Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

Merhaba benim son adet tarihim 9 Mart ve 3 günlük gecikmede 8 nisanda beta hcg 353.6 çıktı
10 nisanda ise 533.8 sizce normalmi bı değerler artış %70 dedi doktor
Benimde %60 arttı iyi dedi doktor sonraki günlerde düşüğüm başladı canım sağlıklı gebelikte benim anladığım iki katı artmalı. Sizi üzmek istemem ama inşaallah sizinki sağlıklıdır canım

Çok üzüldüm İnşallah yeni bir bebişe yakın zamanda kavuşursun canım peki senin açık kahverengi lekelenmen oluyormuydu bende oluyor ama sürekli değil günde 1 damla kadar ve progeaton verildi

Çok üzüldüm İnşallah yeni bir bebişe yakın zamanda kavuşursun canım peki senin açık kahverengi lekelenmen oluyormuydu bende oluyor ama sürekli değil günde 1 damla kadar ve progeaton verildi
İnşaallah kavuşuruz canımOldu kahverengi lekeler peçeteye silince özellikle.. progrsteron kullandım bir hafta boyunca artışım %60 %50 %40 ve sonra hapım bitti sağlıklı değildi artışlarım ve bıraktım. Peşinden lekelenmelerim arttı iki gün sonra kanamaya döndü şimdi parçacıklar şeklinde yoğun kanamam devam ediyor ama inanki çok zor canım.. adet ağrımın bir kaç katı acı çekiyorum bir an önce temizlenmek için dua ediyorum canım..

Ama tabii dış gebelik olmadığına şükrediyorum çünkü artışlarım sağlıklı olmayınca o şüphede vardı.. neyseki betahcg düşmeye başladı ve kimyasala döndü canım çok şükür.. bundan sonrakiler sağlıklı olsunlar inşaallah..

Allah yardımcın olsun inşallah bu süreci bir an önce atlatırsın düşüğün arkası yakındır derler yeni sağlıklı bir hamileliği nasip etsin Allahım yüzünü güldürsün benim doktorum daha önceki dış gebeliğimden dolayı şüphede kaldı değerlere bakalım dedi düşüğe karşıda hep yatıyorum ama progestan alsam bile günlük sarıya yakın bi damla leke geliyor yinede

Evet canım çok benziyoruz sizde üzülmeyin aksi bir durumda olursa Mayıs ayı için inşaallah rabbim yeni hamilelikler nasip eder sağlıklı uzun ömürlü hayırlı

Düşük yaptınız demek geçmiş olsun canım.beta değerinin artmamasından tahmin ettim.geçen ay bende düşük yaptım değeriniz benimkine benziyordu.bende kaybettim çok geçmiş olsun

Düşük yaptınız demek geçmiş olsun canım.beta değerinin artmamasından tahmin ettim.geçen ay bende düşük yaptım değeriniz benimkine benziyordu.bende kaybettim çok geçmiş olsun
Canım sizin kaçtı değeriniz? Ben kimyasal yaşadım diye biliyorum ama kese görünmediği için

Dış gebelik yaşayan biri olarak kesinlikle kimyasal gebelik daha iyidir tesellin olsun

Bende daha önce dış gebelik yaşadım şimdi yine adet tarihimi bekliyorum bu ay hamileymişim gibi hissediyorum ve yine dış gebelik olacakmış gibi korku içindeyim sizin adete kaç gün kala böyle oldunuz lekeniz başladı

Geçmiş olsun canım rabbim bir daha yaşatmasın.. tez zamanda bebişlerimizi kucağımıza alalım inşaallah..

Canım sizin kaçtı değeriniz? Ben kimyasal yaşadım diye biliyorum ama kese görünmediği için
Benim kese göründü Çarşamba 1192 çıkmıştı Cuma doktora gittim kanama olursa haber ver dedi keseyi gördü haftasıyla uyumlu dedi ertesi gün düşük yaptım beta 57 düştü bir gün de

Beklenen adet tarihim 6 nisandı ve 5 nisanda bir minicik leke geldi kahverengi ama damlacıktan bile az 6 nisan adet gecikti 7 si idrar testi pozitif çıktı ve 8 i hastanede beta hcg yapıldı pregeston kullanıyorum ama benim bu kahverengi leke damla damla geliyor sarıya yakın açık kahverengi gibi günde 1 kez oluyor sizde bir test yapın gecikme olursa. Belki size yardımcı olur benim önceki dış gebeliğimde adette oldum ben leke değil kan geliyordu gecikme hiç olmadı dayanılmaz ağrılarla acile kaldırıldım dış gebelik çok daha fenası Allah kimseye yaşatmasın

Aynı şeyleri yaşadık ben adetime 2 gün kala 2 farklı günde kahverengi leke geldi ilk kez böyle oldu şaşırdım ve adet günümde adet oldum ama adetten bir gün önce kan testi yaptım 7.72 çıkmıştı ama adette oldum bir buçuk gün sürdü şaşırdım sonra yine kan verdim 208 çıktı bende hep düzenli arttı hcg bir hafta sonra kahverengi lekelerim arttı derken kontrole gittim 2000 binde görülmedi kese sağ tüpümdeydi ve 2 doz iğne vurmama rağmen tüpüm patladı kaybettim şimdi diğer tüpümde de oluşma ihtimali var ve ben korkuyorum

Lütfen korkmayın değer böyle ilerleyince demekki keseyi görene kadar beklediler bende de öyle oldu ama en başta zaman kaybetmeden beni direk küretaja aldılar parça patalojiye gitti dış gebelik olduğu anlaşılınca hemen iğnesi yapıldı düşürüldü siz adet olsanızda testi yine yapın kötüyü düşünmeyin ama en başta önlem almak şart.

Benim kese göründü Çarşamba 1192 çıkmıştı Cuma doktora gittim kanama olursa haber ver dedi keseyi gördü haftasıyla uyumlu dedi ertesi gün düşük yaptım beta 57 düştü bir gün de
Benim 711 de kaldı canım en yüksek o yüzden göremedi sanırım. Ama bugün öyle parçacıklar düşürdüm ki kesem oluşmaya başlamış görünmemiş olsa da sanırım.. inşaallah sağlıcakla atlatırım ve sağlıklı bebeğime kavuşurum diye dua ediyorum Ben yarın baktıracağım bakalım ne durumdayım..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…