kan tahlili yapmaya gitsem mi?

Nickimnick

Sağlıkla gel bebeğim.
Kayıtlı Üye
20 Mart 2014
5.712
6.138
Kızlar bugun bat gunum aslında ama 2 gundur rahmimde igne saplantıları var ve 2 gun once kahverengi lekelenmm oldu szce biraz daha beklıyıp öyle gideyimmi? Yoksa acilen gitmem mi?lazım ..
boyle olup hamile kalan var mı?acil cvblarınızı bklyrm ..

canım bekle bence pazartesiye kadar, eğer bugün ve yarın gelmezse adetin gider kanda baktırrsın. adetle hamilelik belirtilerini çok ayırt edemiyolar genelde bence bekle pazartesi verirsin tahlil...

canım bekle bence pazartesiye kadar, eğer bugün ve yarın gelmezse adetin gider kanda baktırrsın. adetle hamilelik belirtilerini çok ayırt edemiyolar genelde bence bekle pazartesi verirsin tahlil...
Cvbn icin tesekkurler cok agrım var .
Dayanmyrm bu agrya adette yok

Nickimnick adet kadar dayanılmayacak agrın varsa acilde kanda hamileliğe baktır hem için rahatlar hemde ona göre icabına bakarsın

ağrın çok yoksa bir-iki gün daha bekle yasadığın yerlesme kanamasıysa ancak çıkar bnmde geçtiğimz ay sadece peçeteye gelen lekenmem oldu iki gün yasadm üçüncü gün adet olmuştum inş sen öyle olmazsın

bence hemen gidip kan testi yaptır hadi bekleemeeee

İnşallah canım..
Smdi kan tahliline gdyrm dua edin bna...

Git baktır balım umid icin demiyorum kardeşimde böyle oldu, leke leke 2 gün ama adet kanaması yok zorla doktora göturduk dr iyiki geldim demis ilac vermiş hamile çıktı :) inşallah sizde oylesinizdir. En azindan hamile iseniz ilac degil iseniz iciniz rahat olur . Bi cok insan bilmeyerek böyle düşük yapyo

Aynn canım saol gidiyorum esim glmsni bklıyorum hanı adet agrısı olursun ya dayanılmaz sekilde öyle agrıyor ama adet yok .sanki vajinadan yukarı bişi cekiliyor gibi oluyor gezemiyorum oturamıyorum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…