Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

Merhaba saglikla kucaginiza alin insallah bu haftalarda doktorum pembe kahve lekelenmen olabilir demisti tam o zamanlar normal bence. Kese haftasina gore mi yoksa erken oldugu icin mi kucuk dediniz ? Döllenme tarihini biliyor musunuz?

Merhaba saglikla kucaginiza alin insallah bu haftalarda doktorum pembe kahve lekelenmen olabilir demisti tam o zamanlar normal bence. Kese haftasina gore mi yoksa erken oldugu icin mi kucuk dediniz ? Döllenme tarihini biliyor musunuz?
Ovulasyon testi yapmamıştım ama adetim düzenli gelir o şekilde hesaplarsak eger;
SAT: 5OCAK
BAT: 2 SUBAT
Yumurtlama donemi 19 Ocaka denk geliyor.
Çok çok minik yeni oluşum dedi ama kafam karıştı bir de kanama ile ilgili bir şey deneyince baya korkmuştum benim ağrılarım çok oluyor biraz:/
değerler 6 ocakta 1527
5 ocak 5358

Bu arada çok teşekkür ederim.RABBIM herkese sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasip etsin. Bu arada nerede yaşadığınızı sorabilir miyim istanbul avrupa yakasi ise doktor tavsiyesi almak isterim de

Ağrı olmasi da normalmis çok siddetli olmadigi surece. Bir de bakın eger kese boyutunu ultrason kagidindan gorebilirseniz bi hesaplama var. Şoyle atayim size kopyaladim.

Gebelik kesesinin çapı günde ortalama 1 milimetre büyür. Gebelik kesesinin çapına 30 rakamı eklenip 7'ye bölünerek yaklaşık gebelik haftası hesaplanabilir.

Burdan hesap yapabiliriz boyutu normal mi degil mi diye. 5+4 olmaniz lazim bugun eger ki geç döllenme falan olmadiysa.
Bu arada çok teşekkür ederim.RABBIM herkese sağlıklı ve hayırlı evlatlar nasip etsin. Bu arada nerede yaşadığınızı sorabilir miyim istanbul avrupa yakasi ise doktor tavsiyesi almak isterim de
Yaa malesef İstanbulda oturmuyorum ben Orda da hiç bildigim bir doktor yok ama burda kesin bilgi edinirsiniz

Tesekkur ederim

Her şeye ocak demisim alttakiler şubat olavak ve 5 ocak yazar yer 10 şubat olacak
Yani artış beklenen duzeyde 2 gunde 1 en az yuzde 60 artmasi gerekiyor zaten. Ama dollenme hesapladiginiz tarihte olmamis olabilir daha gec olmus gibi ultrason kagidinda yaziyor mu GS : ... mm yazar kösede eger doktor ölçmüşse merak ettim yazar misiniz ? :)

Mean sac diam 0.62 cm yazıyor bu arada karından bakıldı sadece :) vajinal hayatta baktiramam

Hesap yaptım canim senin gönderdiğin şeyi toplayıp böldüm tam haftam cıktı doktor minik diyince korkmustum

Hesap yaptım canim senin gönderdiğin şeyi toplayıp böldüm tam haftam cıktı doktor minik diyince korkmustum
Kucuk ciksa bile korkma geç dollenme olabilir, bebis minyon tiplidir falan benim yeğenim oyle baya gozukmedi kese kucuktu bebe aspirini kullandi bi sure kiz kardesim, kalp atisi da gec duyuldu, minnak tipli 5 yasinda bi erkek oldu simdi

Kucuk ciksa bile korkma geç dollenme olabilir, bebis minyon tiplidir falan benim yeğenim oyle baya gozukmedi kese kucuktu bebe aspirini kullandi bi sure kiz kardesim, kalp atisi da gec duyuldu, minnak tipli 5 yasinda bi erkek oldu simdi
Valla bana benzerse zayıf olur ama pek minik olmaz babaanne ve anneanneye benzerse minik olur ay her gün bir şey geliyor başına. Az önce yeğenim çıglık attı uyumak üzereydim bi zıplayarak kalkıp onun yanına gitmişim ki sonradan hamile olduğum aklıma geldi o derece yani inşallah bir şey olmaz

Yok yok olmaz insallah

Bende yeni üye oldum
2 şubat son adet tarihim
11 şubat ovitrelle iğne yaptım çatlatma iğnesi
İğneden 10 gün sonra kanda test yaptım sonuç 9.05 çıktı
Ama doktor iğneden de böyle çıkmış olabilir hamile de olabilirsin dedi
Sizce hamile miyim

Igneden 10 gun sonra etkisi kalmiyor ben denemistim hayirlisi olsun insallah

Bende 10 şubatta ikinci iğnemi oldum inşallah alırız güzel haberleri belirtilerin varmı acaba

Ben kabızlık sorunuyla doktora gittim ve kasıklarımda da ağrı oluyordu
Doktor bana hcg baktırdı 9.05 çıktı çok düşük dedi ama hamilesin anlamdım sende belirti oldu mu

Arkadaşlar 16 ocak son adetimin ilk günü bu ay 17 şubatta kan testi yaptırdım, beta hcg sonucum 5.392 çıktı. İlk doktor karın ultrasonu baktı çok küçük daha haftasını vermiyor dedi. 2 ayrı doktora gittim bu arada 2.doktor 5 hafta 2 günlük dedi. Hcg ye göre de 3-4 haftalık diyor. Şimdi iyice kafam karıştı. Benim değerim normal mi? Yüksek mi ya da olması gereken mi bu? İkiz filan olabilir mi yüksek mi 5392 hcg? Lütfen bilen biri cvp yazabilir mi? Çok heyecanlıyım ve korkuyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…