Kan sulandırıcı kullanımı-kanama ilişkisi

sdblck

Nirvana
Kayıtlı Üye
23 Ekim 2008
8
1
Hocam ben 8 haftalık hamileyim. Yumurta rezervim düşük. 3.tüp bebek denememde tek dondurulmuş embriyo ile ilk kez hamile kaldım ama 2 haftadan beri kanama problemi yaşıyorum. Faktör V leiden ve faktör ll heterozigot mutasyon teşhisi ile hem coraspin hem de clexane 0,4 kullanıyordum ama kanama yaşayınca ara vermiştim. Kanamam kesildiğinde tekrar kullanmaya başladım ve yine kanamam başladı. Çok şiddetli ve durmayan kanamalar yaşıyorum ve bu ilaçları kullanmaya korkuyorum. Kullanmasam da pıhtılaşma problemi var. Ne yapmalıyım? Bir de doktorum crinone jel vermişti ama kanamam olduğu için progestan hap kullanıyorum. Hap olarak kullanmamın bir sakıncası olur mu?

merhabalar : progesteron içeren enjektabl formlar eklenebılır. kan sulandırıcı tedavılerınızden düşük molekul agırlıklı heparın düşük dozda ( dozunuz düşük doz devam edelım)kullanmanız yararlı olucak.Aspirin i kesebilirsiniz.Guzel bır gebelık surecı dılerım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…