Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

önemli degil hayatım nasılsın

şükür iiyiz rabbim daha kötü şeylerden sakınsın bizi inş belim agrıyo agırda kaldırmadım inan yaslanmasam belim batıo sanki yaa bide inanılmaz halsizligim var bunlar dışında şükür rabbime bide cok aglıyorummmm nedense bebek dışında sorunlarım var kimin yokki dua et bana arkadaşım olurmu rabbim senden ve burda destek olan bize tüm arkadaşlardan razı olsun inş mekanınız cennet olsunn

benım cevremde de hep erkek bebege hamıleler var :))) kımısıde kız patlaması cokk dıyor ama ben hep erkek duyuyorum...

bende hatta geçen seneden beri hep erkek duyuyorumm bakalım banada erkek diyolarr ama komşularr annemler herhes erkek dio inşalah
kız erkek farketmez
inşalahh hepimiz alırız sağlıklı sıhhatli

saglıklı sıhatlı olsun canım benım,bana da hemsıreler dahıl annemler komsularım hep sankı senın kızın olcak öle hıssedıyruz dıyorlardı ama benım oğlusum olcakmıss :)) duyduklarında hepsı nasıl saskına döndu sankı alnımda yazıyordu da :))

kıyamam sana canım arkadaşım dualarım hepimizin

zeycanem canım arkadaşım benimkinede kız dedi doktor ama ayın onyedisinde net belli olucak benimde içimden hep kız geçti nyse saglıklı olsunlarda kız erkek ne fark eder

zeycanem canım arkadaşım benimkinede kız dedi doktor ama ayın onyedisinde net belli olucak benimde içimden hep kız geçti nyse saglıklı olsunlarda kız erkek ne fark eder

bitanem benimkide ondokuzunda sen benden öncesin hadi hayırlısı allah gönlümüze göre versin

amiiiin canım benim çok heyecanlıyım inan sende hiç aşırı kusma oldu mu

yok cnm 4 ayda 4 kere ancak çok az kustum bulantım arada bi oldu o kadar ama şiddetli baş ağrısı yaşadım halada yaşıyorum ağrım tutunca hayattan kopuyorum resmen dünyam kararıyo ne yapalım bebişlerimiz için katlanıyoruz işte onlar sağlıklı olsun yeter

dimiii:))
hayırlısı olsun quzum inşalahhh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…