kan pıhtılaşması yardım lutfen

aysrsenur

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
4 Temmuz 2016
191
64
35
kızlar merhaba 15 haftalık bebegımı karnımda öldügü icn normal dogumla alındı 4 ay once ogunlerde yasadıgım uzuntuyu sızlerle bır dedım var bolumunde paylasmıstm cok zor gunlerdı rabbım kımseye yasatmasın evlat acısını4 ay oce esım ve bn arastırma hastanesının genetık olumune kan verdık nıhayet bugun aldım sonuclarımı kızlar MTHFR C677T HETEROZİGOT -----PAI-1 HETEROZİGOT ---FII PROTROMBİN G20210A HETEROZİGOT CIKTI KAN PIHTILASMASIYMIS SAPTANAN MUTASYON ALLEL 2 BOLUMUNDE BISEY YAZMIYO kotu asamada degıl dedı doktor gebe kalmadan once aspırın ve folık asıt onerdı gebe kalıncada ıgne tedavısı uygulancagını soyledı kızlar bu sekılde teshıs konulan varmı asprin ne demek heyecandan doktora sormayı unuttum bu tur seylerde tedavı olumlu sonuc verıyomu

Gecmis olsun canim. Ayni rahatsizlik bende de var canini hic skma. Aspirin kan sulandirici haptir.
Hamile kaldigin an kan pihtilasmasini onlemek icin hergun doguma kadar igne olmalisin. InsAllah bi sonraki hamileligin guzel ilerler

Gecmis olsun canim. Ayni rahatsizlik bende de var canini hic skma. Aspirin kan sulandirici haptir.
Hamile kaldigin an kan pihtilasmasini onlemek icin hergun doguma kadar igne olmalisin. InsAllah bi sonraki hamileligin guzel ilerler
alah razi olsun canim rabbim hepmizin gonlune gore versin doktor hamile kalana.kadar kullan.dedi bu ilactan eczaneden alayim baslayayim hemen insalah faydasi olur insalh sorunum sadece budur cok tesekkur edrim cvp attigin icin

Canım bizde esimle genetik tanıya kan verdik bende kan pihtili çıktı Dr sana söylediklerinin aynısını söyledi gebe kalana kadar aspirin gebe kalınca clixsan iğne vurunmaya başladık simdi tam 5 ayligiz sen üzülme morali ni yuksek tut Allah'ın izniyle sende anne olursun Allah herkesin kucağına almayı nasip etsin Sağlıklı sıhhatli Ben de simdi iğne vurunuyorum her gün herşey yolunda çok sukur

alah razi olsun canim rabbim hepmizin gonlune gore versin doktor hamile kalana.kadar kullan.dedi bu ilactan eczaneden alayim baslayayim hemen insalah faydasi olur insalh sorunum sadece budur cok tesekkur edrim cvp attigin icin

amin canim amin rabbimn dediggi olur tabi de genede bn cok korkuyorum teste tek o cikti belki baska bi sorun yoktur bi annenin bebegini kaybetmek cok zor cok:-(insalah sende yavrunu kucagina alirsin insalah canim cvbin icinde cok tesekur edrim

bende de aynı problem var. ilk hamileliğim 10. haftada sonlandırıldı.bebek gelişmemişti. Test sonucu kan pıhtılaşması problemim olduğu çıktı. O zamandan beri Coraspin kullanıyorum. Şu an 11 haftalık hamileyim ve coraspin'e devam ediyorum günde bir tane de cleaxene 0,4 iğne yapıyorum. Şimdilik her şey yolunda inşallah sonuna kadar sağlıkla devam eder hamileliğim. Sen de üzülme. İnşallah bir sonraki hamileliğinde her şey güzel gider.
*Asprin yazman dikkatimi çekti. Normal asprin mi verdi doktorun? Kan sulandırıcı olan Coraspin olmalı. Bir de bazı durumlarda yanlış bilmiyorsam bebe asprini veriliyor. Hangisi olduğundan emin olup öyle kullanmanı öneririm.

