Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

Canım ikiz olma ihtimali de olabilir sende

Canım ikiz olma ihtimali de olabilir sende

Ay ağzından bal damlıyor maşallah kuzum inşallah öyledir ama düşük Hormonun dediler bana bir de kese göremediler henüz karnımda da adet sancısı gibi bir sancı var ama devamlı değil göğüslerim de taş kesildi normal gebelik midir yoksa dış mı

İnşallah bebeğini kucağına sağlıklı bir şekilde alırsın.

Bazen kese geç gözüküyor ki bende kesemi göremedim henüz adet sancısı gibi sancıda normal bendede oluyor canını sıkma inşallah sende sağ salim kucağına alırsın canım bebeğini

Merhaba kızlar şu an 6 haftalık görünüyorum Bat 7 şubattı . Perşembe günü kan verdim beta hcg 391.4 bugün Ve bugün de kan verdim beta hcg 1146 çıkmış sizce 6 haftalığa göre az mı endişelenmeli miyim ?

Cnm bende şubat ayında yaptırmıştım 0,22çıkmıştı ama sonra adet oldum normalde 7 gün sürerdi bu biraz az oldu şuan kendimden şüpheleniyorumm kasık ve bel ağrım var martın 2 veya 3.de bitti adetim 5 inde birliktelik oldu adetime 17 gün kala ağrılarım başladı hala ağrım var sizce hamile olabilirmiyim

Kizlar merhaba bn gebelik testi yaptım pozitif kandada 6489 çıktı acaba kaç haftalık bilmiyorim sizce nedir

Ben sürekli internetten araştırıyorum dış gebelik falan korkuyorum ya acaba kesesini goremezsem ya kalp atışları mi duyamazsam diye korkuyorum aklımı yiyecem galiba bana akıl verin

Ben sürekli internetten araştırıyorum dış gebelik falan korkuyorum ya acaba kesesini goremezsem ya kalp atışları mi duyamazsam diye korkuyorum aklımı yiyecem galiba bana akıl verin
Canım betahcg artışın iki katı artıyorsa dışgebelik ihtimali olmaz içimi ferah tut İnşallah sağlıklı sıhatli alırsın bebeğini kucağına

benimde 4 kat artis hcg de ama keseyi gormeden icim hic rahat degil.. Allahima dua ediyorum esim kafana takiyorsun stres yapiyorsun diyor ama elimde degil regle 5 gun kala ogrendim suan 1 gun var reglime ama hamileligi erken ogrenmek te iyi degilmis demekki

Kizlar bu acaba zarar verir mi bide ara ara küçük bilmiyorum kahverngi mi sarı akıntı geliyor ve enfeksiyonum var galiba

Eklentiler

• IMG_20200317_153026_7.jpg
    68,2 KB · Görüntüleme: 72
Hiracim bende öyleyim ama napacagiz sabırlı olacağız benim de ilk gebeliğim ve herşey aklıma geliyor bol bol dua et

Kizlar bu acaba zarar verir mi bide ara ara küçük bilmiyorum kahverngi mi sarı akıntı geliyor ve enfeksiyonum var galiba
ayni sikayetle gittim canim sordum doktoruma bu akinti normal ama birde idrar tahlili yapalim enfeksiyon icin dedi idrar yolunda yassi epitel diye bisey 11 cikti doktorum hemen suya atilan hamilelere zararsiz bir ilac verdi

bence idrar tahlili yaptir cunku bebis icin enfeksiyon riskli.. saglik ocagina da gidebilirsin akintim agrim var idrar yollarimi usuttum galiba dersin sabahtan idrar verirsin aklinda kalmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…