kan sonucum 3645

kizlar ikinizide tebrik ediyorum insallah saglikli hamilelik gecirirsiniz sagliklada yavrularinizi kucaginiza alirsiniz rabbim bizede mujdeli haberler vermeyi nasip eder insallah

İkinizide tebrik ediyorum İnşallah hayırlısıyla bizimde olur.........

bebeklikkkkkk bitanemm zaten geçenlerde duymuştum hamileliğini. İnan adına çok mutlu oldum canım seninde dediğin gibi zamanı gelince oluyo işte. Birde belirtiler herkese göre değişiyor işte sende şahit oldun buna benim nasıldı ? :))) Allah sağlıkla doğurmayı büyütmeyide nasip eder inşallah bitanem. Tekrar tebrik ederim...

canım benimm yaa inan çok sevindim hayatımmmmm :) allahım sağlıklı hayırlı evlat nasip etsin inşallah.allahım olmayan herkese versin.

Ah canim hayirlisi ile kucağinada alirsin inşallah
çok tebrik ediyorum canim
hadi gözün aydin demekki herşeyin sirasi varmiş biz durmadan vesvese yaptik durduk aylardir
hadi öptüm seni

ben sana konu acmıstım ama olsun sen de ac tadını cıkar hehehkaydirigubbakcemile2
tekrardan tebrik ederim bebekim
ama şu sırrın neymiş merak ettim dogrusu:dance:

:))) görmedim bakarım neler yazılmış:)

çok saol canım..sırrım yumurtlayacağım zamanı biliyordum az çok çünkü 3 aydır 19 24 . günler arası yumurtluyordum..hergün yapmayı ve yatmayı denedim olmadı...bu ayda bir gün durup bir gün denedim ve yatmadım kalkdım..komşum karnına sıcak su tut demişdi onu uyguladım..kakdım ve banyoya gittim karnıma lifi sıcak suda yıkayıp yıkayıp karnıma koydum banyoda...15 dakikaya yakın yaptım...bunu yumurtladığım zaman kadar yaptım...

canlarım kısmet bu o bahane ne zaman olacağı yazılı ama biz bilmediğimizden sabırsızlanıyoruz...

herkeze yazıları için çok teşekkür ederim...

darısı olmayan herkeze :Saruboceq:

sevgili bebeklik tebrik ederim.. sırrın dikkat çekici.. yumurtlamana müdahale edildimi? tarihleri dr. mu verdi? 19 ve 24.günler olması ilginç. biz çalışmaları o günlerde yapmadık doğrusu.. 12.-14.15. günleri denedik hep olmadı. geç yumurtlamaları duymuştum;ben akıntı takibi yapmıştım.o günlerde akıntı çok yapışkandı. acaba beni yanıltıyormu? çatlaması daha sonra olabilir değilmi? üff... zor iş valla....

sevgili bebeklik tebrik ederim.. sırrın dikkat çekici.. yumurtlamana müdahale edildimi? tarihleri dr. mu verdi? 19 ve 24.günler olması ilginç. biz çalışmaları o günlerde yapmadık doğrusu.. 12.-14.15. günleri denedik hep olmadı. geç yumurtlamaları duymuştum;ben akıntı takibi yapmıştım.o günlerde akıntı çok yapışkandı. acaba beni yanıltıyormu? çatlaması daha sonra olabilir değilmi? üff... zor iş valla....

salun kızlar a.s.
20. günü o akıntıdan geldi 24. gün ateşim arttı buda 23. günü yumurtladığımı gösteriyor zaten hemende akıntım durdu..yumurtladıkdan sonra akıntı duruyor..

canım hayırlı olsun ben derram hatırladınmı cok sevındım hamiş kalmana hayırlı olsun :teytey:

gözünaydın canım.Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin.:CüvCüv:darısı tüm isteyenlerin başına:eek:

canımmm çok sevindimm ayy maşşalah 6 haftalık olmuş canım yaa,çok sevindim eşime dedimki opigi görünce aa niloşun sonucu çıkmış dedim oda şaşırdı ne diyo bu kadın die ama çok sevindim bende haftaya druma gidicem kan testi yaptırıcam bugün 45. günüm ama hiç bi belirtim olmamasına ragmen akıntım devam ediyo ateşimde yükselmede olmadı yumurtlamadım sanırım bakalım ne olcak en azından bebiş yoksa ilacıma başlarım bu ay düzenleyici kullanıcam

bebeklik dr progestan verdimi.ben folik asit kullanıyorum.sen neler kullanıyorsun

poliklinikde test yaptırdım..pazartesi dr gidecem..hiç bişi kullanmıyorum şuan ..acaba folik asit kullansamı diye düşünüyorum ama neyse 1 gün kaldı az daha sabredeyim...

ben sadece guatr ilacı levortion kullanıyorum ama dr bana hamile kalınca değiştirecez demişdi içerken biraz endişeli içiyorum..umarım bişi olmaz...

X