Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

Kaset testler daha fazla gecikmelerde tam sonuç verebiliyor 2 gün çok erken Allah gönlünüze göre versin.

Kızlar bilenler yardımcı olabilir mi kan verdim
21.10- 199
25.10- 574
28.10-2251 progesteron 80 degerlerim normalmi acaba ? Progesteron hakkında hiç bilgim yok yüksekmi normali ?

Kizlar merhaba.ben 12 Ekim'de aşılama oldum 26 sında kanda 100 çıktı 28 nde tekrarladigimizda 224 çıktı iyimi sizce.bidaha kana çağırması haftaya gel alttan kese bakarız dediler ama sizce iyi değer mi bunlar?

Kizlar adetime 4 gun var sabah çubuk test yaptim cok silik ckti snra gidip kan verdim 8.21 cikmis yukselecek mi diye takip edicem 4 gun olmasina ragmen normal görüyorum

6 gün benden öndesin değerlerin benimki gibi canım sıkıntı yok gayet normal çünkü çok yeni. Şunan beşinci haftadasın ama o değerleri yaptırdığından 4. haftadaydın. Ultrasona girince göreceksin bebeğin kendi günüyle takvim günü asla uyuşmuyor

Kızlar merhaba bilenler yardımcı olursa çok sevinirim ❤
Bata 8 gün kala kaset test var yok gibiydi
7 gün kala beta hcg yaptırdim 2.6 çıktı
5 gün kala 2.7 çıktı bugün yani şuan 5 gün var bata yükselme olur mu ? 2 günde yükselme olmamış bir umut var mi lütfen yardımcı olun

Bu arada hep aynı hastanede yaptırıyorum test hep 0.0 çıkardı bir kez 1.3 çıkmisti adete 3 gün kala dış gebelik geçirdim o ay şuan 5 gün var 2.7 çıktı belirtilerimde var

Yükselmez gibi duruyor canım

İnşallah önümüzdeki aylara daha iyi haberler alırsın canım ama yükselmez sanırım

Merhaba ben 8 kasımda kan verdim adetim 3 gün gecikmişti 41 çıktı bugün tekrar verdim 124 çıktı normal mi ilerliyor

Kızlar beta hcg değerlerim 69,230,453 şeklinde artıyor sizce artış iyi mi 230 dan 453 olması problem mi tam 2 kat olmadığı için

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…