Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

saolll kuzum... bebişimle ıyıyız teyzesı,alıştık cok bırbırımıze... artık kafasının nerde oldugunu görebılıyorum :) dün ılk defa yasadım... sen nasılsın????

saolll kuzum... bebişimle ıyıyız teyzesı,alıştık cok bırbırımıze... artık kafasının nerde oldugunu görebılıyorum :) dün ılk defa yasadım... sen nasılsın????

hadi ya ne güzel yesin teyzesi onu bende dün kıpırdanmalarını hissettim çok güzel bi duygu canım ya

evet canım cok farklı cok deısık deıl mı? ılk baslarda gaz kıpırtısına benzıyor hareketlerı böyle kusun kanat cırpması gıbı ama gun gectıkce daha da sertlesıyor :))) Maasallah kuzularımızaaaaa

evet canım özellikle yemek yedikten snra ve yürüyüş yaparken çok kıpırdanıyor bizim cimcime

ooy yerım ben onu... olsun fıkır fıkır olsun... benım oğlusta her gıttıgımızde bacaklarını acıyor :)) kıme cektı bılmem kı :)))

slm arkadaşlar ben sitenin yeni üyelerindenim. adetim 4 gün gecikti kan testi yaptırdım. 122.07 çıktı. hamilesin dendi. sizce bu değer normal mi?

selam kızlar,hamileyim :CüvCüv:
ilk öğrendiğim değerim adetimin gecikmesinin 4.günü 527 idi..
bugün doktora gittik,ama keseyi göremedik değerim de 2574 çıktı...
dr 10 gün sonra bakalım tekrar dedi ama sizce nasıl?ne zaman görünür kese?

slm arkadaşlar ben sitenin yeni üyelerindenim. adetim 4 gün gecikti kan testi yaptırdım. 122.07 çıktı. hamilesin dendi. sizce bu değer normal mi?
tebrık ederım canım :)
gıttıgın zaman gorursun canım merak etme... benım adetım 3.gunu 2724 cıkmıstı degerım ama 5 gun sonra cok net gormustuk... tebrık ederım :))

Merhaba bişey sorabilir miyim, biz bebek düşünüyoruz, hamile kalmadan ben hemen testlerimi yaptırıyım dedim evde kuş falan da var hamileysem hasta olmayayım diye.
yapmışken hepsini yapıyım diye hastaneye gittim, herşeyi karşılayan sigortam hamileleik öncesi testlerini karşılamıyor, hamile olunca mı yapılıyor bu testler, ya test yapana kadar sorun çıkarsa, çok mu panik yapıyorum

ne gıbı testler bunlar? Tabık gebe kalmadan once muayene olmak guzel bırsey hem sızın hemde esınızın ama test..vs cok detaylı olsa gerek,hıcbır bılgım yok cnm... Bence baslayın calısmalara baktınız bır sorun var olmuyor o zaman testler yapılır zaten... ya da onceden dedıgım gıbı bır engel var mı yok mu muayene olun... cok fazla strese ve panık yapmaya gemez gebelık rahat olmak gerekıyor...

bende çocuk yapmaya karar verdikten hemen sonra jinekologa kontrole gittim,orda rutin muayene ve smear testi yapıldı,dahiliye gittim kontrol muayenesinden sonra tam kan testi,tiroid,açlık kan şekeri,demir,kolestrol...gibi kan testi yapıldı.zaten doktora çocuk yapmaya karar verdiğini söylediğinden o ona göre testleri istiyor..
bence önemli bir şey,ihaml etmemek ve baştan önlemi almak lazım...
inşallaah en kısa zamanda kavuşursun bebeğine a.s.

Merhaba Arkadaşlar,

Adetime 5 gün varken kan testi yaptırdım değerim 22 çıktı doktor gebelik başlamş dedi, sizce değerim çok mu küçük yoksa normal mi bugün gene yaptırdım yarın belli olacak ama kafayı yiyorum resmen

gayet normal hatta değerin güzel bile benim adetim 9 gün geçince kanda 30 çıkmıştı değerim hayırlı olsun allah kucağına almayı nasip etsin

gayet normal hatta değerin güzel bile benim adetim 9 gün geçince kanda 30 çıkmıştı değerim hayırlı olsun allah kucağına almayı nasip etsin

Allah razı olsun valla birazda olsa rahatladım, dış gebelik kimyasal gebelik falan okuyunca kendimi çok kötü hissettim bugün testi tekrarladım bakalım ne olacak.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…