Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

Benim tüpteydi kürtaj yapmadılar senin tüpte değil miydi neden kürtaj oldun birde senin değerin kaç bindeydi iğne vurulduğunda evet bu ay temkinli olmaya çalışıyorum ama ortam böyle kan vermeye de gidemiyorum beklemedeyim hala

Ben acile gittiğimde 7 gibi bir sonuç çıkmıştı öyle öğrendim ama 2 hafta kontrol devam etti bu süreçte en fazla benim değerim 280 lere çıktı 1000 lere ulaşmadı hiç ne vajinal ultrason ne normal karından ultrasonla normal hamilelikmi dış gebelikmi anlaşılamadı küretajla içeriden parça alınarak rahimde oluşacak bir hamileliğe dair bulgu varmı diye bakıldı ve olmadığı anlaşıldı sonra bir doZ iğne ile (kanser hastalarına kullanılan iğne ) gebelik sonlandı 4 ay korunma verildi ama bu sürede aylık hep takip ettim adet olsamda test yaptım hep

Benim değer çok yükseldi işte şimdi hamilelik belirtileri yaşıyorum adetime az kaldı korkuyorum zaten testte çıksa direk doktoruma gidip kan verecem takip etmem lazım yine oluşma ihtimalim var çünkü

Benim değer çok yükseldi işte şimdi hamilelik belirtileri yaşıyorum adetime az kaldı korkuyorum zaten testte çıksa direk doktoruma gidip kan verecem takip etmem lazım yine oluşma ihtimalim var çünkü
Şimdi hastaneden geliyorum bende korkmaya başladım 533 den 893 e çıkmış tekrar 2 gün sonra bakalım dediler benden de şüpheleniyorlar yine dış gebelikten korkmaya başladım

Şimdi hastaneden geliyorum bende korkmaya başladım 533 den 893 e çıkmış tekrar 2 gün sonra bakalım dediler benden de şüpheleniyorlar yine dış gebelikten korkmaya başladım
İki günlük artış mı bu artışı iyi olmamış vallahi bende kendimden korkuyorum senin kaçıncı sefer gebeliğin Allah yardımcın olsun kimseye yaşatmasın çok kötü gerçekten

Yok 3 günlük artış ve 2. Hamileliğim bu inşallah yüzümüz güler canım amin
İnş canım Allah bu hayırlı aylarda yüzümüze baksın ne kadar günahız ya gebelik istiyoruz ama hep böyle bir korkumuz var hep olacak bu yüzden ben şuan kendimi yiyip bitiriyorum peki senin hiç kahverengi lekelenmen oluyor mu bu süreçte

Sende üzme kendini inşallah en güzelini bizde yaşayacağız doğru zamanı Allah bilir var bunda da bir hayır demek Açık Kahverengi leke oldu canım çok az damla şeklinde gün boyu sürmedi ama pregeston fitil olarak kullandım kesti hemen

Bir dahaki kontrole ne zaman gideceksin peki herhangi bir tarafında sızı ağrı var mı benim zaten sol tüpüm var gebelik olursa ordan olur oraya ağrılar girdiğinde korkudan ölüyorım sanki tüpte ve orda büyüyor gibi hissediyorum sende var mı öyle bir durum

Yarın tekrar kan vereceğim ara sıra ufak kasık ağrısı çok yorulunca oluyor ama herhangi birşey hissetmedim inşallah tekrarını yaşamazsınız sağlıklı bir hamilelik olur

Yarın tekrar kan vereceğim ara sıra ufak kasık ağrısı çok yorulunca oluyor ama herhangi birşey hissetmedim inşallah tekrarını yaşamazsınız sağlıklı bir hamilelik olur
Benim her gün sol tarafım ağrıyor midem bulanıyor halsizlik var artık korkmaya başladım aynı şeyleri yaşamak istemiyorum kan vermeye gitmeye korkuyorum ne yapacam bilmiyorum idrar yapsam daha adete 5 gün var çıkar mı bilmiyorum

Sürekli sol tarafım ağrıyor sende de sürekli sabit bir tarafın oldu mu yoksa her iki kasıkta mı ağrıyor

Sürekli sol tarafım ağrıyor sende de sürekli sabit bir tarafın oldu mu yoksa her iki kasıkta mı ağrıyor
Yok değişebiliyor bazen sol bazen sağ taraf ağrıyor canım 5 gün varken idrar belki çok silik çıkabilir net olmaz ama bir dene sabah ilk idrarla yap testi normal hamilelikle belirtiler aynı olabiliyormuş kendinizi korkutmayın iyi düşünün

Benim tek tüpüm kaldı şansıma oda böyle olursa ve böyle bir süreçte o iğnenin acısı kimse bilemez gerçekten bütün bunları düşündükçe kötü oluyorım işte

Benim tek tüpüm kaldı şansıma oda böyle olursa ve böyle bir süreçte o iğnenin acısı kimse bilemez gerçekten bütün bunları düşündükçe kötü oluyorım işte
Allah korusun korkmayın lütfen bir doktora gitseniz doktor transvajinal ultrasonla muayenede belki görebilir yolunda gitmeyen şeyler varsa. Bugün kan değerim 1235 olmuş ve doktor yarın muayene edecek değer iyi artmamış dedi. Sanırım dış gebelikmi yoksa sağlıksız gebelikmi ona bakacak

Umarım hakkında hayırlısı olur neden bugün alttn muayene etmedi seni ??

Umarım hayırlısı olur sadece kanla takip etti 1235 i duyunca çağırdı yarın vajinal ultrasonla bakacak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…