Canım bende 2 bebeğimi kaybettim ve sonra puhtılşmam olduğunu oğrendim.. Şuan kullandığım iğne ve asprin vesilesiyle bebişim kucağımda Rabbime bin şukur... Gebe kaldığın anda o tedaviye başla çunku geciktirirsende işe yaramıo bazen.

canım corasprin zaten bebeasprini oluyo. İkisi aynı şey

tıpkısının aynısı bende var cnm ben de düşük yaptım ama bu iğne ve aspirin ile sağlıklı doğum yapan da çok tanıdığım var ben hiç içimi karartmıyorum allah hepimize sağlıklı hayırlı evlatlar nasip etsin inş isteyen herkesin hayırlı haberlerini bekliyorum..burdan hamile kalanları okudukça da çok mutlu oluyorum umutlanıyorum sende öyle yap

Benim bi tanıdığım da aynı durum vardı Can'ım aspirin kullandım demişti .. Sağ salim doğurmuş

aynn canim doktorda oyle dedigebe kaldigin anda baslanck dedi

Asprin normal bildigimiz bebe aspirinleri varya o hamile kalmadan once (ki sana 3 ay gebelik yasaklanmistir) bebe asprini=coraspirin=ecoprin bu ucunden biri baslanir aspirin dusuk dozda kan civiltma etkisi vardir kullanirsin gebeligin pozitif olunca koldan yada gobekten yapilan kan civiltici igneler var clexane yada hibor gebeligin 35. Haftasina kadar gunde bir igneyle bebisine kavusursun... bir cok kiside var bu sıkıntı bende aspirin kullaniyorum pozitif oldugundan beri...

İyi aksamlar bende 21 haftalik hamileyim.bundan once yedi yil cocuk istediyimiz halde cocugumuz olmadi gitmedigimiz doktor kalmadi.biri sut hormonu var dedi biri esinizin sperm kalitesi dusuk dedi biri rahim agzi dar dedi yedi yil boyu bes dusuk yasadim ve cozum sebeb bulamadilar.en son hsg cekip asilama denedik ama ondada bebegimizi kaybettik tup bebek denedik oda sonucsuz kaldi.simdi yirmi bir haftalik hamileyim ve doktorum cok iyi alaninda basarili ve uzman kan pihtilasma problemim oldugunu soyledi.bu yuzden hibor adinda bir igne verdi bu ignegi hergun yapmamizi istedi.ayrica uc gune bir pruluton adli bir igne yazdi.onu kullaniyoruz.gecen hafta kasiklarimda siddetli bir agri oldu hastaneye yatirildim bir hafta kaldim adalat crone yazdi simdi onu kullaniyorum ve 32 haftalikken dogum yapilacakmis rahmim bebegin agirligini tasiyamiyormus insallah sendede boyle birsey olmaz cok zor cunku

kiyamm canim inan okurken bile.seni ne hissetigini dusunerek okudum insalah evladini kucagian alirsin cok az kalmis bebegine kavusmaya rabbim bunaltmaz daha fazla insalah seni dualrim.senin.icin de canim evla icin herseye katlaniyoruz napalim kaderimizi yasiyoruz bizler

bnde coknduydum genelde oluyomus bu sıkinti canim ya bn.simdiden baslayayim kulanmaya kanim iyilesme gosterince insalah kavusrum bebegime aspirinden kac tane iciyodun gunde

bnde coknduydum genelde oluyomus bu sıkinti canim ya bn.simdiden baslayayim kulanmaya kanim iyilesme gosterince insalah kavusrum bebegime aspirinden kac tane iciyodun gunde
Ecoprin 100 mg gunde bir tane enterik kapli olandan al turuncu haplari olandan mide sikintisi olmasin tok karnina ic... Sabah folik asiti ic oglen tok karnina asprini yalniz kanama olayin bitmiatir diye dusunuyorum regl disinda farkli bir kanaman varsa yine de druna tekrardan görün cunku kan civiltiyor...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…