Kan Tahlili Sonucuna Gore Beta-Hcg degerleri

:
benimde adetim 6 gün geçince yaptık 31.3 çıktı büyük ihtimalle kimyasal gebelik dedi gözüme uyku girmiyodu ağlıyodum hep bi hafta nasıl geçti anlatamam gece gündüz dua ettim rabbim bebeğimi bana bağışla tutunsun annesine diye bi hafta sonra binlere çıktı inş sımsıkı tutunur annesi bol dua et allah hayırlısını versin bide düşen bebek sağlıklı olmadığı için düşermiş inş düşmez cnm gönlüne göre versin :Saruboceq::Saruboceq:

melony cnm sana şu an bişey önercem banada biri söyledi o günlerde yaptım daha iyi geliyo keçiboynuzu pekmezi al çeyrek çay bardağı gece yatarken iç

asuman senin ne kadarlık canım bebişin

allah hayırlısıyla kucagımıza aldıgımız günüde gösterir inşallah ultrasona girdin mi sen ben altıncı haftaya girdim ama kalp atışlarını duyabilirmiyim dye endişedeyim

allah hayırlısıyla kucagımıza aldıgımız günüde gösterir inşallah ultrasona girdin mi sen ben altıncı haftaya girdim ama kalp atışlarını duyabilirmiyim dye endişedeyim

amin cnm ben 4+6 da keseyi gördüm kalp atışı için perşembeye gün verdi kalp atışı 6 haftalıkken duyuluyomuş zaten bende onu bekliyorum inş sorunsuz ilerleriz

amin cnm ben 4+6 da keseyi gördüm kalp atışı için perşembeye gün verdi kalp atışı 6 haftalıkken duyuluyomuş zaten bende onu bekliyorum inş sorunsuz ilerleriz

inşallah canım bende salı günü gidicem dualarım hepimiz için hepimizin yardımcısı olsun insan ister istemez stres yapıyor sendede var mı bu stres

kızlar evet beklicem napalım walla artık ne test ne bişe yaptırmak isitiyorum mart ayında başarısız bir tüp denemem var 2 sene öncede 1 aylıkken düşürmüştüm bebeğimi cok zor gelio bu ama bakalım hayırlısı ben kalp atışlarını dıyana kadar beklicem sanırım kanamam olursa gidicem doktoro böle karar verdim yarın ne düşünürüm bilemiyorum ama keçiboynuzu pekmezini hemen alıyorum bugun

cnm kendini bi hafta harap etmene gerek yok iki gün sonra kana baktır bebişin tutunduysa değerin iki katı yükselir zaten inş senledir annesi hamişlerin duası kabul olurmuş dua etcem cnm hayırlı haberlerini bekliyorum

bencede canım inşallah seninledir iki gün snra kan testi yaptır iki katına çıkıyorsa sorun olmaz rabbim yar ve yardımcın olsun dualarım seninle

saolun kızlar inşallah rabbim sağlıcakla almayıda nasipp eder kucağımıza

herkese günaydın arkadaşlar gözde hiç görmedim seni nasılsın a.s.

slm babam geldi istanbuldan 1 günlüğüne dışardaydık onunla ne var ne yok nasıl gidiyo ya ben sanırım çok kilo alıcam şimdiden göbeğim çıktı benim nasıl iş anlamadım zaten kiloluyum yandım valla

bende çok hızlı başladım kilo almaya zaten kiloluyum bakalım yerimden kalkamam ilerde galiba 5 haftalığım 2 kilo almışım

kızlar yardımcı olursanız çok mutlu olucam. ben bu güne kadar 5 kan testi yaptırdım. hepsinde 0 lı değerler çıkmıştı. en son 10 gün önce yaptırdım. 0,12 çıktı. fakat 3 gün önce pembe lekelenmem ve akıntım oldu. dün tekrarladık testi ve 2,70 çıktı. adetime 10 gün civarında zaman var. sizin bir fikriniz var mı? ya da bu şeklide tecrübesi olanlar bana yardım edebilir mi?

canım çok çok erken yapmışsın bence.benim gittiğim hastaenede referans aralığı 1.2> ise gebelik var diye gözüküyor.hatta ben adetime 2 gün kala yaptırmıştım 3.75 çıkmıştı yok sanmıştım ama değerim bir anda fırladı en son 3 hziranda 1594 tü şimdi 6000leri bulmuştur sen yinede adet gecikmesini bekle derim ben ama bu sırada yine de dikkatli ol ilaç falan alma

ya hiç sorma bende aynı durumdayım göbegim şimdiden çıktı ileride ne olur bilemem

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…