Kan Testi sonucu yarrdııım kızlarrr..

martta adet olmuştum ama çok azdı. nisanda hiç olmadım. geçti günüm 15 gün işte yarın doktora göstericem sonucumu kaç haftalık oldugunu tam olarak öğrenirim orada :)

martta adet olmuştum ama çok azdı. nisanda hiç olmadım. geçti günüm 15 gün işte yarın doktora göstericem sonucumu kaç haftalık oldugunu tam olarak öğrenirim orada :)

anladım cnm ama bence kesin geç döllenme cnm benimde son adet tarihim 11 marttı bir hafta günüm geçmişti yaptırdım kan ahlilini sonuç 3757 çıktı cnm ama merak etme cnm şimdiden sonra hergün değerin katı katına artar cnm hadi hayırlı uğurlu olsun meleğin seninle cnm sende aralık annesisin cnm

offff ters bişi yoktur değilmi ya. korktum şimdi ben

tatlım bunda korkulacak bişey yokki ben ayın başında hamile kalmışım sen sonunda tatlım sakın stres yapıp bebişi üzme bu çok normal bişey cnm eğer geç döllenmeyse ii şeyler düşün cnm bak bebeğin seninle çok şükür sevin kötü şeyleri getirme aklına:1hug::teselli:

canım eğer 5 martsa 6 haftalık oluyor ama gec döllenmeden değerlerin düşük cıkmış olabilir..ama endişelenicek birşey yok dr. zaten ultrasonda bakınca ne kadar olduğunu söyleyecektir..
endişelenmeyi bırakta sevincini yaşamay çalışş

Bi problem çıkmasında onu kaybetmiyimde

sen içini ferah tut cnm bebeğin seninle ve Allahın izniyle hiç bişey olmıycak sağ salim doğduğunu kucağına aldığını görüceksin bak şimdi stres yaparsan bebeğide üzersin eminim bebeğini üzmek istemezsin cnm sakin ol ve mutlu ol cnm çok şükür bebişin seninleeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee:sm_cool::sm_cool::sm_cool::teytey::teytey::teytey:alkisalkisalkisalkisalkisalkis

şöyle mi: <5 ? beş, 0 dan büyük demek bu matematikte ama dr.a telefon açtım hamile değilsin dedi. Zaten sonra regl oldum. demek ki 5 -10 arası olacakmış.

tebrıklerrrr...deger bıraz düşük ama zamanla yukselecektır cnm tekrardan gozunaydınnn bıranoınce bır doktora gorun artıkkk... 5 subatsa satın baya gecmiş yanii...

anladım tatlım cnm ya hadi tekrar hayırlı uğurlu olsun Allah analı babalı büyütsün tatlım sen bu gece heycandan uyuyamazsın ama benim uykum geldi ii geceler tatlım kendine dikkat et opuyorumnanaktanmirmirmirmirmirmirmirmir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…