Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

Ben hamile olduğumu yumurtlama günümde öğrendim. Yani gariplik orada başlıyor zaten. Adetin son günü ilişkiye girmiştik. Acaba o mu tuttu diye düşündüm çünkü yumurtlama günümde başka nasıl öğrenebilirim ki hem de idrarda.

Arkadaşlar merhaba
hamileleri tebrik ediyorum, olmayanlara da rabbim tez zaman da versin inşallah..
benim bir sorum olacak oda şu, çarşamba günü hamile olduğumu öğrendim.. Folik asit kullanmıyordum doğal olarak bugün alacağım ama ne kadar nasıl kullanmam gerekli.. henüz doktro kontrolüne gitmedim. bayrama yakın haftaya falan gitmeyi dusunuyorum henüz çok yeni çünkü.

ben de kendim aldım eczaneden genelde folic trio öneriyorlar. Günde 3 tane alman gerekiyor. İçinde folic asit , kalsiyum ve d3 var. Aynı anda da alabiliyorsun tek tek de.

Canım İnan kafamı karıştırdın
Sen 23 nisanda sat günün ise yumurtlama günün ne zamandı?
Şu sebeple soruyorum halk dilinde üstüne görme durumu söz konusu mu diye merak ettim. Ama beni kuşkuya düşüren bir diğer önemli konu ise kan değerin benimkinden daha yüksek olmalıydı

ahh cnm benim umutlandirdin simdi cok sagoll 4 gun kaldi adetime az kaldi test yapicam ama karnim her ay adetten oncesi siser yine sisti adet mi olucam yoksa

Sat 23 nisan. Normalde 30-35 gün sürer benim döngüm. Biraz düzensizlik vardı. Ortalama yumurtlama tarihim 10 mayıs ya da 14 mayıstı. ( iki farklı programla bakıyorum) Takibe göre 4 hafta 2 günlük gözüküyor.

ahh cnm benim umutlandirdin simdi cok sagoll 4 gun kaldi adetime az kaldi test yapicam ama karnim her ay adetten oncesi siser yine sisti adet mi olucam yoksa
ya o kadar kötü bir durum ki bu bekleme süreci İnan bana gebeliğin oluşumu ile regl in tüm belirtileri çok benziyor ayırt etmen için daha ufak şeylere dikkat et derim. Çünkü şişkinlik tabi bir durum çünkü gaz sebebi gebelikte

evet cnm cok gaz var bu ay bende insallah hamileliktendir canim

Canım ne olursa olsun tıp dilinde sat tarihini baz alırlar hesap yaparken. Yanlış senin düzensizliğin söz edildiğinde ve yumurtlama döneminde öğrendim diyorsun. Bu da geç döllenme başka bir açıklaması yok.
Neyse tebrik ederim canım allah kucağına almayı da nasip etsin tatlım

merhaba bebeğiniz sağlıklı mıydı benim de değerim 2588 ve kesem görünmüyor dış gebelikte olabilir dediler çok korkuyorum

Merhaba arkadaşlar yumurtlama dönemimde doktora gittim ve bana 3 tane yumurtlama gerçekleştiğini söyledi ve adet bitiminin 21 gün sonra gel dedi progestn testi yapalım dedi bu süre zarfında miğde bulntısı baş dönmesi en önemlisi göğüslerimin ağrısı oluştu 21 yapılan test sonucu 19.43 çıktı ve günün gecikince gel dedi folik asit verdi kullan umarım herşey gönlünce olur dedi adet dönemime kadar göğüs ağrım devam etti baş dönmem devam etti miğde bulantım olmadı ama sık sık idrara çıktım araştırdım hamilelik belirtileri felan çıktı hep adetim 4 gün gecikti 4 cü günün sonunda lekelnmem oldu 1 gün sonra adet gibi değil ama kan geldi çk farklı his ettim doktorm iznli olduğu için acilde kan testi yaptım 2 çıktı demem o ki benim durumumda olupta hamile kalan varmı ben ne yaşadm açıklaya bileck olan varmı şuan çok farklı his ediyorm

Kızlar nereye kayboldunız biriniz bişey desin

Arkadaşlar merhaba bende yeniüye oldum. Tiroid hormonumda bi yükseklik çıkmıştı doktora gttm kan verdim hipertiroid var ayni zmnda gebesin dedi. Beta bağ değerim 96.3 cıktı. Sağlık ocağı 4 haftalık diyor. Hastane 3 4 günlük diyor sizce?? Hayla inanamıyorum gebe 9lduguma

tiroidinizi dengede tutmak ve ilaçlarınızı aksatmamanız gerekiyor. hamileliğin ilk ayları çok önemli. hayırlı olsun:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…