Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

Canim acele etme sabirla dua ile adet zamanını bekle, 8 gun once cikan da var çıkmayan da.
O yüzden umutsuz olmadan ama belirti arayip stres olmadan bekle.
Inşallah sende adet zamani bebek haberinle mutlu olursun.

Canim acele etme sabirla dua ile adet zamanını bekle, 8 gun once cikan da var çıkmayan da.
O yüzden umutsuz olmadan ama belirti arayip stres olmadan bekle.
Inşallah sende adet zamani bebek haberinle mutlu olursun.
Çok teşekkür ederim cevap verdiğiniz için. Çok haklısınız insan çok isteyince her şeyi belki hamileliğe yorabiliyor. Umarım bir hafta sonra güzel bir haberle gelirim size İnsan böyle zamanlarda kendini dinleyen anlayan insanlara çok ihtiyaç duyuyor iyi ki varsınız, Allah razı olsun hepinizden

Heyecanini isteğini cok iyi anlıyorum canim 4sene bu haberi bekledim bende şükür nasip edene...
Sabırla dua ile bekle inşallah nasip olacaktır hayırlı zamanda....
Rabbim hepimizden razi olsun insallah ne demek.
Hayırlı haberlerini okumak nasip nasip etsin inşallah Rabbim 1hafta sonra...

İnşallah canım, Rabbim isteyen herkese sizin gibi en hayırlı zamanda nasip etsin inşallah☺

Evet netleşti. ☺ Kese göründü hatta haftaya kalp atışlarını duycaz inşallah.. Ilginiz için çok teşekkür ederim
Aaa ne güzel bir haber maşallah, çok sevindim hayırlı olsun, Allah bağışlasın, tebrik ederimsağlıkla gelsin inşallah kuzucuk bizler için de dua edin lütfen, malum hamile duası kabul olur denir

hanımlar merhaba. yarın beta hcg vericem muhtemelen 1400 civarı çıkıcak bugn ultrasondan göremedi doktorum ama yarın görülme ihtimali nedir bu değerlerde keseyi göreniniz oldu mu heyecandan duramıyor insan zaman gecmıyor :)

Herkese merhaba,
Geçen ay kimyasal gebelik geçirdim.
Bu ay adetim henüz 1 gün gecikti ama ben dayanamadım bugün kan testi verdim.
Beta: 21.88
Sizce çok mu düşük? Katlanarak yükselebilir mi? Yoksa bu da mı kimyasal olacak?

Kalbini gönlünü ferah tut, iyi düşün iyi olsun inşallah arkadaşım.

Regl ağrısına benzer ağrılarım var. Sabah da peçeteye çok açık pembe kan geldi. Sanırım bu ay da olmadı. Çok üzgünüm.

Aaa ne güzel bir haber maşallah, çok sevindim hayırlı olsun, Allah bağışlasın, tebrik ederimsağlıkla gelsin inşallah kuzucuk bizler için de dua edin lütfen, malum hamile duası kabul olur denir
Amin canım. Çok teşekkür ederim iyi dileklerin için. Rabbim evlat isteyen herkese nasip eder inşallah... Sizin de en kısa zamanda hayırlı haberler almanızı dilerim

hanımlar merhaba. 2 kez tüp bebek denemiş ve başarısız olmuş bir arakadaşınız olarak bu ay kendiliğinden gebe kaldım sanırım. reglim 8 gün gecikti ki normalde saat gibi şaşmadan hep gününde olurdum. pazar günü kan testi yaptırdım 205 çıktı. bugün yani ilk testten 4 gün sonra tekrar yaptım 694 çıktı. bu şekilde yükselmesi normal midir acaba? çok heyecanlıyım görüşlerinizi bildirirseniz çok sevinirim. sevgiler.

kızlar adetim 2 gün gecikti kan testi yaptım sonuç 49,93 çıktı.ayın 6snda bir daha test yaptır dedi.sevinmek için erken mi? bu değer iki gün gecikmeye normal mi?

kızlar adetim 2 gün gecikti kan testi yaptım sonuç 49,93 çıktı.ayın 6snda bir daha test yaptır dedi.sevinmek için erken mi? bu değer iki gün gecikmeye normal mi?
Yumurtlama dönemine göre değer değişir arkadaşım.
Inşallah sağlıklı ilerler ve sağlıkla yavruna kavuşmak nasip olsun.

Merhabalar hcg bir ay önce 1.6 ydi dün gece rahatsizlanip Gine baktılar 3.4 hcg çıktı ama doktor kadın doğuma yönlendirdi sizce hamile miyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…