Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

Peki ne zaman görülür sizce sat tarihine göre şuan 6. Haftaya giriyorum internetten bakıyorum bu haftalarda bebek bile görülüyormuş
beta hcg 4000 olduğunda gözükür dedi bana doktorum, benim de perşembe 258di sabah tekrar kan vermeye gideceğim. İnşallah iki katına ulaşmıştır. Eğer düzenli artış olursa 4000 değerine 3 aralıkta ulaşır ve görürürüz keseyi dedi.

Merhaba arkadaşlar sizce bu kuruma çizgisi mi yoksa normal mi yani hamilemiyim üsttekini akşam yaptım ama ilk yaptığımda çıkmadi testi yaptım sonra yok diye bıraktım gittim şimdi baktım üstteki silik şekilde var alttakide adet günüm yani bugün sabah 6 da ilk idrarla yaptığım test inada aynı şekil çıkmadı diye bıraktım şimdi bakınca çift çizgi ikisinde sizce kuruma çizgisi mi yoksa hamilemiyim ayrıca bugün adet günüm hala adetim başlamadı.

Eklentiler

• IMG_20211127_164932.jpg
    61,1 KB · Görüntüleme: 90
Testlerde ilk 5 dakika önemli. Sonrası dikkate alınmamalıdır.

Arkadaşlar adetim 1 haftadır geçiyor 4 gün önce kan verdim 23.3 çıktı bugün sabah tekrar gittim 32.3 çıktı sizce nasıl ilerliyor aranızda bu durumu yaşayan varmı ?

Arkadaşlar adetim 1 haftadır geçiyor 4 gün önce kan verdim 23.3 çıktı bugün sabah tekrar gittim 32.3 çıktı sizce nasıl ilerliyor aranızda bu durumu yaşayan varmı ?
2 günde iki katına çıkmış olması gerekiyor canım doktorunla görüştün mü

Selam

benim 3. haftamda 98 cikti bu deger normal degilmi
Merhaba yeni katıldım aranıza 4 gün önce değerim 79du 4 gun sorna 155 oldu dr keseyi göremedi çıkolata kisti varmıs onu gördü. Rahım duvarı genişlemiş dedi ama dış gebelikte olabilir dedi 79 ilk beta sonucumdu dr cok erken kimyasal gebelik olabilir dedi bende beklıyorum tedirginim

Kese için daha çok erken beta 1000 2000 arası olduğu zaman görülüyor İnşallah sağlıklı bi gebelik olur rabbim hepimizin yüzünü güldürsün

Kese için daha çok erken beta 1000 2000 arası olduğu zaman görülüyor İnşallah sağlıklı bi gebelik olur rabbim hepimizin yüzünü güldürsün
Amin inşallah öyle olur ama içimde nedense olumsuzluk var bebeğim yokmuş gibi moda girdim sürekli ağlayıp üzülüyorum depresyonda gibiyim

Amin inşallah öyle olur ama içimde nedense olumsuzluk var bebeğim yokmuş gibi moda girdim sürekli ağlayıp üzülüyorum depresyonda gibiyim
Üzülme diyemem canım tesellisi yok çünki ama kötüsünü düşünmek için daha erken bende yaşadım zor süreçler inanıyorum rabbim bi gün yüzümüzü güldürecek en azından güzel yanından bakmayı öğrendim hamile kalabiliyoruz sonuç hüsran olsada bir gün tamamına erecek kucağımıza alacağımiz günlerde gelecek

Amin inşallah hakkımızda hayırlısı olsun sizdr mi dış gebelik yaşadınız

Beta HCG düzenli arttı ,gorebildiniz mi ultrason da? Bı de kacla öğrendiniz ,değerler nasildi

Yok canım sebebini bilmiyorum tüp Bebekle hamile kalmıştım başta banada doktorum dış gebelik olabilir demişti beta hcg düzensizdi başta düşüp sonra yükselmeye başladı baya bilinmedi çok yıprandım sonunda kürtaj oldum keseleri aldılar hayırlısı böyleymiş demekki

Tekrar kan testi verdin mi beta ne durumda

Canım geçmiş olsun öncelikle çok üzüldüm ben de dış gebelik geçirdim üzüntünü anlıyorum ama dış gebelik için ilk müdahale ameliyat olmuyor iğne yapılıyor öncelikle yani direkt ameliyat demesi doktorun tuhaf olmuş ayrıca dış gebelik netlestiyse (ki ameliyat dediyse önceden nerede olduğunu görmesi gerekir) bu tehlikeli bir durum embriyo büyümeye devam ettiği için bulunduğu yerde kanamaya sebep olabilir yani doktorun beklemesini anlamadım netlesmemiş olabilir o zaman, benim betadan anlaşılmıştı hemen iğne yapılmıştı beta sifirlanmazsa tekrar iğne yine sıfırlamazsa son çare ameliyat demişti doktorum ben tek doz iğne ve kurtajla atlattım çok şükür bir-kac doktora daha danışmanı öneririm Allah kolaylık versin

Tekrar kan testi verdin mi beta ne durumda
Dün verdim 278.2 çıktı haftaya cuma dr cagırdı neredeyse iki katına yakın dedi ama nedense ben dış gebelik gibi hissediyorum bide bulantım vs de yok sadece sıcak basması yorgunluk ve bacak agrısı yaşıyorum hamile oldugumu öğrendiğmde sigarayı bırakmıstım şimdi stresten tekrar başladım

Sağol canım sanada cok gecmiş olsun. Dr henuz keseyı görmedi tekrar kan testi istedi sonuc iki katına yakın haftaya tekrar gel dedi net karar vermedi henuz çikolata kistim olduğu için şey dedi dış gebeliği ameliyatta halledıyoruz kistide o arada alırız dedi belki de kistten dolayı öyle söyledi tam bilemiyorum acıkcası cok tecrubesiz oldugum ve ilk defa bunları yasadıgım icinde ilerlemenin nasıl oldugunu bilmiyorum. Kistten dolayı tekrar hamile kalamamaktan tedirginim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…