Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

Kızlar merhaba son adet tarihim 21.03.2019 ama günümü beklemeden bugün kan tahlili yaptırdım ve sonuç 4,6 çıktı sizce hamile olabilirmiyim bu değerim yükselirmi
Bunu yanlız Allah bilir canim, sabırla ve dua ile adet gününü beklemen lazım.
Gönlüne göre nasip olsun inşallah.

Merhaba çatlatma iğnesinin 12. Günü kan değerim 1.33 çıktı sizce yükselir mi daha ? Yoksa gebelik yok mu demek ?

Merhaba son adet tarihim 15 mart. 26.gün yani 10 Nisan da silik idrar testinden cesaret alarak kan testi yaptırdım. Sonuç 164.51 ailevi telaş tan dolayı gidemedim doktora. Randevum da iki gün sonra ama meraktan çıldırıcam. Sizce gebelik var mı.şu an da 4 gün gecikmiş durumda adetim

Değeriniz 164.51 demişsiniz öyleyse hamilesiniz tahminimce, değeriniz gayet yüksek bence..hayırlı olsun sağlıkla sürsün inşallah

Değeriniz 164.51 demişsiniz öyleyse hamilesiniz tahminimce, değeriniz gayet yüksek bence..hayırlı olsun sağlıkla sürsün inşallah
Teşekkür ederim içime su serptiniz. Aceleciğimin ceremesini çekiyorum şu an. İlk olacak inşallah. Eşim de çarşambaya kadar heveslenmeyelim diyor. Diken üzerindeyiz

Merhaba kızlar konu açtım ama cevap gelmedi.
Biz ayın basından beri korunmuyoruz.
10 Nisan yumurtlama günüm.
Ustunden 8 gun gecti.
Ben grip oldum ilaç kullanacagım icin kan testi verdim varsa kullanmayacaktım.
Ama 0.100 cıktı. Negatif.
Adetime 6-7 gun var.
Bu deger degişir mi? Erken mi davrandım kan vermek icin biraz daha mı beklemeliydim?

Teşekkür ederim içime su serptiniz. Aceleciğimin ceremesini çekiyorum şu an. İlk olacak inşallah. Eşim de çarşambaya kadar heveslenmeyelim diyor. Diken üzerindeyiz
Rica ederim, sonucunuz netleşti mi? İnşallah hamilesinizdir ve sağlıkla devam eder

Allah ol derse olmayacak birsey yoktur canim.
Bekle adet zamanını olmazsan yine yaparsın.
Rabbim hayırlı evlat nasip etsin inşallah tez vakitte.

Kızlar mrb, beta 18 çıktı ama progesteron 3 çıktı ben hamile değil miyim? 1 haftalık değerler bunlar

Kızlar doktor betaya değil de progesterona yorum yaptı 3 çıkmış çok düşük dedi beta 18 çıkmışken ve son adetten 2 haftayı geçmişti değerim bu çıktı ama kimse progesteronu yazmamış benim neden düşük bu ne demek oluyor bilen lütfen yazsın

Merhaba kızlar ben ovülasyon testi ile yumurtlama takibi yaptım 10 nisanda test pozitif oldu 17 nisanda şiddetli kasık ağrısı ile acile gittim 14 cm kist oluşmuş yumurtalığımda adet gününü bekle vucut kendi yok etmez ise amaliyat ile alınacak dediler beta hcg bakıldı 0.21 çıktı ertesi gün 18 nisanda tekrar aynı ağrı Başka Bi hastanenin aciline gittim beta hcg 5 çıktı sorum çektiğim ağrılar yerleşme ağrısı olabilirimi beta hcg 5 çıkması hamile olduğumu gösterirmi

Olabilir bugün de tekrarla canım.. 10 ve üzeri çıkarsa yani ikiye katlarsa hamilelik var demektir

Benim beta hcg bir hafta önce 220 di bir hafta sonra doktor gel dedi keseye bakmak için ultrason da gorunmedi tahlil yaptık kan degerim 1350 göründü bir kaç gün sonra bi daha gel dedi. Stres yapiyorum

Merhaba, ben adetime 8gün varken hcg testi yaptırdım ve sonuç 0,1 çıktı negatif ama benim yaklaşık 5 gündür göğüs ucu hassasiyeti ve bel, kasık ağrısı gibi şikayetlerim var. Adet günüme de 1 hafta kaldı.Yaklaşık 8 aydır bebek istiyoruz sizce test için erken mi davranmışım. Sonucun değişme ihtimali var mıdır? Şimdiden cevaplarınız için çok teşekkür ederim

Canım çok erken yapmışsın.. çok iyi anlıyorum heyecanını ama bir hafta bekle bence.. İnşallah bebisine kavuşursun

Canım çok erken yapmışsın.. çok iyi anlıyorum heyecanını ama bir hafta bekle bence.. İnşallah bebisine kavuşursun
Çok teşekkür ederim. Umarım 1 hafta sonra en güzel haberleri size burada veriyor olurum. Allah bekleyen herkese hayırlı bir zamanda en hayırlısı nasip etsin inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…