Kan pıhtılasmasından anlayan yazsınnn lütfennnnn

H Hayatzb iğne kullanman gerektigini söylemiştim genetik tüpbebekgi patolojide sorun görmediği için yapmamıştır şuan için iğne kullanırsan inşallah sağlıklı bir şekilde kucağına da alırsın

Ya riske almayımde genetıklı yaptırayk dıyorum bılemedim canım. Zormu ya . Mesela öbur ay gittn kac ay sonra gerı transfer edılıyor falan bılıyormusun sen . Genetıklı tüp bebek daha farklıyms

Corasprini ne zaman bqladiniz hamilelik olduktan sonrami yoksa oncesindenmi.
Bendede kan pihtilasmasi var ilk evliligimden 2 kaybim oldu.

Basladıgı andan itibaren hıc de bı ıse yaramadı
Banada hamilelik baslayinca veriyolardi ama malesefki ozaman cok gec oluyodu 2 kaybimda oyle oldu.
Ikinci evliligimde hamilelik olmadan once basladim yaklasik 6 ay falan ictim ama ben tabi fazla surec ictim daha az oncedende baslaya bilirsiniz.
Onceden icmeye baslayinca hic bir sorun ysamadim hatta suan 2 hamileligimin sonuna geldim cok sükür

Benmde bir saglklı bebegm var . Ama böyle cok yoruldum artık . İğne vercekler bıdaha ki hamılelıkte işe yararmı cok merak edıyorum

Benmde bir saglklı bebegm var . Ama böyle cok yoruldum artık . İğne vercekler bıdaha ki hamılelıkte işe yararmı cok merak edıyorum
Benim kendimce size tavsiyem hamilelik olmadan once aspirine baslamaniz en azindan 1 ay once.
Tabiki size kalmis uygulamakta

Benim de 2 çocuğum var 2 de düşüğüm oldu. İlk düşükten sonra pıhtılaşma vs olabilir mi korona geçirdim demiştim. Olmaz dedi 2 tane doğurmuşsun. Ama sizin sonuçlarınıza bakınca 1 çocuğunuz var ve pıhtılaşma sorununuz da var öyle görünüyor değil mi? Şu an çok üzüldüm 2. düşüğümü önlenebilir bir sebepten yapmış olabilirim yani ben de iğne hiç kullanmadınız mı bu test sonucuna göre yoksa iğneye rağmen mi düşük oldu?

Ya riske almayımde genetıklı yaptırayk dıyorum bılemedim canım. Zormu ya . Mesela öbur ay gittn kac ay sonra gerı transfer edılıyor falan bılıyormusun sen . Genetıklı tüp bebek daha farklıyms
Sende haklısın canm risk almak istememekle ben genetik yaptirmadim yalnizca kontrollü gebelik için tüp bebek denedik ama genetik taramali buraz daha farkli ve uzun sürüyor galiba tam olarak bilmiyorum

Benimde bu şekilde testim.sizinde mi boyleydi ?? H Hayatzb sanada sormuş olayım

Eklentiler

• IMG_20230301_162437.jpg
    77,8 KB · Görüntüleme: 143
Canım böyle.miydi seninde testin ??

Eklentiler

• IMG_20230301_162437.jpg
    77,8 KB · Görüntüleme: 135
Hıc ıgne kullanmadım . Olursa bundan snra kullancam Rabbımde nasip ederse olur ınsallah

Benimde bu şekilde testim.sizinde mi boyleydi ?? H Hayatzb sanada sormuş olayım
Merhaba faktör olan ayni diğer gen farkli homozigot mutantli benim sonuç sizde de pıhtılaşma var bu sonucunuz ile bırlıkte perinatolog giderseniz size uygun tedavi onerecektir rabbim sağlıklı hayırlı evlat versin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…