Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

bende çok hızlı başladım kilo almaya zaten kiloluyum bakalım yerimden kalkamam ilerde galiba 5 haftalığım 2 kilo almışım

ben henüz kilo almadım ama acaip bi göbek çıktı anneminde hamileliikleri ööle oluyomuş hep ilk 3 ay karnı çıkıyomuş bidaha büyümüyomuş doktor iç karnın dar demiş ona belki bizimde ööledir

bendede göbek var canım aslında ekmekten bile tiksindim yiyemiyorum ekmek aynı durum annemdede varmış inan

test yaptım pozitif çıktı. kan testi yaptırmam gerekır mı illa ki. kan testi yaptırmadan direkt doktora gitsem olmaz mı
kızlar cevap verin lütfen

test yaptım pozitif çıktı. kan testi yaptırmam gerekır mı illa ki. kan testi yaptırmadan direkt doktora gitsem olmaz mı
kızlar cevap verin lütfen

ama ben pozitif çıktıgında doktora gttim doktor istedi kan testi kandaki degerlere bakıyor snra tekrar iki gün snra degerlerin yükselip yükselmedigine

inş hamişsindir belki tutunma kanaması olabilir bi kaç gün sonra kana baktır

gözdecim heyecanlımısın yarın için ben hep dua ediyorum bize :Saruboceq:

hemde nasıl anlatamam bugün nasıl geçicek diye soruyodum bende kendi kendime.neyseki bi cafe açıyorum bugün onun işleri var biraz onun için çıkıcam yarın sabah da adamın ilk hastası benim 8:30 da gitcem inşallah olumsuz bişi çıkmaz senin yaron kaçta randevun

biz de implantasyon kanaması olduğunu düşündük ama biyokimya doktoru kan testimi çok erken yaptırdığımı söyledi. değeri başlangıçta düşük olup da sonrdadan hamile olduğunu öğrenen arkadaşlar ne der bana acaba?

inşallah bi sorun olmaz hep dua ediyorum canım hayırlı olsun cafe benim yarın 10.45 te bende bekliyemeiyorum doktordan gelince yaz çok merak ediyorum haberdar et bende yazarım

inşallah bi sorun olmaz hep dua ediyorum canım hayırlı olsun cafe benim yarın 10.45 te bende bekliyemeiyorum doktordan gelince yaz çok merak ediyorum haberdar et bende yazarım

tmm canıım mutlaka yazarım sende haber ver şimdi benim çıkmam lazım kendinize ii bakın kıalzar

biraz daha bekle adetine iki gün varken yaptır derim yada adet gününde olmazsan

az önce yazmıştım ama farketmedin sanırım içini ferah tut

evet ilaç almamaya dikkat ediyorum. ama çok bunalıyorum bir taraftan da iki gündür ateşimi ölçüyorum. dün sabah 35.8 ken bu sabah 36.5 çıktı. acaba üşüttüm mü nedir? :) bir de ben hep aynı cihazda yaptırdım bu testleri. bu cihaza göre 5 in üstünde olması gerekiyor gebelik için. ama hep 0 lı değerler iken neden bu kez böyle olduğu çok kafama takıldı. lekelenme filan. zaten dr da 1 hafta - 10 gün bekle gene gel dedi. bakalım. ne olacak çok merak ediyorum.

herkese merhaba ben ilk kez yazıyorum buraya bi sorum olacak yanıtlarsanız cok sevinirim buradaki bicok kisi deneyimlidir bu konuda kanda hamilelik testi yaptıracam adetime 6 gün var yalnız daha önce hiç yaptırmadım bu testi saglık ocagına gitsem yaparlar mı acaba yada devlet hastanesine gitsem önce bi doktoramı görünmem gerekiyor direk kanda gebelik testi yaptırmak istiyorum desem yaparlar mı

adetine 6 gün varsa çıkmaz ki cnm adetin 6 gün geçse neyse ama yinede istiyosan tıp merkezlerine git onlar ücretli yaparlar

canım benimde buna benzer bişi oldu hala bekliyorum adetim gecikti kan verdim 2.6 çıktı lekelnme gibi bişi oldum 3 gün sonra 4.8e çıktı bekle dediler inan çok zor beklemesi bu gün kan verdim bende sonuç almaya gidicem 3den sonra ben üstüne görme gibi bişi olucam eğerki hamilelik varsa tabi.doktor ultrasonda baktı şüpheli bişi var şurda ama kan sonucuna göre değerlendirelim dedi allahım kötü bişi çıkmaz inşallah:Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

saglık ocagında sadece idrar yapıyorlar canım biraz bekle adetine iki gün varken filan yaptır devlettede yaparlar tıp merkezlerindede yaparlar ücretli

inşallah kötü bişey çıkmaz sende bizim gibi hamişsindir canım :Saruboceq::Saruboceq::Saruboceq:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…