kan pıhtılaşması yardım lutfen

amin canim insalh ise yara bnde saglicakla alirim evladimi kucagima bn su anlik aspirin ve foluk asit kulaniyorum kac ay kullansam yeterli olur

MERHABALAR
Bende iki düşük yaptım ilki 8. hafta ikincisi 11. haftada daha sonra öğrendim ki pıhtılaşma var 20210G-MHTFR677-FX34V de HETEROZİGOT. Adet kanamalarım düzensiz olduğundan hamile olacağımı düşünmedim ve folik asite başlamadım bugünde öğrendim ki hamileyim ve sevinemedim de okuduğum kadarıyla aspirin de kullanılmış hamile kalmadan bana doktorum böyle birşey dememişti.Bugün gideceğim geç mi kaldım bilmiyorum bu arada içtiğim sigaralar ve alkol da cabası tabi gerçekten çok üzgünüm. sona det tarihim 17 temmuz

Hayirli olsun canim. Hayir gec kalmis degilsin. Hemen baslarsan hic bir sknti olmaz ins. Guzel olumlu dusun

amin canim insalh ise yara bnde saglicakla alirim evladimi kucagima bn su anlik aspirin ve foluk asit kulaniyorum kac ay kullansam yeterli olur
Canm gebelikten önce kişiden kişiye değişiyor bana doktor 3 ay kullan dedi düşük riski olduğu için gebeliktede 3 ay kullanılıyor . Kan durumuna göre doktor karar veriyor canm benm

Arkadaslar bbnde kan pihtilasmasi icin genetik test yaptirdim 2. Tane biri 7 digeri 9 haftalik gebelik kaybim var. Tabi iki gebelikte iki hafta geriden geliyirdu. 1 tanede kimyasal gebelik yasadim. Benim merak ettigim birsey var kan pihtilasmasi olanlarin adeti pihtili geliyormus ne kadar dogru??

Dogru diil canim bende oyle bir durum yoktu

Anladim cnm saol. Bizim ailede kan pihtilasma sorunu yasayan yok . annem teyzem halam falan hep normal sekilde tedavisiz dgamile kalip dogum yaptilar. Ama bu kan pihtilasmasi insanin kendiside uretebiliyormus okudugum bilgilere gore.
Dogru diil canim bende oyle bir durum yoktu

Canm gebelikten önce kişiden kişiye değişiyor bana doktor 3 ay kullan dedi düşük riski olduğu için gebeliktede 3 ay kullanılıyor . Kan durumuna göre doktor karar veriyor canm benm
anladim canim.biraz kullanqyim bi ay kadr sorarim.tekrr doktora teskkur ederim canim

benim adetimim ilk gunu kan simsiyah geliyodu kan.hapi.filan kulandim bi sure.simdi berrak kan geliyo

Merhabalar bende iki cocugumu kaybettim 8 haftalıkken kalbi durdu kürtaj oldum bu konuda bebegini kaybeden cok anne oldugunu gördüm bendede kan pıhtılaşmasından süpheleniyor doktor bu hafta kontrole gittiğimde galiba testleri isteyecek benim sorum şuki riskli gebeliklerinizde normal doktorunuza gitmeye devammı ettiniz yoksa işinde uzman özel muayene si olan bir doktoramı gittiniz. Ben cok tedirginim bu konuda cok özel yerlerde cok fazla para istiyorlar ve durumumuz yoklütfen bana bir fikir verin

Her doktorun bu konuda bilgisi var yeteri kadar canim. Tahlillerini yaptr eger varsa pihtilasma zaten hangi dr.a gidersen git belli. Igne ve corasprin verir.. zaten durumunuz yoksa hic sikmayin kendinizi canim.. benimde 2 dusugum sonrasi pihtilasmam ogrenildi. 3.de normal dogum hastanesine gittim herhangi bi dr.a tahlillerimi gosterdim igneyi ve corasprini yazdi verdi. Cok sukur oglum suan kucagimda ve 7 aylik.

İnsallah bende bebegimi kucağıma alırım allahım insallah baska caresiz bir hastalık cikarmaz allah bebeğinize uzun ömürler versin

Bende de aynı sorun var, cleaxane 0.4 ile her gün coraspin içiyorum, 25.haftaya geldik allah hepimize çocuğumuzu elimize almayı nasip etsin...

Kizlar heterozigot cikti benim sonucumda. İkinci gebeligimde doktor aspirine baslatti bebegi gorunce tekrar degerlendiricez hangi ilaca devam edecegimizi dedi ama kanamalarim oldu ve acile gittik aspirini derhal biraktirdilar kesem kan dolmus kalp atisi hala alinamiyor daha cok kucuk zaten aspirin kullanmiyorum kesedeki kan bitene kadar ama bu esnada napicaz onu da merak ediyorum varmi basina boyle bisey gelen

Canim peki sadece coraspin pihtilasma icin yeterli olmuyormuymus ?mutlaka igne mi gerekiyorms arti olarak??

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…