyim ilgine teşekkür ederim arkadaşım

X