kan sonucum 3645

canımmm çok sevindimm ayy maşşalah 6 haftalık olmuş canım yaa,çok sevindim eşime dedimki opigi görünce aa niloşun sonucu çıkmış dedim oda şaşırdı ne diyo bu kadın die ama çok sevindim bende haftaya druma gidicem kan testi yaptırıcam bugün 45. günüm ama hiç bi belirtim olmamasına ragmen akıntım devam ediyo ateşimde yükselmede olmadı yumurtlamadım sanırım bakalım ne olcak en azından bebiş yoksa ilacıma başlarım bu ay düzenleyici kullanıcam

saol canım:)

yaptırdınmı kan sonucun ne çıkdı?

yok canım daha yaptırmadım test umudum yok yaa ne biliyim herkeste yaptır diyo ama zaten bu hafta içi gidicem druma bakalım ne çıkıcak.hayırlısı allahtan.şimdilik sadece kasıklarımda ayakta çok durunca ve yol yürüyünce batmalar oluyo akıntım çok afedersin işiyom sanıyom bazen gögüslerim acımıyo ama şiş.bel agrım var. biliyorum bunlara umut baglamıyorum bu yüzden hayırlısı adette olabilirim yani.

senın adına cokkkkkk çok sevındım bebeklık Allah tamamına erdırsın ıns cnm .sabrın sonu selamettır opuyorum qorusuruz

bebekkkkkkkkkkk gözün aydın canımmmmmmmmmm ne kadar sevindim bilemezsin darısı tüm isteyenlerin başına tatlım çoooooooook sevindim Allah tamamına erdirsin inşallah

canımmmmm tebrik ederim ne güzel bir haber bu ya sabah sabah uykum açıldı valla ohhh ne güzel...

kızlar 1 sene sonunda bende hamile kaldım:)) biraz sabır kızlar herşeyin zamanı olduğu gibi bebişide zamanı gelince oluyor..:)))

şimdiden herkeze saolun..evime geçince yazılanları okuyacayım ....öpüyorum..

darısı herkeze :Saruboceq:

BEBEKLİK CANIM BENİM YA TEBRİKLEEEEEEEEEEEEEEEEEERRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRRR:sm_cool: :teytey: :dance:
duyunca okadar çok sevindimki anlatamam
allah ım sağlık saat ve uzun ömür versin meleğine
analı babalı büyütmak nasip etsin
eli ayağı düzgün ve hayır evlat olsun
:CüvCüv: :nazar: :emir_bebek: :nazar: :lepi:

darısı biz bebek bekleyenlerin başınaŞeniz

Bebeklik tebrikler canim.

Bende 4 gün önce hamile olduğumu öğrenmiştim.

Perşembe günü değerimiz 122.6ydi ama bugün 698.33 çikmiş...

Cuma günü keseyi görücez.ultrasonda inş.

Bu arada dişim biraz ağriyor ne yapmaliyim sizce????

kızlar 1 sene sonunda bende hamile kaldım:)) biraz sabır kızlar herşeyin zamanı olduğu gibi bebişide zamanı gelince oluyor..:)))

şimdiden herkeze saolun..evime geçince yazılanları okuyacayım ....öpüyorum..

darısı herkeze :Saruboceq:

canım seni çok çok tebrik ediyorum anca görebildim kendime olmuş gibiçok sevindim gerçekten iyiliklerinle allah seni yalnız bırakmadı ben şimdiden tahmin yapıyorum kızın olacak senin gibi güzel ruhlu yardım sever ama oğlumuz da olsa yine çok sevinicez allah şimdiden sağlıklı gebelik versin inşallah sevgiler

niloşummm kuzummm rabbim kazasız belasız tamamına erdirsin canımsın yaa...bebiş takwimini kimde görsem duygulanıyordum ama sende görünce daha bi şekil oldumm..hatırlarsan sana msnde aramısda ilk sen hamiş kalcaksın hemde yaza demiştimm inanmamıştınıss bana korkunn benden:pseni seseyorumm ANNELİİİİİİKKKKKKKKKK:)):)):))

:))))) canım çok saolasın....isteyen herkeze allah en kısa zamanda nasip eder inşallah...dualarım sizlerle canım benim...

evet demişdin canım...şimdi sıra kimde korktum senden:)))))))))))))

canım allah tamamına erdirsin.saglıklı bir sekılde kucagına alırsın insallah.
hiç forumda göremiyorum canım seni.nurder de yok ortalarda.ates sayfasındaki muhabbetleri özledima.s.

hadi gözün aydın cnm,inş güzel bir hamilelik geçirirsin,Allah kucağına alamayı nasip etsin

alah sana anne dediği kucağına aldığı günleri nasip etsin kuzucuğunla meleğinle bi ömür versin inşallahhhhh

sıra sersoyla bendee kimseye kaptırmam sıramızııı bizim kıslar ona göre aklını başına alsınn:)))

X