Kan pıhtılasmasından anlayan yazsınnn lütfennnnn

Perinotologa gitmedım de riskli gebelık doktoruna gidiyoruum suan ben. Off gitmedıgım kalmadı

merhaba canım,
birkaç test daha ıstemıstı doktorum ramotolıjıye gıdecegım,
birde hematolojıye randevu almıstım bakalım ..
tüp bebekte ıgne ve coraspın kullanmamıstım sanırım ıkıncı tranfsrde kullanmam gerekecek..

Bana günlük iki doz iğne ve corasprin gebeligin başından doguma kadar demisti arkadasimda ayni sekildeydi maşallah 2 dogumu yapti Rabbim gönlünüze göre versin hayırlı sağlıklı evlat versin

Bana günlük iki doz iğne ve corasprin gebeligin başından doguma kadar demisti arkadasimda ayni sekildeydi maşallah 2 dogumu yapti Rabbim gönlünüze göre versin hayırlı sağlıklı evlat versin
maşallah canım, darısı bızlere olsun
amııınnnn

Canm gebe kalınca iğne kullanman gerekiyordu neden vermedi doktor acaba

Merhaba kan testi sonucum bu şekilde çıktı. İlk transferde ikiz gebelik ikisininde 8.haftada kalbi durdu. Bana doktorum hiç kan sulandırıcı iğne veya hap kullandırmadı. Kromozom analizi testimiz normal çıktı. Pıhtılaşma mı var bende???

Benımde böyle aynı sürekli düşük yapıyorum . İğne ve prednol vereck öğrendgm andan itibaren artk bu defa olur ınsallah Rabbım izin verırse

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…